Zawsze wszystko perfekcyjnie wykonane, mój ulubiony serwis. Jestem klientem od wielu lat, nigdy mnie nie zawiedli, w ramach ostatniej naprawy dodatkową usługę wykonali „gratis” to pierwszy raz ktoś mnie tak potraktował. Polecam z czystym sumieniem!
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Wyrwicz ★★★★★
-
Carl KrK ★★★★★
Odwiedzam z wymianą opon od 10 lat, zawsze szybko i sprawnie i co najważniejsze w umówionym terminie.
-
Johny Tatarczyk ★★★★★
Bardzo dobry warsztat, przyjechałem z trudną usterką do diagnostyki ponieważ akurat objawy ustąpiły i nie było żadnego stukania, kontakt z Panami bardzo rzetelny o wszystkim byłem na bieżąco oraz w bardzo miły sposób informowany, Panowie walczyli i w końcu usterkę znaleźli i naprawili a na koniec zostałem miło zaskoczony ceną za naprawę. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat i jego załogę !
-
Wiktor Myjak ★☆☆☆☆
Dramat. Najgorszy serwis samochodowy z jakim miałem do czynienia. Poziom obsługi w jakości średniowiecza Ps Na wizytę w Państwa serwisie zostałem umówiony przez flotę z tygodniowym wyprzedzeniem. W tym czasie zorganizowałem sobie auto zastępcze. Byłem umówiony na godzinę 8:00. W związku z usterką samochodu- problemy z odpaleniem silnika, utrata mocy w drodze do warsztatu, spowodowała opóźnienia, dlatego zadzwoniłem do państwa o godzinie 8:26 (na co mam potwierdzenie w bilingach) z dopytaniem, czy macie Państwo otwarty warsztat, ponieważ, osoba organizująca auto zastępcze, nie zauważyła nikogo w biurze. O godzinie 8:31, udało mi się dojechać na miejsce (pan na miejscu sam powiedział, że 5 minut temu dzwoniłem). Z państwa strony otrzymałem jedynie niemiłe komentarze zarówno przez telefon, jak i na miejscu. Zostałem potraktowany jak wróg. Byłem zszokowany Państwa zachowaniem, ponieważ oczekiwałem jedynie przejęcia kluczyków, celem zdiagnozowania samochodu. Z Państwa strony nie zauważyłem żadnej proklienckiej inicjatywy, co utwierdza mnie w przekonaniu, że nie warto z waszych usług korzystać. Flota poinformowała mnie również, że to nie pierwszy wybryk w Państwa wykonaniu i bez problemu tego samego dnia umówiła mnie do konkurencji, która z wyrazami współczucia przyjęła moje zgłoszenie. Po ostatnich komentarzach, widać, że Panowie z kanciapy nie radzą sobie z presją czasu. Dalsza część moich uwag zostanie przesłana do Państwa drogą reklamacyjną. Nie pozdrawiam i nie polecam.
-
Grzegorz Lechowski ★★★★★
Panowie w serwisie naprawili bardzo uciążliwą usterkę, która powodowała świecenie kontrolki Engine Check. Plus, w każdym innym wypadku wyjeżdżam z warsztatu z naprawioną przyczyną problemu.
-
Maciej Mirek ★★★★★
Oddałem dwa samochody (Seat, Fiat) i jestem zadowolony. Dobra komunikacja i szybka realizacja. Polecam.
-
Konrad G. ★★★★★
Solidny warsztat że świetna obsługa, od lat serwisuje swoje samochody prywatne oraz firmowe. Zawsze terminowo oraz w dobrych cenach!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Serwis Sklep Styła Adam Styła?
Auto Serwis Sklep Styła Adam Styła znajduje się przy Żmujdzka 8, Prądnik Czerwony, 31-426 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Serwis Sklep Styła Adam Styła?
Można skontaktować się z Auto Serwis Sklep Styła Adam Styła pod numerem +48 124 214 232
Jak można dotrzeć do Auto Serwis Sklep Styła Adam Styła?
Do Auto Serwis Sklep Styła Adam Styła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku