Opinie

  1. eM ★☆☆☆☆

    Ice Latte bardzo średnie, nie warte swojej ceny. Obsługa jakby była tam za karę. Nie polecam tego miejsca.

  2. Monika Pol ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna, Pani twierdzi że skończyły się Shake na gorąco, może być tylko na zimno. Zachowanie jakby siedziała tam za karę.

  3. Gabi Więsek ★☆☆☆☆

    To co widzicie państwo na zdjęciu jest za 22,50 i nazywa się "ice latte". Pojedyncze espresso, za dużo mleka i lodu tyle, co kot napłakał. Niesłodzone, niewyshakowane, nijakie. Obsługa tragedia- siedzi za karę. Brakowało, żeby oczami przewracała. Nie polecam kompletnie.

  1. Marta Pogan ★★☆☆☆

    Młoda dziewczyna w obsłudze olewacko traktuję klienta. Bez dzień dobry, bez chociaż grama uśmiechu czy kontaktu wzrokowego. Też pracuję w usługach i taka obsługa to raczej rzucenie komuś tego co zamówił. Ma się poczucie zostawionych pieniędzy za usługę której nikt tu nie doceni. Wydaje napoje, nie wiadomo co dla kogo. Miejsce też bardzo zaniedbane wokół. Wszędzie kosze z których się wysypuje. W piasku setki resztek jedzenia. Widać że park zrobiony tylko pod pieniądz bo nikt tam nie ogarnia by było czysto.

  2. Domi nika ★☆☆☆☆

    Kiedy podeszłam do okienka chłopak siedział z nosem w telefonie i nawet mnie nie zauważył, musiałam zapukać w szybę. Mimo to uprzejmie z nim rozmawiałam i zapytałam, czy mogę prosić o gorącą czekoladę, on odpowiedział, że NIE MOŻE BO SOBIE JUŻ UMYŁ SPRZĘT, BO ZARAZ ZAMYKA, gdzie do zamknięcia została ponad godzina. Gdy to usłyszałam zapytałam, czy chociaż mogę prosić o kakao, chłopak chamsko PRZEWRACAJĄC OCZAMI i mówiąc tonem jakby robił mi łaskę odpowiedział, że może. Proponuję zwrócić uwagę kogo zatrudniacie. Chłopak w długich włosach jest nieuprzejmy i odmawia obsługi BO SOBIE JUŻ UMYŁ SPRZĘT godzinę ponad przed zamknięciem.

  3. Kinga Kardaś ★★★★★

    Świetna kawa, obsługa klienta 10/10 pani w czapce zimowej przemiła, oby więcej takich pracowników ❤️

  1. Aleksandra Skop ★★★★★

    Bardzo dobra kawa, miła obsługa. Szybkie wykonanie. Polecam.

  2. Gam RS ★☆☆☆☆

    2 x shake waniliowy (suma 32 zł) do wyrzucenia - smak mleka właściwie tylko i wyłącznie. Kupione dla starszych dzieci, które uwielbiają waniliowe shaki - ten smak był żaden i pierwszy raz wyrzucone. Zgłoszona uwaga ale Panowie nie zrobili nic w tej sprawie - zero pomocy ani próby naprawienia smaku/ dodania czegoś

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chillout Cafe & Shake?

Chillout Cafe & Shake znajduje się przy Bulwarowa, Bieńczyce, 30-065 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chillout Cafe & Shake?

Można skontaktować się z Chillout Cafe & Shake pod numerem +48 508 706 708

Jak można dotrzeć do Chillout Cafe & Shake?

Do Chillout Cafe & Shake można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements