1 gwiazda to za dużo , żaden sklep tak mocno mnie nie olał jak oni , do tego że sklep internetowy słaby , słaba płatność , to zero jakiegokolwiek kontaktu , TOTALNIE NIE POLECAM . Znajdziecie o wiele lepsze sklepy z lepszym kontaktem do klienta i przedewszystkim produkty z instrukcją obsługi , a nie włożony byle jak w wasz kartonik żeby nie wyglądało że to z Chin przyjechało
Opinie
-
Moore ★☆☆☆☆
-
Tomasz ★☆☆☆☆
Opinia dotyczy lamp Hexagon. Diody SMD 5050 montowane w lampach Auto Gamma mają minimalną skuteczność świetlna diody wynoszącą 80 lumenów z 1 Watt energii, a maksymalną około 90 lm/W. Auto Gamma wprowadza w błąd podając prawie w każdej ofercie parametr: Efektywność świetlna: 150lm/W. Przez tą róznicę łączna efektywność świetlna lampy przy poborze mocy 220W wynosi minimum 17600 lumenów a maksimum 19800 lumenów, a nie jak podaje sprzedający 33000 lumenów. Jest to moim zdaniem za duża rozbieżność- prawie 2x ciemniejsze żródło światła niż wg oferty na stronie lub Allegro.
-
Joanna Zielony Detox ★☆☆☆☆
Nie dzialajacy modul lampy oraz zla ilosc konektorow nie pozwalajajaca zainstalowac heksagony na suficie za malo polaczen podwojnych. Mail z reklamacja wyslany po 4 dniach wciaz brak odpowiedzi. Telefonicznie - odpowiada automat nie da sie zlozyc reklamacji. Jak na produkt za tysiac zlotyvh to slabo. Nie polecam. Zamówienie: 000019137 Złożone w 2025-05-19 06:47:04
-
Jakub Chudoba ★★☆☆☆
Kontakt z klientem - tragedia. Ponad tydzień temu zamówiłem produkty dostępne od ręki. Deklarowana wysyłka w 24h. Po tygodniu oczekiwania zauważyłem, że paczka nie została nawet wysłana. Próby kontaktu telefonicznego - odpowiada automat, brak możliwości rozmowy z konsultantem. Wiadomości mailowe - przez kilka dni brak odpowiedzi. W końcu udało mi się uzyskać bezpośredni kontakt na telefon komórkowy z innego oddziału firmy. Przez pierwszy dzień 6 prób połączenia - brak odpowiedzi. Kolejnego dnia oddzwoniła do mnie Pani, która stwierdziła, że moje zamówienie jest wstrzymane z powodu wpłaty o 1 grosza za mało - przypominam, że płatność zrealizowałem BLIKiem z automatu, kwotę sam narzucił system. Daję dwie gwiazdki ze względu na to, że wcześniej zdarzało mi się korzystać z usług bez większych zastrzeżeń. Brakuje kontaktu z klientem i chęci sprawdzania zamówień oraz skrzynki e-mail.
-
Izabela Zaton-Lipieta ★★★☆☆
Pierwsza gwiazdka za bardzo dobrą jakość produktów. Druga za rozsądną cenę i rabat. Trzecia za doradztwo przed złożeniem zamówienia. Pozostałych dwóch nie dam z dwóch powodów. Pierwszy to kontakt z obsługą. Dodzwonienie się na infolinię to jakiś dramat. Od początku obsługiwał nas Pan Karol, który ewidentnie nie ogarnia swojej roboty. Wysłanie SMSa, odpisanie na maila, oddzwonienie, przyjęcie zamówienia - to wszystko zajmuje mu kilka dni i trzeba mu często o sobie przypominać. Drugi powód dla którego nie dam gwiazdki to pomyłka za pomyłką, zły kolor podłogi na fakturze, za mało elementów wysłanych, źle obliczona ilość potrzebnych najazdów. Niby ludzka rzecz a jednak dla mnie to duży minus. Ogólnie dla samych produktów bardzo polecam, jeśli traficie na lepszą obsługę to super. Jeśli będziecie mieli takiego pecha jak my to polecam, ale uzbrojenie się w cierpliwość.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Gamma Kraków?
Auto Gamma Kraków znajduje się przy Ciepłownicza 54, Czyżyny, 31-587 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Gamma Kraków?
Można skontaktować się z Auto Gamma Kraków pod numerem +48 500 849 300
Jak można dotrzeć do Auto Gamma Kraków?
Do Auto Gamma Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku