Zdecydowanie nie polecam tego miejsca na zakupy. Kilkukrotnie odwiedzałam to miejsce i za każdym razem obsługa wręcz tragiczna. Chamska, niekulturalna oraz pretensjonalna. Pracownice wyglądają tak, jakby za kare stały za ladą. Wygląd sklepu oraz czystość też pozostawiają wiele do życzenia. Gdyby była możliwość wystawienia (-1) gwiazdki to z chęcią bym to zrobiła.
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Ptak ★☆☆☆☆
-
Krystianek xD ★☆☆☆☆
Ktoś napisał żeby nie czytać starych opinii więc ja napiszę nową opinie. Obsługa niekompetentna chcąc nadać paczkę są co chwilę problemy. Albo nie działa im skaner albo kurier powiedział żeby tu nie zostawiać paczek. JEŚLI NIE CHCE SIĘ WAM PRACOWAĆ TO PO CO WOGÓLE PRZYCHODZICIE DO PRACY I UTRUDNIACIE ŻYCIE OSOBĄ AMBITNYM LENIWE ŚMIECIE ?
-
Bożena Majewicz-Sharif ★★★★★
Ludzie nie czytajcie starych i do końca nie prawdziwych opinii. Obecnie obsługa bardzo miła. Pan Mateusz sprytny młody człowiek-zawsze uprzejmy i życzliwy. Wie co ma w sklepie dlatego szybko obsługuje. Znam sklep od początku, asortyment ok. Właściciel niech doceni Mateusza.
-
ez ★☆☆☆☆
Nie miła i nie kulturalna obsługa. W sklepie śmierdzi menelem. Asortyment to jedynie piwa dla żuli. Żalosne. Jeszcze do tego starsze Panie przesladuja wstyd.
-
Cumil ★☆☆☆☆
Nie miła i nie kulturalna obsługa. Sprzedawczynie lubią niszczyć zycie innym starszym Panią. W sklepie śmierdzi menelem. Asortyment to jedynie piwa dla żuli. Żalosne
-
damian ★★★★☆
Mile ekspedientki. Duze zaopatrzenie tak malutkiego sklepiku- od papieru toaletowego przez kawe, zapiekanki czy lody a skonczywszy na podstawach calodobowek- alkoholu i fajkach. Ubolewam tylko ze nie pezywrocili 24/7. Strasznie ulatwialo zycie nocne, bo inny sklep dosc daleko....
-
Marcin Patecki ★☆☆☆☆
Niemiła i niekulturalna obsługa. Ekspedientka dodatkowo niedos łysząca. Taka beznadzieja może być tylko w sklepie 24h. W normalnym sklepie taka obsługa doprowadziłaby do bankructwa. Współczuję właścicielowi, ta Pani zdecydowanie zniechęca Klientów i obniża obroty.
-
A Mm ★★★☆☆
Dlaczego tylko 3? Gdyby jedna pani tam nie pracowała było by 5. Nie miła jak by okres wiecznie miała. A kultury brak za grosz. To ja jestem klientem i jak przychodzę o 2 w nocy to mam prawo być obsłużona teraz. A nie czekać aż pani sobie papierosa wypali..
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SHOT 24H?
SHOT 24H znajduje się przy Spółdzielców 27B, Bieżanów-Prokocim, 30-682 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do SHOT 24H?
Do SHOT 24H można dotrzeć, korzystając z poniższego linku