Opinie

  1. Paweł Marzec ★★★★★

    Szybki i planowy montaz opon zakupionych na oponeo. Dobra usluga w umówionym terminie.

  2. Przemo Przemo ★★★★★

    Tylko ten watsztat , trzecie auto u nich i tylko u nich robie . Zawsze pomocni i fachowo wykonują swoje obowiązki . Polecam .

  3. Filip Drozd ★★★☆☆

    Opinia to jedyne co mogę zrobić więc piszę: - raz było super. Przyjmował Starszy Pan. Okazało się, że strach ma wielkie oczy i nic do roboty nie ma. Skasował mnie chyba nic albo ewentualnie 50zł. I faktycznie samochód jeździł jeszcze dłuuuuugo i nic się nie działo. Za to wystawiłbym 5. Bo samochód z 1999r, więc na pewno by się coś znalazło gdyby ktoś chciał szukać na siłę. - ale za drugim razem była straszna wtopa. Przyjmowało młodsze pokolenie, a nie ten Starszy Pan. Była nagrzewnica do wymiany, więc zleciłem wymianę. Po 500km wywaliło wąż, wrzątek zalał nogi żony i ...komputer pokładowy. Samochód trafił następnie do mojego zaufanego starego mechanika (nie jestem z Krk) i okazało się, że ta nagrzewnica była przykręcona na 3 śruby z czego dwie dało się odkręcić palcami... Zadzwoniłem do nich i mówię co się stało no i zaproponowali żebym przyjechał i zobaczą... tylko, że ja byłem wtedy na drugim końcu Polski. Może by zrobili w ramach reklamacji, nie wiem, i tak nie miałem się jak teleportować. ...a ten komputer to był koszt na kolejne 900zł. Podsumowując, chyba spore znaczenie ma kto przyjmuje samochód.

  1. natalia kaźmierczak ★★★★★

    Od dawna naprawiam swoje auta w tym serwisie i zawsze jestem zadowolona :) . Fajna ekipa, która zna się na rzeczy, zawsze rzetelnie doradzą i nie naciągają na niepotrzebne koszty. Szybka i solidna robota – nigdy nie miałam z nimi problemów. Zdecydowanie polecam, jeśli szukasz zaufanego miejsca do naprawy auta :D

  2. Marcin Bracisiewicz ★☆☆☆☆

    Wymiana opon na nowe zamówione z Oponeo. Po 3 dniach zeszło całkiem powietrze z jednej opony. Diagnoza - nie wytrzymał wentyl. - wymienili opony, ale zostawili stare wentyle - dodatkowo okazało się, że żadne koło nie zostało wyważone po zmianie Moje koszty - pomijając czas, bo warsztat nie poinformował o starych wentylach i przyoszczędził 20zł: - 140 zł na wymianę w tym warsztacie - 170 zł za pompkę - niestety nie miałem (zero powietrza w oponie, nie można ruszyć, żeby wygiąć felgi) - 40 zł za wymianę wentyla gdzie indziej - kolejne 120-150zł za zdjęcie opon i założenie nowych wentyli w innym warsztacie W sumie 500zł + opony. Wierzę, że zdarzają się pomyłki, więc zamiast od razu pisać opinię chciałem się skontaktować i dać szansę poprawy. Po kilku dniach udało się dodzwonić i dowiedziałem się, że w tym warsztacie uważa się, że wymiana wentyli nie jest standardem, bo spokojnie można zmieniać co 5 lat. Inne warsztaty uważają na szczęście inaczej. Do braku wyważenia kół nie było żadnego komentarza. Zero poczucia, że została odwalona fuszerka.

  3. Mateusz “Zaczek” Zaczyński ★★★★★

    Opony wymienione sprawnie. Samochody umówiłem na konkretną godzinę i terminy zostały dotrzymane. Taniej niż u konkurencji . Obsługa miła i chętna do pomocy.

  1. TS Komputer ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Oddałem auto do naprawy, silnik nie startował. Facet dzwoni i mówi, że auto jest sprawne, działa tylko nie było benzyny. Mówi, że zatankuje za 50 zł. = 9 litrów. Za 15 minut dzwoni , żebym odebrał auto koszt benzyny + wymiana świec i cewki zapłonowej Żekomo dostał się olej na świece Nawet taki laik jak ja wie, że to nie ma sensu. Właściciel kiedyś był porządnym człowiekiem, ale Covid wszystko zmienia. P.s. benzyny było 2 litry

  2. Grzegorz Piotr ★☆☆☆☆

    Masakra, po roku okazało się że mi zepsute opony oddali. Jedna pęknięta, wiem jak to brzmi ale same się nie mogły uszkodzić. Mój błąd że nie popatrzyłem w jakim są stanie po wymianie. Mało tego jak wymieniłem opony to mi auto w bok ściągało, niewywazyli mi opon ! Nie polecam.

  3. Adam Staszak ★★★★★

    W jak najlepszym porządku. Panowie wiedzą co robią, w porządku właściciel, z wymiany opon jestem zadowolony. Nie było żadnego problemu z fakturą, cena magicznie nie wzrosła po poproszeniu o takową. Wymiana opony 225/50 na kole 17" 25/szt, 100 za całość, także normalna cena. Aha i z tego co widziałem jakąś poczekalnie chyba mają, aczkolwiek ja na czas pracy wyszedłem więc się nie wypowiem jak to jest podczas oczekiwania ;) (nie żebym tego potrzebował, nawet wolę widzieć co z autem się dzieje - pisze tylko bo były tu opinie krytykujace fakt że nie ma poczekalni i nie jest tam klarownie, jakby to miał być szpital :D)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Data Auto?

Data Auto znajduje się przy Stanisława Rostworowskiego 4, Dębniki, 30-358 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Data Auto?

Można skontaktować się z Data Auto pod numerem +48 504 048 627

Jak można dotrzeć do Data Auto?

Do Data Auto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements