Uwielbiam wszystkie zajęcia fitnes. A Panią Anetę uwielbiam za jej energię i wieczny uśmiech. Zawsze mega przygotowana a ćwiczenia zmienia tak, by nie było nudno. Inni trenerzy również świetnie się sprawdzają i zarażają dobrym nastrojem. Chce się wracać ;)
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Pogan ★★★★★
-
ANNA BULANDA ★★★★★
Korzystam z Fitparku w ramach posiadanej karty Multisport od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona z jakości prowadzonych zajęć oraz zaangażowania trenerów. Polecam szczególnie zdrowy kręgosłup prowadzony przez Lenę.
-
Jola Gontarska Smoron ★★★★★
Gorąco polecam zajęcia fitness w tym miejscu. Są one prowadzone o różnych porach przez wyjatkowych profesjonalistow. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie porę nawet późnym wieczorem, w weekend czy w inne dni wolne od pracy, jeśli ma ochotę tylko zadbać o siebie. Prowadzący są bardzo mili, zawsze przygotowani, stałe zmieniają zestawy ćwiczeń. Są wyjątkowo empatyczni a dodatkowo dopasowują ćwiczenia indywidualnie, kiedy uczestnik nie może wykonywać ćwiczeń tych samych co cała grupa. Zawsze są usmiechnieci i tryskają pozytywną energią oraz humorem. Nigdy nie ma monotonii. Przetestowałam zajęcia ze zdrowego kręgosłupa i pilates prawie ze wszystkimi prowadzącymi i mogę stwierdzić, że wszyscy są fantastycznymi fachowcami. Dodatkowo muszę pochwalić pana Daniela, koordynatora. Jezeli są jakieś prośby, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze wysłucha i znajdzie rozwiązanie. Jest osobą bardzo otwartą na propozycje klientów. Zachęcam wszystkich gorąco do skorzystania z usług Fitparku. Mało jest podobnych miejsc w Krakowie z tak bogatą ofertą dla każdej grupy wiekowej.
-
Adam Klimczak ★★★★☆
Siłownia jest mała, a sprzęt pamięta lepsze czasy. Z tego wynika znaczne zatłoczenie. Nie jestem jakimś znawcą, w Krakowie byłem do tej pory tylko na 4 innych siłowniach, ale ta wypada najgorzej. Ale jak ktoś chce poćwiczyć to da radę nawet dorwać wolną ławeczkę albo maszynę. Na plus - nie trzeba mieć kłódki, szafki zamykane zegareczkiem. Można wpaść przy okazji - akurat czekałem na dziecko jak wyjdzie z zajęć.
-
Mariusz Krawczyk ★☆☆☆☆
Nie jest to przyjazne miejsce dla rodziców z dziećmi. Moją żonę wyzucono z silowni. Trener personalny dosłownie wydzierał się na Moją żonę, zachowywał się bardzo arogandzko i agresywnie za to że dziecko ćwiczyło na przyrządzie nie dostosowanym do wieku, nie zagrażało to ani życiu ani zdrowiu, nie bylo też informacji na przyrządzie o minimalnym wieku. Można to było załatwić w kulturalny sposób ale widocznie są takie standardy obsługi, Pani z recepcji przyłączyła się do ataku i dodatkowo bezczelnie kłamała. Oczywiście złożyłem skargę, kierownik przeprosił mnie, ale był bardziej zainteresowany faktem ze aresja była na forum publicznym, cała siłownia była tego świadkiem. Oczywiście Pan kierownik nie wierzył mojej żonie ze ja wyzucono bo przecież tak nie można. Ale kamery i mnóstwo świadków świadczyły inaczej. Winni nie dostali żadnej rozmowy dyscyplinującej, była tylko pogadanka dla wszystkich ze nie należy wydzierać się na ludzi publicznie. Dostałem zwrot kasy za niewykorzystane karnety.
-
Eryk ★★★☆☆
Nadmiar maszyn do cardio, przez nie ma miejsca na maszyny do ćwiczeń siłowych, których brakuje. Sekcja wolnych ciężarów jest za mała. Dobrze by było zainwestować w więcej maszyn na nogi, bądź do lat pulldownów (są tylko dwie na całą siłownię...). I mam pytanie: czy niektóre maszyny mają oznaczenia wagi w funtach?
-
Katarzyna Moręgiel ★☆☆☆☆
Siłownia nie posiada podstawowych akcesoriów jakimi są gąbki do hip thrust, a po zapytaniu trenerki czy jest opcja je wypożyczyć dostałam odpowiedź, że nie. Bardzo nieuprzejma obsługa. Nie polecam!
-
fryta141414 ★★☆☆☆
Silownia z potencjałem, ale dużo sprzętu zepsutego, ławeczki do wolnych ciężarów tylko 1 sprawna, jak na zdjeciu. Tragedia sprzętowa! Złom zamiast sprzętu...
-
Tomasz Piłat ★★☆☆☆
Zatłoczona, mało wolnych ciężarów jak na swoją powierzchnię za to masa sprzetu kardio. Trenerzy, którzy tam pracują prezentują niską kulturę osobistą i okupują sprzęt, którego nie używają. Na pytanie czy można z niego skorzystać skoro na nim tylko siedzą robią pyskówki. Ilość miejsca dodatkowo ograniczają zajęcia grupowe ze skakania w miejscu, organizwane w strefie ze sztangami (!), więc jak ktoś chce wykonać np. martwe ciągi czy wiosłowanie to może zostać z niej wyrzucony. Jeśli ktoś chce wykonać plan treningowy to może go nie zrobić, bo nie dopcha się do sprzętu.
-
Ula ★★☆☆☆
Siłownia była kiedyś fajna. Jednak aktualnie jest wręcz zawalona sprzętem do ćwiczeń cardio, a ciągle dostawiane są nowe. Miejsca do ćwiczeń z wolnym ciężarem w zasadzie nie ma. Nie ma też przestrzeni żeby zrobić jakiekolwiek ćwiczenie na macie. Wszędzie albo są zajęcia zorganizowane albo stoją maszyny. Dziś nawet na zajęciach zorganizowanych uczestnicy wykonywali ćwiczenia pomiędzy maszynami do cardio. Połowa maszyn pusta A człowiek nie ma gdzie zrobić planku. Nie polecam. Plus jedynie za obsługę :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres FitPark Park Wodny?
FitPark Park Wodny znajduje się przy Dobrego Pasterza 126, Mistrzejowice, 31-416 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do FitPark Park Wodny?
Można skontaktować się z FitPark Park Wodny pod numerem +48 661 220 746
Jak można dotrzeć do FitPark Park Wodny?
Do FitPark Park Wodny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku