Większość opinii sprzed ponad dwóch lat, a to przedszkole już chyba nie jest tym samym przedszkolem. Najpierw plusy: - na papierze ciekawa oferta, - osiedlowy plac zabaw przed przedszkolem, - kadra bywa fajna (zależnie od grupy). Ale im dłużej nasze dziecko tu chodzi tym więcej widać problemów: - lokalowo pewnie formalnie wymagania są spełnione, ale pozostawiam do oceny czytających czy prowadzenie zajęć logopedycznych przy mikrostoliku w przedsionku sali gdzie co chwile ktoś wchodzi i wychodzi jest sensowne. - przedszkole ukrywa dodatkowe koszty - oczywiście czesne jest określone w umowie, ale o dodatkowych wydatkach rodzice się dowiadują na pierwszym spotkaniu (jak już nie mają możliwości zmiany na inne przedszkole). Oczywiście żadnego rozliczenia tych dodatkowych kosztów rodzice nie dostają. - pani "dyrektor" Iza jest miła, tyle że kompletnie nic nie może - wszystkim kręci tam pani Natalia (właścicielka i formalnie dyrektor przedszkola). Ja nie mówię o jakichś wielkich rzeczach, ale jak na spotkaniu z panią Izą coś ustalimy, to to jest nic niewarte bo pani Natalia ma swoją wizję i z nikim nie planuje niczego konsultować. - w niektórych grupach kadra zmienia się co chwilę, a nowe osoby niespecjalnie radzą sobie z grupą. - umowa którą się zawiera z przedszkolem to jest tylko taki papier, będący podkładką, że trzeba pani Natalii płacić. Inne zapisy (te dotyczące zobowiązań przedszkola wobec rodziców) są przez panią Natalię traktowane dość luźno. - brak przejrzystości w działaniu np. odnośnie cateringu. Własna kuchnia oznacza tylko tyle, że nic się nie da zmienić również w jedzeniu. Rodzice narzekają, że kuchnia idzie po linii najmniejszego oporu bo np. 2 dania pod rząd są na słodko. Dalej okragłe słowa pani Izy i temat umiera bo pani Natalia nie widzi problemu. Może ktoryś z rodziców się wypowie i próbie kontaktu z dietetykiem - ja szczegółów nie znam, ale z tego co słyszałem jadłospisy są po prostu kupowane z internetu i dlatego nic się nie da zmienić. Ogólnie to mam wrażenie, że pani Natalia tworzy tam toksyczne środowisko do pracy. Nie wiem tylko na ile to się przenosi na dzieci. Niestety obawiam się, że coraz bardziej.
Opinie
-
Alek B ★★☆☆☆
-
Sandra Sobala ★★★★★
Bardzo polecam, świetne podejście do dzieci, domowa atmosfera, indywidualne podejście i ogólnie super kontakt między przedszkolem a rodzicem. Dużo atrakcji i ciekawych form nauki.
-
Lukasz Ba ★★★★★
Stosunek ceny do jakości bardzo wysoki. Polecam :)
-
GaryPoter ★★★★★
Świetne miejsce. Profesjonalna kadra oraz dyrekcja. Posiadają własną kuchnię gdzie gotuje się zdrowo i smacznie. Obie córki zadowolone.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole niepubliczne "Malinowy Domek"?
Przedszkole niepubliczne "Malinowy Domek" znajduje się przy Mistrzejowice, 31-636 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole niepubliczne "Malinowy Domek"?
Można skontaktować się z Przedszkole niepubliczne "Malinowy Domek" pod numerem +48 123 072 880
Jak można dotrzeć do Przedszkole niepubliczne "Malinowy Domek"?
Do Przedszkole niepubliczne "Malinowy Domek" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku