Lody średnie w smaku. Obsługa raczej oschła i zimna jak te lody ;). Gałka 7pln + wafelek 1,50pln. Ale klimat super :D
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Urbanik ★★★☆☆
-
Leon Lewandowski ★☆☆☆☆
Znalazłem włosa w lodzie włoskim po zwróceniu uwagi, Pan wyjął włosa i mówił że że go nie ma i to czekolada. Znalazłem drugiego włosa po ponownym zwróceniu uwagi powiedzieli, że jestem cwaniakiem i sam je tam wsadziłem, a następnie żebym się wynosił. Nie dostałem ani zwrotu pieniędzy, ani nowego loda
-
Starsza pani ★☆☆☆☆
Lody okropne ! Truskawkowe nawet w 5% nie miały smaku owoców. Pani oschła i trochę podająca z łaski na uciechę. Kawa niestety też niesmaczna. Wystrój zwyczajnie nie podobał mi się. Kiczowate malowidła, telewizor i zabytkowy zegar. Sztuczne kwiatki na stołach. Ja dziękuję, więcej nie skorzystam.
-
Karolina ★☆☆☆☆
Najgorsze lody, jakie w życiu jadłam. Pani nas zapewniala, że takich lodów jeszcze nigdy nie jedliśmy i miała rację,bo były okropne. Bardzo mały wybór bo tylko ok. 6 smaków. Lody bez smaku, wyczuwalne duże ilości śmietany, a kolor nawet nie przypominał danego owocu. Nie polecam!
-
Małgorzata Tarczałowicz-Skalska ★★★★★
Pyszne ciasta z dobrej jakości składników, wg tradycyjnej receptury. Świetna kawa. Czysto i schludnie. Ciasta zmieniają się sezonowo. W okresie Tłustego Czwartku można liczyć na doskonałe paczki, w okresie Wielkanocy na cudowną babkę drożdżową, a w wakacje na ciasta z rozmaitymi owocami :) Zatem warto zaglądać tu cały rok.
-
Lysy NH ★☆☆☆☆
"Jedyna Kawiarnia" tak jedyna w okolicy ,której właściciel to stary BUC i HAM ,który pozjadał wszystkie rozumy. Wyznawca JARKA ewidentnie. Lody z posmakiem proszku niestety nie można dać ujemnych gwiazdek. NIE POLECAM
-
Kitaj Rusek ★★★★★
Dawno nie jedliśmy tak dobrych lodów... Mocno śmietankowe, kremowe, nie zamrożone, no rozpływały się w ustach. Wzięliśmy lody włoskie śmietankowe oraz lody gałkowane jabłkowe. Pani sprzedająca obsłużyła nas tak szybko, że nawet nie zorientowalismy się jak nałożyła lody.
-
Sławomir Nowakowski ★★★★★
Pani Jest szczera i mówi prawdę co dziś ludzie jedzą. Przepyszne lody zrobione z naturalnych składników mialem okazję kosztować w Jedynej i w 100% polecam. Jeśli ktoś jada lody o smaku smerfowym to nie jest miejsce dla niego!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Jedyna Kawiarnia?
Jedyna Kawiarnia znajduje się przy Plac Zwycięstwa 1, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Jedyna Kawiarnia?
Można skontaktować się z Jedyna Kawiarnia pod numerem +48 122 811 015
Jak można dotrzeć do Jedyna Kawiarnia?
Do Jedyna Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku