Skorzystałam z usługi zabezpieczenia karoserii folia PPF, oraz zabezpieczenia wnętrza. Jakość wykonania przeszła moje oczekiwania. W zasadzie trudno jest dopatrzyć się że folia jest nałożona ponieważ dokładność docięcia na każdym elemencie jest doskonała. Znajomi często pytają od kiedy Kia ma taki kolor w ofercie:) środek również zrobiony z bardzo dużą precyzją.Sam kontakt, przed w trakcie i po wykonaniu usługi na najwyższym poziomie. Polecam:)
Zdjęcia
Opinie
-
Aga Es ★★★★★
-
Józef Choróbski ★★★★★
Dziękuję za profesjonalne i szybkie (w ciągu raptem kilku godzin) oklejenie mojego auta. Lepiej zrobić się nie da :) Pozdrawiam Pana Łukasza, życzę wam samych sukcesów. A no i ten piesek z holu jest nie z tej ziemi.
-
Marcin Mariusz ★★★★★
Najlepszy detailing i kompleksowa obsługa samochodów w Krakowie! Przekonałem się „na własnej skórze”. Samochód oklejony PPF perfekcyjnie a znajomi zachodzą w głowę, jak oni to robią i zbierają szczęki z podłogi, bo zafoliowany samochód wygląda lepiej niż najlepszy lakier bez folii. Kontakt i współpraca z Panem Łukaszem - czysta przyjemność. Mógłbym powiedzieć, że niemal rozumieliśmy się bez słów, chociaż bez słów się nie obyło, bo po pierwsze mieliśmy obaj ten sam cel, czyli: żeby samochód wyglądał doskonale, a po drugie wymiana myśli była inspirująca chyba dla nas obu. Pan Darek, który własnoręcznie zrealizował ten projekt - mistrzostwo świata!
-
Grzegorz D ★★★★★
Jeśli ktoś kocha swoje auto to obowiązkowo musi odwiedzić Dream Car. Zacznę od początku- już od samego wejścia, czuć pełen profesjonalizm i opiekę, za co bardzo dziękuję Panu Łukaszowi. Pan Łukasz sumiennie wysłuchał moich potrzeb oraz pomysłów. Merytorycznie wytłumaczył cały proces oraz zasugerował dodatkowe rozwiązania, bez sztucznego naciągania. Po wnikliwej analizie auto zostało przejęte przez chłopaków. Pozostało tylko czekać na efekt. Moje auto jeździ trasy autostradowe, liczne odpryski wgniecenia, zmatowienia- wysoka eksploatacja. Odbierając auto wyglądało jakby ponownie opuściło taśmę produkcyjną. Jestem mega zachwycony. Polecam każdemu. Opinie dodaję po 6 miesiącach użytkowania auta po oddaniu go w ręce Pana Łukasza w Dream Car- w dalszym ciągu jestem pod wrażeniem ich pracy. Polecam z pełną odpowiedzialnością
-
Patryk Perlikowski ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zrobili serwis klimatyzacji, wyszło że jest 0 gazu. Rzekomo sprawdzili szczelność i nabili pełny układ. Po 2 tygodniach po gazie ani śladu, wyparował jak pieniądze zapłacone za serwis. Po ponownej wizycie Pan wytłumaczył, że zrobili szczelność na podciśnieniu i układ mógł się uszczelnić na ten moment a jak przyszło ciśnienie to jednak jest nieszczelny. Zaproponował też sprawdzenie układu ciśnieniem (za 300 zł) i wymianę chłodnicy za ok 1000 bo już wtedy wiedział że prawdopodobnie tam jest nieszczelność. Nabijanie ludzi w butelkę idzie im tak samo łatwo jak nieszczelnych klimatyzacji. Katastrofa.
-
Paweł Helm ★☆☆☆☆
Nie polecam. Oddałem samochód na kompleksowy przegląd. Niestety kluczowa część zleconych usług nie została nawet wykonana o czym zorientowałem się podczas płatności. Pracownik serwisu przekazujący mi samochód nie miał zielonego pojęcia jakie prace zostały wykonane. Kuriozalna sytuacja, której pracownik w żaden sposób nie miał ochoty wyjaśnić. Niestety, w rezultacie samochód musiał zostać oddany do innego serwisu.
-
patrycja ples ★☆☆☆☆
Skorzystaliśmy z usług wulkanizacyjnych w tym miejscu. Pierwsza jazda samochodem po tej usłudze - w aucie zaczyna coś stukać, wizyta u mechanika - śruby z opony da się odkręcić ręką. Przerażający jest fakt, że gdyby nie tragiczne warunki na drodze i fakt, że trzeba było jechać z niską prędkością, tak naprawdę mogłoby być już i po mnie i po samochodzie. Nie polecam, a wręcz zdecydowanie odradzam wizyty w tym miejscu. A właścicielom polecam większą kontrolę poziomu wiedzy i umiejętności swoich pracowników, bo w końcu ktoś się przez Was zabije.
-
Paweł Machlowski ★★★★☆
Edytowane 10.2022: Dream Car wziął uszkodzenia na klatę i felgi zostały naprawione, serwis przeprosił za niedogodności z tym związane. Zostałem tym pozytywnie zaskoczony, bo niestety nadal jest to rzadkie podejście, aby przyznać się do popełnionego błędu. Byłem dwa razy wymieniać opony. Po pierwszej wizycie - rewelacja. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Zdecydowałem się przez to ponownie w Dream Car zmienić opony na letnie. Niestety druga wizyta to już jakieś nieporozumienie - alufelgi były całe ubrudzone smarem (jasne, smar jest niezbędny, aby wymienić opony, ale można go choć trochę wytrzeć przed oddaniem auta), a po dojechaniu do domu i wyczyszczeniu alufelg ze smaru moim oczom ukazały się uszkodzone ranty na dwóch alufelgach. I nie - nie były uszkodzone wcześniej, auto posiada kilka miesięcy i teraz alufelgi warte kilka tysięcy zostały pięknie oszpecone przez czyjaś nieudolność…
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DREAM CAR Sp. z o.o.?
DREAM CAR Sp. z o.o. znajduje się przy Stoczniowców 3, Podgórze, 30-709 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DREAM CAR Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z DREAM CAR Sp. z o.o. pod numerem +48 123 480 300
Jak można dotrzeć do DREAM CAR Sp. z o.o.?
Do DREAM CAR Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku