Opinie

  1. El DEL ★☆☆☆☆

    W tlysry czwartek kilka paczkow z róża i lukrem były stare, suche i twarde. Niedopieczony chleb staropolski coraz częściej.

  2. Maciek Słuja ★★★★★

    Super torty i obsługa! Mało czekania a rezultaty fantastyczne!

  3. Magdalena Pruchnicka ★★★★★

    Cudowny tort, wizualnie mistrzostwo, smakowo jeszcze lepiej. Goście również pod wrażeniem, polecam z całego ❤️

  1. Karolina ★☆☆☆☆

    Dziadostwo. Przyszłam o 15, bułka taka sucha że się nie da zjeść, drożdżówka tak samo cala zeschnięta. Wg pani bułka ok bo w środku jest miękka, a to że z zewnątrz nie do ugryzienia to nie ważne Edit:aby taka sytuacja nie miała miejsca należałoby zainwestować w pojemniki na pieczywo i zadbać aby przyjeżdżało świeże. Jak bułki leżą w koszykach to zawsze będą wysychać.

  2. Kuba Kowalczyk ★★☆☆☆

    Generalnie ciasta dobre, uważajcie na lodówkę z napojami, gdy wsiadłem do auta zauważyłem że na moim wieczku od coli znajduje się pleśń, sam napój też smakował dosyć dziwnie, radzę coś z tym zrobić

  3. Andrzej ★★★★★

    Obsługa w tej piekarni jest na najwyższym poziomie , bardzo bardzo miłe Panie.

  1. aaa aaa ★☆☆☆☆

    Dotyczy punktu niedaleko kościoła Arka. Masakra! Nieświeże ciasta, tiramisu jak z gumy, zeschnięte. Półfrancuskie beznadziejne. Sztuczna bita śmietana choć to chyba obraza dla śmietany. Tekst pani ekspedientki: ciastka z dzisiaj (niedziela) jest powalający. NIE POLECAM.

  2. Radek Znyk ★★★★★

    Bardzo polecam! Chociaz ceny nie sa niskie, to wypieki sa swieze i pyszne. Mozna zamowic na miejscu z kawa badz herbata. Jesli chodzi o Panie obslugujace - pracownicy niejednej piekarni i nie tylko powinni tu przyjsc na przeszkolenie. Pozdrawiam:)

  3. A W ★★★★★

    Chociaż piekarnia nie jest mi po drodze, to zawsze gdy tylko jestem w okolicy, to wstępuję po mojego ulubionego "ziomka". Zamawiam tam również torty - szczególnie czekoladowy przypadł mi i mojej rodzinie do gustu. Panie obsługujące bardzo miłe :-).

  1. Adam Zbigniew Tomaszkiewicz ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Godne polecenia pieczywo, zwłaszcza chleby: staropolski, kresowy, pasterski i rodzinny. Ciasteczka z nadzieniem jagodowym, zwane roboczo "jagodowymi pierożkami" - rewelacja!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia i Cukiernia Buczek?

Piekarnia i Cukiernia Buczek znajduje się przy Osiedle Piastów 21A, Mistrzejowice, 31-624 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia i Cukiernia Buczek?

Można skontaktować się z Piekarnia i Cukiernia Buczek pod numerem +48 126 490 799

Jak można dotrzeć do Piekarnia i Cukiernia Buczek?

Do Piekarnia i Cukiernia Buczek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements