Opinie

  1. Sack Oizo ★★★★★

    Expresowy dojazd laweta po uszkodzone auto w centrum miasta, szybka diagnoza i naprawa jeszcze tego samego dnia. Chłopaki ratują cztery litery w przystępnej cenie. Polecam.

  2. Tomasz Tarnowski ★★★★★

    Świetny warsztat! Wymiana hamulców została wykonana szybko, profesjonalnie i w rozsądniej cenie. Miła obsługa i rzetelne podejście do klienta - zdecydowanie polecam!

  3. Maciek Bielas ★★★★★

    Obsługa szybka i kompleksowa. Operator bardzo miły i profesjonalny, wykonał cały montaż uprzęży bez najmniejszych problemów. Bardzo mocno polecam

  1. Łukasz Godzic ★★★★★

    Polecam z calego serca. Zlecenie nietypowe bus Peugeot Boxer utopiony po osie miedzy blokami w Krakowie na trawniku. Potrzeba nieduzego mocnego auta zeby wyciagnac i to wszystko dostajemy tutaj. Jeep Wrangler a w zasadzie Jeep czołg przyjerzdza i bez trudu wyciaga nas w rozsadnych pieniadzach a nie jak inni 1000 pln. Ja zapisuje kontakt i polecam wam.

  2. Kasia Dyakowska ★★★★★

    Pan Lukasz , bardzo profesjonalna obsługa . Korzystałam dzisiaj z lawety , pan Łukasz bardzo pomocny dużo podpowie poradzi i służy zawsze pomocą . jeszcze raz bardzo dziękuję !

  3. Agnes Carter ★★★★★

    Zamawiałam dzisiaj usługę transportu nieodpalającego samochodu do mechanika na lawecie. Zamawiałam usługę tego samego dnia. Po przyjeździe niestety okazało się, że hamulce były zapieczone w związku z czym wciągnięcie auta na lawetę było znacznie utrudnione. Pan Łukasz podszedł do sytuacji z ogromnym spokojem i cierpliwością. Auto było wyciągane z garażu podziemnego więc również pole manewru było ograniczone. Cała akcja została przeprowadzona sprawnie i po chwili zapieczenie na tylnym kole puściło i wytaczanie samochodu szło już gładko. Pan Łukasz wytłumaczył mi również, żebym koniecznie wspomniała o tym utrudnieniu mojemu mechanikowi, żeby dobrze sprawdził hamulce w samochodzie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w transporcie auta oraz za bardzo uprzejme podejście do klienta. Bardzo polecam każdemu potrzebującym pomocy drogowej kontakt ze względu na bardzo miłe podejście do klienta, sprawne i profesjonalne załadowanie samochodu oraz za zachowanie zimnej krwi w chwili niezapowiedzianych komplikacji. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Kuba P. ★☆☆☆☆

    Absolutnie odradzam. Na stronie internetowej jest informacja o wysyłaniu na miejsce mechanika, który przynajmniej podejmie się diagnozy i naprawy problemu. To samo usłyszałem przez telefon w piątek w nocy. Ponieważ w to uwierzyłem, zdecydowałem się na poproszenie o pomoc. Na miejsce przyjechał pan laweciarz, od razu z lawetą, a jego "diagnoza" usterki polegała na próbie odpalenia auta z kabli (co sam wcześniej zrobilem) oraz z tzw. boostera. Po tych skomplikowanych operacjach trwających 5 minut, pan stwierdził, że to usterka rozrusznika i że on nic nie poradzi na miejscu, ale może zabrać auto - oczywiście za dodatkową opłatą. Za tę wątpliwą pomoc, nijak niemającą się do informacji ze strony, zapłaciłem 250 zł. Równie dobrze mogłem wyrzucić te pieniądze do śmietnika.

  2. Krzysztof Dzieza ★★★★★

    Rozwaliłem oponę w mojej 911. Zadzwoniłem po pomoc drogową, aby mnie dostarczyła do serwisu. Trafiłem na Pana Łukasza. Nie mogłem lepiej. Miły, kulturalny, sympatyczny. Przyjechał w umówionym czasie, odpowiednią lawetą z opuszczanym najazdem. Szybko, miło i profesjonalnie. Polecam wszystkim! Krzysztof

  3. Piotr iPhone ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam!!! O ile samo holowanie ok… chociaż jedno z najdroższych to naprawa to już tragedia! Mega drogo, w ostatniej chwili wymyślają dodatkowe elementy które niby sa do wymiany, doliczajac za to duze pieniadze. Co gorsza po tej naprawie inny mechanik stwierdzil szereg zaniedban co wiazalo sie z ponowna wymiana czesci, ktore zalozyl ten serwis. Dodatkowo stwierdzil ze zalozone podzespoly nie byly nowe tylko uzywane… Firma co jakis czas wywala wizytowke i tworzy nowa w celu pozbycia sie negatywow… Poprawcie jakosc serwisu i bedzie lepiej… Zaraz wstawię tutaj fakturę dla potwierdzenia, że jednak byłem :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SERWIS SAMOCHODOWY TYTMAR?

SERWIS SAMOCHODOWY TYTMAR znajduje się przy Księcia Józefa 118, Zwierzyniec, 30-250 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SERWIS SAMOCHODOWY TYTMAR?

Można skontaktować się z SERWIS SAMOCHODOWY TYTMAR pod numerem +48 537 527 537

Jak można dotrzeć do SERWIS SAMOCHODOWY TYTMAR?

Do SERWIS SAMOCHODOWY TYTMAR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements