Opinie

  1. Tomasz Lubiak ★★★★★

    Fajny lokal blisko centrum. Do wyboru różnorodność piw w cenach troszkę tańszych niż na rynku. Wróciliśmy tam po roku czasu wiec jakiś powód był. Fajnie , że jest możliwość posiedzenia na zewnątrz ( większość osoba tam siedzialo)a nie tylko w lokalu. Polecam miejsce

  2. Mariia Ruda ★★★★★

    Fajnie klimatyczne miejsce na Rynku . Bardzo sympatycznie panowie na barze . Mega humor . Duży wybór piwa . Wielki plus że macie dużo zerówek . Naprawdę warto odwiedzić to miejsce . I sprowadzić dobrego piwa . Serdecznie polecam napewno wrócę.

  3. xxx zzz ★★★★★

    Fajne miejsce,aby spróbować innego piwa niz wszechobecne koncerniaki. Ogrodek w podworku, stoliki zarowno wewnątrz lokalu jak i na zewnątrz. Na plus piwa z browaru Łańcut. Mozna wziasc zestaw degustacyjny. Ogolnie polecam.

  1. Stanisław Kotecki ★★★★★

    Idealne miejsce na wieczorne wyjście ze znajomymi. Na kranach 14 bardzo dobrych piwek w stosunkowo niskich cenach biorąc pod uwagę lokalizację (17 - 22 zł). Obsługa bardzo sprawna, stoliki są czyszczone na bieżąco - pusty kufel nie postoi zbyt długo. Menu jest dokładnie takie jak można się spodziewać - burgery i podobne. Frytki z batatów smaczne i porcja nawet spora. Przekąski w rozsądnych cenach (14 zł za całą puszkę orzeszków)

  2. W MS ★★★★★

    Pub pod szyldem znakomitego browaru że świetnym wyborem trunków i bardzo smacznym jedzeniem. Lokal lekko z boku głównej ulicy, więc może dlatego tłumu ludzi wewnątrz nie było. Można tu też kupić produkty Pinty w butelkach. Są trzy pomieszczenia że stolikami na parterze i jedno w piwnicy. Toaleta z zagadkowym oznaczeniem.

  3. Peter Mountain ★★★★★

    Dobry wybór piw kraftowych (Pinta i przyjaciele), smaczne jedzenie, bardzo miła i konkretna obsługa z dużą wiedzą o piwnym światku. PS. Do tych co narzekali na wybór ciężkich piw - zaraz obok baru jest lodówka z porterami, piwami BA i inne... Wystarczy otworzyć oczy ;)

  1. Beniamin Misiak ★★★★★

    Wieczorem świetna atmosfera na piwo w dobrym towarzystwie. Samo piwo może nie najtańsze, ale wybór spory i oryginalny, więc człowiek wie, za co płaci. Do alkoholu jedzenie, spróbowaliśmy mega mix, który totalnie zaskoczył naprawdę sporym rozmiarem w stosunku do ceny. Porcja na trzy osoby. Cool.

  2. Radosław Szuster ★★★★★

    Świetny pub. Duży wybór piw kraftowych. Polecam bardzo.

  3. Digital Raven ★★★★☆

    Do pubu trafiłem przypadkiem, z polecenia. Sam nigdy bym nie odwiedził mimo że lubię miejsca z kraftowym piwem, ale jakoś nigdy szyld nie przyciągnął mojej uwagi (mimo że Floriańską przechodzę kilka razy w tygodniu). Miejsce ma zdecydowanie swój klimat - w oficynie starej kamienicy. Ogródek pod rosnącym na podwórku drzewem, co niesamowicie dodaje uroku. Całość nadgryziona nieco już zębem czasu, wymagała by w niektórych aspektach renowacji (np. toalety), ale i tak specyficzny klimat plus urokliwa krakowska piwnica sprawia, że warto chociaż raz odwiedzić.

  1. Art Barlog ★★★★★

    To mój kolejny raz w Viva la Pinta, lubię wracać do tego miejsca. Świetne umiejscowienie przy rynku, same dobre piwa kraftowe i smaczne jedzenie. Lokal może trochę prosi się o odświeżenie, niemniej to klimatyczne i swojskie miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Viva la Pinta?

Viva la Pinta znajduje się przy Floriańska 13, Stare Miasto, 31-019 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Viva la Pinta?

Można skontaktować się z Viva la Pinta pod numerem +48 124 210 590

Jak można dotrzeć do Viva la Pinta?

Do Viva la Pinta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements