Na podstawie naszego doświadczenia z usługą wykonaną w serwisie Olicar: klient otrzymuje wezwanie do sądu z powodu rzekomego naruszenia dobrego imienia. Nie oceniam samego serwisu, ale zdecydowanie warto dokładnie przemyśleć współpracę z tym miejscem - lepiej dwa razy zastanowić się przed skorzystaniem z jego usług.
Zdjęcia
Opinie
-
Joasia Be ★★☆☆☆
-
bartek dobrowolski ★☆☆☆☆
Problem z Panem właścicielem jest trudny do zdiagnozowania. Klimę zrobi dobrze, olej i filtry wymieni, amortyzatory, itd. nie ma problemu, natomiast np. jeżeli poprosi się o wymianę świec, a winny problemów jest akumulator już tej wiadomości klientowi nie przekaże ( ,,akumulator, ale co Cie to obchodzi kazał świece wymieniać '' - tekst do pracownika ps. niektórzy mają dobry słuch ;)) Auto po wymianie może stać u Pana 3 dni po jej zakończeniu, ale nie raczy o tym poinformować, ,,było gotowe już w piątek jak mówiłem, trzeba było dzwonić''. Brak kontaktu z klientem, wymienianie rzeczy bez konsultacji. Powiem tak jak dla mnie to nie mechanik tylko bardziej monter (wymieniacz), a w dodatku gbur. Jeżeli macie poważniejszy problem z autem radzę omijać szerokim łukiem. Tam się robi kasę na klimie i oleju, ma być szybko łatwo i przyjemnie. Nie pozdrawiam i już nie wrócę, Patrząc na Pana odpowiedzi do klientów powiem tak: nie strasz nie starsz bo się...;)
-
Magdalena A Fediuszko ★★★★★
Chciałam pozdrowić właściciela z całego serca mój samochód zaczął szwankować na trasie Nowy Targ -Kraków i znalazłam ich serwis wyszukiwarce Google zajechałam i okazało się że zajęli się moi samochodem bardzo profesjonalnie już nie wracałam do domu z sercem na ramieniu że coś się stanie dziękuję za profesionalizm i miłą atmosferę
-
Konrad ★☆☆☆☆
Przestroga przed wykonywaniem jakiejkolwiek usługi w tym serwisie!! Podjechałem po pracy na nabicie klimatyzacji, myślałem sprawnie pójdzie.. Oczywiście płatność tylko gotówką wiec musiałem lecieć do bankomatu kilometr. Po powrocie okazało się że klima została nabita ale nie uruchamia się , gość woła odemnie 290zł i że dziś już na to nie ma czasu spojrzeć i żebym podjechał jutro i zostawił auto na cały dzień.. Tak zrobiłem licząc że to zostanie rozwiązane w 10 h Po pracy dzwonie jak tam a gość do mnie że nie naprawił bo sie nie może połączyć z komputerem pokładowym i czeka na elektryka.. Po tym co usłyszałem pojechałem zabrać jak najszybciej mój samochód. Mechanik który w 10 godzin nie potrafi poradzić sobie z wykryciem chociażby usterki klimatyzacji to jakiś żart.. Dodatkowo gość to totalny wieśniak nie potrafiący się zachować przy kliencie i traktujący ludzi jak gówniarzy. I jeszcze na koniec, rozkodował Pan kluczyk odłączając akumulator, pewnie nie wiedział Pan jak zakodować ponownie licząc że klient się nie zorientuje :) Nie pozdrawiam Ludzie , omijajce z daleka!!
-
Aneta Michaliszyn ★★★★★
Wszystko sprawnie, jestem zadowolona z usługi i szczerze polecam
-
Monika ★★★★★
Nie sądziłam że w Krakowie znajdę tak uczciwego fachowca ktory nie zdziera z kobiety jak z typowej glupiej blondynki :) Takiego mechanika ze świecą szukać. Doradzi, pomoże, wytłumaczy sprawe rozwiąże jak najszybciej tylko da radę i najważniejsze (!) robi to wszystko dokładnie i bez partaniny. Robiłam klimatyzację, hamulce i na pewno jeśli coś tylko wyjdzie do roboty to tylko tam
-
Adam Adam ★★★★★
Tak uczciwego mechanika, to ze świecą szukać. Z tego co wiem, to jest na rynku od bardzo długiego czasu i widać od razu po krótkiej rozmowie, to wieloletnie doświadczenie. Gość z powołania . Polecił mi ten serwis kolega ,który jeździ do nich z Zakopanego, bo tylko oni radzą sobie z najtrudniejszymi problemami. Robiłem już u nich kilka samochodów, czy to mechanika czy opony czy klima . Zawsze wszystko zrobione idealnie. Gość nie wypuści auta, dopóki wszystko nie będzie grało.
-
Kosmiczny Kot ★★★★★
Serwis jakich niestety jest coraz mniej. Z zewnątrz patrząc może i nie zachęca, ale drugiego tak doświadczonego mechanika ze świecą szukać. Uczciwy, pracowity, terminowy, słowny i do tego sympatyczny. Zna się na swojej robocie, wie na co zwracać uwagę, nie natnie na wymianę połowy samochodu, tylko wprost powie co trzeba zrobić, a czego nie. Dodatkowo zaznaczę, że wymiana opon i serwis klimy też gość ma w ofercie, nigdy w sezonie nie miałem problemów z czekaniem miesiąc czy kolejek, także szczerze, ale to szczerze polecam.
-
Victor M. ★★★★★
Dzięki za naprawę klimatyzacji i jednocześnie za szybką wymianę koła pasowego przed podróżą. Nie wiedziałem, że jeździłem z pękniętym kołem - byłaby awaria
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Olicar KRAKÓW Klimatyzacja?
Olicar KRAKÓW Klimatyzacja znajduje się przy Podhalańska 19, Dębniki, 30-430 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Olicar KRAKÓW Klimatyzacja?
Można skontaktować się z Olicar KRAKÓW Klimatyzacja pod numerem +48 503 396 616
Jak można dotrzeć do Olicar KRAKÓW Klimatyzacja?
Do Olicar KRAKÓW Klimatyzacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku