Opinie

  1. Klaudia ★★★☆☆

    Kupiłam rower z odbiorem w sklepie, przygotowany do jazdy. Przy odbiorze błotnik chorował i pomimo zwrócenia na to uwagi Pan powiedział że już nic się z tym nie da zrobić. Po 1,5 mc byłam na obowiązkowym serwisie, w między czasie zaczął stukać, pedał. Przywiozłam rower powiedziałam o błotniku i o problemie z pedałem, okazuje się, że dało się rozwiązać problem z błotnikiem. Pan powiedział że przez przerzutki jest problem z tym stukaniem i że wszystko poprawił. Odebrałam rower i wracając do domu stukanie nie ustało. Wymieniłam więc pedały na własną rękę i okazało się że tylko tyle trzeba było zrobić i nic nie stuka.

  2. Denis Usaty ★☆☆☆☆

    Fajnie sprzedają buty ,po powrotu dodomu okazuje się że muszę jechać z powrotem żeby zdjąć te ...... Zabiezpieczinia. Nie polecam. nie miło. Pani która odebrała telefon dziś 12.03 w żaden sposób nie pomogła rozwiązać tej sytuacji. Tylko hamsko odpowiadała. Pozdro.

  3. Ka Lina ★☆☆☆☆

    Zwrot tylko na bon, ważny tylko przez 3 miesiące i tylko w sklepach stacjonarnych. Ponadto kupiłam buty marki Martes, gdzie na pudełku była podana rozmiarówka obuwia - rozmiar i odpowiadająca mu długość wkładki. Jakie było moje zdziwienie, jak w domu okazało się, że długości wkładek nie zgadzają się z tym, co jest napisane na opakowaniu. Pani w kasie powiedziała, że reklamacja jest bezsadna, bo w sklepie mogłam zmierzyć długość wkładki. Hmm czy sklep umieszcza metrówki przy obuwiu, żeby klient mógł sobie sprawdzać długości wkładek?! Czy producent może zamieszczać błędy w opisie i nie brać za to odpowiedzialności?! Opis na opakowaniu był błędny i jak najbardziej powinnam mieć prawo do reklamacji. Kpina, jakie macie podejście do klientów.

  1. Piotr Kuchno ★★★★★

    Witam. A ja podzielę się z Państwem pozytywną opinią z tego miejsca. Wczoraj dokonałem w tym sklepie zakupów . Zadzwoniłem wcześniej prosząc o odłożenie produktu , który mnie interesował. Po przyjeździe okazało się ,że sprzedawca z którym rozmawiałem przez telefon( Pan Andrzej) mało tego że faktycznie odłożył towar to jeszcze przygotował kilka innych opcji mimo ,że o to nie prosiłem. Po przymierzeniu jeszcze doradził , która wersja wg niego będzie najlepsza. A ja dokonałem stosownego dla mnie wyboru Zostałem przy kasie poinformowany o możliwości i sposobie zwrotu. Jeszcze raz podziękowania dla Pana ANDRZEJA za profesjonalną i miłą obsługę. Ale uważam też, że jako klienci sami powinniśmy się czasem pozbyć zbędnej roszczeniowości. Dłużej przemyśleć zakupy bo nikt nad nami nie stoi z batem. Pozdrawiam Piotr

  2. Karol Etrych ★☆☆☆☆

    Wstyd i żenada! Sklep sprzedaje towar mizernej jakości w zawyżonej cenie (okazało się że rękawice kompletnie nie izolują od zimna). Nie jest możliwy zwrot gotówki, a jedynie w formie bonu. Zdecydowanie odradzam każdemu zakupy w sklepach Martes Sport PRO, sam na pewno nigdy już nie skorzystam z oferty sklepu!

  3. Karol Żak ★☆☆☆☆

    Mocno nie polecam. Chamski sprzedawca w dziale rowerowym, nie wiem jak się nazywał, ale był dzisiaj (09/07) sam na obsłudze w tym dziale. Pomimo tego, że mieliśmy wybrany rower, nie chciał nas obsłużyć i zaproponował wybrany przez nas rower innym osobom. Podejście do klienta dramatyczne. Dodatkowo, miał zerową wiedzę na temat rowerów, więc nie wierzę, że przygotowałby rower należycie do jazdy.

  1. Magdalena Haczyk ★☆☆☆☆

    Dramat!!!!! Pierwszy i ostatni raz! Nie polecam!!!! Nie ma zwrotów... w zamian za to...sklep daje bon na równowartość wydanej kwoty.... Smiech na sali!!! Kto by chciał kupować ponownie w takim sklepie!? 21 wiek i jakaś totalna padaka! W dniu dzisiejszym wyleczyłam się z zakupów w sklepach stacjonarnych, nie wspominając już o takich żenujących jak ten! Gdzie zamiast wyjść do klienta naprzeciw i stworzyć jak najlepszą ofertę, to się go wręcz zraża i zniechęca. Będę wszystkim odradzać ten sklep!!!!

  2. Maksymilian Kusak ★☆☆☆☆

    Odradzam. Ich markowe buty - Martes - to straszny chłam. Po miesiącu normalnego użytkowania całe się rozleciały (jak widać na załączonym obrazku). Reklamacja oczywiście nieuznana. Szczerze odradzam robienia tam jakichkolwiek zakupów, a już w szczególności butów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Martes Sport PRO?

Martes Sport PRO znajduje się przy Aleja Pokoju 67, Czyżyny, 31-530 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Martes Sport PRO?

Można skontaktować się z Martes Sport PRO pod numerem +48 797 995 641

Jak można dotrzeć do Martes Sport PRO?

Do Martes Sport PRO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements