Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Naprawiają tylko to co potrzeba, bez wynajdywania kosztownych problemów. Naprawa odbywa się szybko, konsultują koszt, więc nie ma zaskoczenia przy płaceniu. A już mi się zdarzyło w innym miejscu pojechać z jedną rzeczą a wymienili bez konsultacji 5 i pół wypłaty. Więc to miejsce jest zdecydowanie godne polecenia ze względu na profesjonalizm i rzetelność. A też jako kobieta nie musiałam tłumaczyć co się dzieje używając specjalistycznego słownictwa ;)
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Podsiadło ★★★★★
-
Sebastian Nowak ★☆☆☆☆
Nie polecam, przy wymianie filtrów i olejów uszkodzony został wysięgnik pneumatyczny do maski samochodu, oraz wyciekał olej bo nie wymieniono uszczelki na nową.
-
Marta Świątek ★☆☆☆☆
Bardzo nieuczciwy serwis i odradzam wszystkim korzystanie z niego. Przy wymianie opon zamienili mi dwie moje nowe opony na inne stare i zużyte. Na zgłoszenie telefonicznie sprawy w serwisie z prośbą o wyjaśnienie sytuacji dostałam odpowiedź że to nie ich problem po czym bardzo nieprzyjemny Pan się rozłączył.
-
Waldek N ★★★★★
Zgłosiłem sie do Polinaru bo miałem blisko . Toyota ProAce wymagała wymiany oleju i filtrów. Czas oczekiwania na usługę ok. tygodnia. Dokładnie o umówionej godzinie odebrano ode mnie kluczyki. Serwis trwał kilkanaście - do 20 minut. W trakcie stwierdzono do wymiany klocki i tarcze. Zamawianie i dostarczenie ok 15 minut . Wymiana 25 minut. Przy znacznej części usług mogłem być i byłem. Nikt niczego mi nie zabraniał. Całość zmieściła sie w czasie dokładnie - 60 minut ! Mechanicy dokładnie wiedzieli co i jak mają robić. Wszystko wykonywane było z dużym zaangażowaniem i dokładnością. Koszt całości usługi + koszty tarcz i klocków = 1150 zł brutto. (części Bosch). Wyjechałem z warsztatu prawie w szoku po 65 minutach od przyjazdu. Nigdy, nigdzie nie zdarzyło mi sie coś takiego a miałem już 21 samochodów ! Wielki szacunek dla właściciela i pracowników !!!
-
Przemek Wałęga ★☆☆☆☆
Nie polecam korzystać z SKP!!! Diagnosta twierdzi, ze lampy świecą zbyt słabo bez pomiaru(na oko, sam mówi że nie ma wartości minimalnej) zaleca regeneracje w autogamma za 2tys, daje negatywny wynik. W 3 innych SKP oraz mechanik twierdzi że lampy są ok i nie ma potrzeby regeneracji. Zdecydowanie nie polecam strata kasy i tak trzeba później przegląd zrobić gdzie indziej. Poza tym badanie nierzetelne, brak pomiaru spalin(auto benzyna!!!), nie sprawdził czy światła inne niż mijania działają. Liczy się tylko czy panu światła świecą wystarczająco na oko bez żadnych wyników, pomiaru czy opisu. Czepia się drobnostek, które nie powinny mieć znaczenia z punktu widzenia przeglądu a pomija najważniejsze jego elementy. Dodatkowo obsluga i podejście do klienta rodem z PRL czułem sie tam jak intruz
-
Michał Fraś ★☆☆☆☆
Negatywne komentarze na temat tego serwisu są naprawdę pomocne.Odradzam każdemu.strata czasu,pieniędzy, nerwów
-
K O ★☆☆☆☆
Nie polecam! Auto ciągle musiało wracać na serwis bo z każdą naprawą wychodziły inne uszkodzenia... dodatkowo długi czas oczekiwania aby Panowie chociaż zaglądnęli co jest grane i ile mniej więcej trzeba będzie zaczekać a na sam koniec oddali samochód z innym, starym akumulatorem ;) Szkoda tylko tego czasu zmarnowanego i tyle kasy, która poszła...
-
Tomasz B ★★★★★
Naprawy i przeglądy samochodów w miarę możliwości szybko i sprawnie.
-
Ewa Lisiecka ★☆☆☆☆
Zgłosiłam się do tego miejsca na wymianę oleju i filtra oleju ponieważ zależało mi na czasie, a w innych pobliskich warsztatach były dopiero na początek grudnia. W momencie kiedy Pan mechanik zasugerował wymianę filtra kabinowego „bo szyby parują” uznałam, że ok, fachowiec zna się najlepiej, ważne żeby wszystko było sprawne. Po powrocie do domu mąż uświadomił mi, że filtr kabinowy wymieniał 3 dni temu. Oczywiście to ja zgodziłam się, żeby usługa była wykonana, jednak rozchodzi się o zwykłą uczciwość, czemu mechanik widząc filtr który jest jak nowy nie zadzwonił z taką informacją i pytaniem czy w ogóle wymieniać? Przez telefon usłyszałam, że mechanik się nie zastanawia w jakim stanie jest filtr tylko wymienia jeżeli było takie polecenie - No gratulacje, świetny sposób działania firmy. Sprawa skończyła się tak, że Przynajmniej odebrałam swój „stary - nowy” filtr i mam go na następna wymianę, ale już na pewno nie tam.
-
Włodzimierz Błoński ★☆☆☆☆
Diagnosta to jakis furiat..najpierw wyzywa pracownika potem klienta..dopiero jak go objechałem z gory na dół zamknął gebę..masakra
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Q Service Castrol POLINAR?
Q Service Castrol POLINAR znajduje się przy Ofiar Dąbia 14, Grzegórzki, 31-566 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Q Service Castrol POLINAR?
Można skontaktować się z Q Service Castrol POLINAR pod numerem +48 124 141 000
Jak można dotrzeć do Q Service Castrol POLINAR?
Do Q Service Castrol POLINAR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku