Bardzo dobre gofry oraz naleśniki keto. Polecam lokal każdemu kto chce zjeść coś dobrego ale bez cukru. Doceniam takie miejsca zawsze jak jestem na wyjeździe ;)
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Ruciński ★★★★★
-
Łukasz Sawicki ★★★★★
Przyjemne miejsce na mapie nowohuckich kawiarki. Jak ktoś ma ogranicza żywieniowe - idealna miejscówka. Dużo produktów żywieniowych do wyboru, miła obsługa. W środku czysto, kolorowo. Polecam
-
Tomasz K. ★★★★★
Jeżeli macie ograniczenia w diecie - to bardzo sympatyczne miejsce i duży wybór produktów (w odróżnieniu od wielu miejsc, gdzie w całym menu jest jedna pozycja bezglutenowa i to z adnotacją "ale nie gwarantujemy"). Jeżeli nie macie ograniczeń w diecie - też warto zajrzeć, spróbować i zrozumieć, że "keto", "no sugar" czy "gluten free" to nie sekciarskie hasła ani marketingowa papka koncernów żywnościowych, tylko styl życia. Wymuszony zdrowotnie lub całkowicie dobrowolny. Przyjemna aranżacja lokalu - zimne, wysokie pomieszczenia wypełnione są kolorowymi meblami i żywymi roślinami - niektóre potrafią się rzucić na klienta, ale to nic ;) Klimat ekstra. Polecam!
-
J.Krakus ★★★★★
Przez przypadek zaparkowaliśmy samochód na przeciw tego lokalu. Po załatwieniu spraw w banku postanowiliśmy wpaść tu na kawę . Lokal bardzo ładny , czysto na każdym kroku , wystrój zrobiony pod dzieci , których jest tu trochę wraz z opiekunami. Dzieci tu mają swój kącik , gdzie mogą spędzić miłe chwile.Kawy bardzo dobre jak i bezcukrowe wyroby. Bardzo miła młoda i sympatyczna obsługa. Polecam każdemu , emerytom jak my też.
-
Joanna ★★★★★
Pyszna kawa, genialne w smaku, bezcukrowe ciacha i przesympatyczna obsługa. Lokal przestronny, z jasnymi wnętrzami i wygodnymi fotelami. Dzisiejsze popołudnie spędziliśmy delektując się wybornymi sernikami i smaczną kawką, a dźwięki relaksacyjnej muzyki płynącej z głośników dodatkowo umilały nam czas.
-
Justyna K. ★★★★★
Super miejsce na mapie Nowej Huty - pyszne łakocie bez cukru. Jak na razie moim faworytem został torcik alpejski :) Aczkolwiek z ciekawością będę próbować innych smaków.
-
Aga ★★★★★
Wspaniałe miejsce z dużym wyborem ciast. Wnętrze jest jasne, przestronne i przytulne. Bardzo wygodne fotele, każdy stolik przystrojony świeżymi kwiatami, przepiękna zastawa. Idealna atmosfera żeby zrelaksować się przy kawie. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Zamówione ciasta były bardzo smaczne, lekkie, nieprzesłodzone - idealne. Bardzo dobra i nie kwaśna kawa. Gorąco polecam, jest to fantastyczna opcja dla wszystkich, nie tylko osób z nietolerancjami żywieniowymi.
-
Radosław ★★★★★
Super miejsce. Bardzo urocze spokojne z piękna kolorystyka i muzyka w tle. Takiego miejsca zdecydowanie brakowalo w Nowej Hucie! Bardzo miła obsługa:) Jakość ciast naprawdę na wysokim poziomie. A kawa miod malina. Wybór ciast myślę idealny +opcja słodkich przekąsek w formie batonów czy deserów w słoiku no po prostu rewelacja. Miejsce do którego zapewni będziemy regularnie wracac:)
-
Justyna ★★★★★
Super, ze sa takie miejsca w Nowej Hucie. Bardzo dziekuje! Na razie spróbowałam kilku ciast, czekam na kolejne wizyty :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fit Cake Kraków Nowa Huta?
Fit Cake Kraków Nowa Huta znajduje się przy Osiedle Centrum C 6, Nowa Huta, 31-930 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fit Cake Kraków Nowa Huta?
Można skontaktować się z Fit Cake Kraków Nowa Huta pod numerem +48 518 348 828
Jak można dotrzeć do Fit Cake Kraków Nowa Huta?
Do Fit Cake Kraków Nowa Huta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku