Opinie

  1. Michał Chmurzyński ★★★★★

    Trafiłem z niesprawna klimą w aucie służbowym nikt nie potrafił poprawnie określić co jest uszkodzone, Panowie w serwisie stwierdzili w tym samym dniu sprężarkę która została wymieniona. Klima działa aż miło, teraz serwisuje też swoje prywatne auto jestem bardzo zadowolony z Państwa usług szybko sprawnie i niedrogo. Polecam wszystkim, pierwszy taki konkretny warsztat.

  2. Sebastian ★★★★★

    Warsztat godny polecenia. Bardzo dobra komunikacja, terminowość i przejrzystość usług - wszystko wytłumaczone i zaopiekowane, w przypadku wątpliwości jest przestrzeń na rozmowę i wyjaśnienie wątpliwych kwestii. Cena za robotę wydaje się być nieco wyższa, ale podejście do klienta i reszta to rekompensuje. Idealny warsztat, żeby w spokoju móc zostawić auto i odebrać je w dogadanym terminie, bez martwienia się i wydzwaniania z pytaniami "co z moim autem i kiedy będzie gotowe". Więcej takich warsztatów a świat będzie lepszym miejscem ;)

  3. romusng ★★★★★

    Warsztat naprawdę godny polecenia. Fachowa obsługa, terminowość, świetny kontakt. Panowie znają się na rzeczy, a do tego potrafią wszystko dokładnie wytłumaczyć. Dzięki temu klient czuje się "zaopiekowany". Nigdzie wcześniej nie spotkałem się z taką życzliwością jak tutaj jeżeli chodzi o mechanikę samochodową. Pozdrawiam, Kierowca Fiata Tipo

  1. Dominika Krauzowicz ★★★★★

    Serdecznie polecam ten serwis! Fachowa obsługa od samego początku - od przyjęcia samochodu, przez szczegółową diagnozę, aż po naprawę. Mechanicy znają się na rzeczy, wszystko zostało jasno wytłumaczone i przedstawione w przejrzysty sposób, bez naciągania na zbędne koszty. Naprawa wykonana szybko, sprawnie i solidnie – auto działa jak nowe. Do tego bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do klienta. Zdecydowanie wrócę w przyszłości i polecam każdemu, kto szuka rzetelnego serwisu. Lepszych nie znajdziecie!

  2. Robert Kot ★☆☆☆☆

    Robiłem szerszy serwis po zakupie auta. Przy odbiorze samochodu otrzymałem informację, że ilość oleju po wymianie jest ustalona między „min” a „max”. Po sprawdzeniu było niewiele ponad „min”! Dolałem litr oleju, który wręczono mi na dolewki (rzekomo jako gratis) aby dojść do poziomu „pomiędzy” na bagnecie. Próbowałem wyjaśnić sytuację z serwisem. Na pytania o oddanie auta ze zbyt małą ilością oleju, otrzymałem informację: „Po czynnościach jakie były wykonywane w Pana samochodzie (demontaż miski olejowej i pompy oleju) może być konieczne uzupełnienie poziomu oleju.” Na kosztorysie było 6 litrów oleju. Siódmy litr rzekomo będący „gratisem” dolałem. Właściciel próbował mi wmówić że brakujący litr został na pojemnikach po przelewaniu z opakowań zbiorczych ;) Na pytanie, kto wziął pieniądze za oddanie samochodu z odpowiednią ilością oleju i czy to ja powinienem doprowadzać stan poziomu oleju do optymalnego, nie otrzymałem odpowiedzi. Błąd ludzki zrozumiem, ale matactwa nie zniosę. - EDIT: właściciel unikał odpowiedzi odnośnie opisywanej tu sprawy. W ostatnim mailu napisałem że, nie odpowiada na moje pytanie i że próbowałem rozwiązać to polubownie. Po tym zamieściłem ten komentarz. Fakt, że wysłana była do mnie mowa-trawa przy wsparciu GPT, to nie znaczy że odpowiedź na pytanie została udzielona. Jak widać matactwo kontynuowane nawet w odpowiedzi na komentarz w Google.

  3. ble blu ★★★★★

    Zgadzam się z John Galt! Bardzo dobra i uprzejma obsługa. Mówią po angielsku, co jest duuużym plusem. Polecam!

  1. Konrad Szymula ★★★★★

    Fachowa obsługa oraz konkurencyjne ceny to tylko fundament tego profesjonalnego serwisu. Robiłem tutaj Audi A3 z trudnym problemem kończących się wtryskiwaczy. Bezproblemowa diagnoza oraz szybka i tania naprawa sprawiły, że zostałem stałym klientem. Polecam w 100%

  2. zylasty ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam ten serwis! Panowie poradzili sobie z bardzo nietypową usterką mojego VW Caravelle, gdzie inni "fachowcy" rozkładali ręce i wymieniali części na próbę moim kosztem. Mechanicy z Auto-Baza szybko i celnie zdiagnozowali problem z przeciętym kablem wiązki elektrycznej foteli. Dzięki Nim mogłem ze spokojną głową jechać na wyjazd służbowy za granicę ze swoimi współpracownikami, nie martwiąc się, że po drodze spotka nas niespodzianka. Ceny jak na Kraków baaardzo konkurencyjne, a fachowość i dotrzymywanie danego słowa to Ich największe atuty. Raz jeszcze polecam!

  3. Olga Dąbrowska ★★★★★

    Pełen profesjonalizm. Szybka diagnostyka problemu, bardzo dobry kontakt z mechanikiem który w fachowy ale zrozumiały sposób przedstawił na czym polega problem. Autko śmiga jak nowe, pomimo tego iż inni mechanicy nie byli pomóc bo cytując "to auto to francuz a oni się nie znają". Polecam bardzo serdecznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto-Baza?

Auto-Baza znajduje się przy Potrzask 62, Bieżanów-Prokocim, 30-898 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto-Baza?

Można skontaktować się z Auto-Baza pod numerem +48 500 019 065

Jak można dotrzeć do Auto-Baza?

Do Auto-Baza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements