Opinie

  1. Elżbieta Wiśniewska ★☆☆☆☆

    Starszy Pan tam obsługujący powinien się już udać na emeryturę bo jest wyraźnie sfrustrowany obsługą klienta. Dziękuję czy do widzenia rzadko można od niego usłyszeć, ale pozwalanie sobie na gburowate uwagi to nie jest przywilej starszego wieku, tylko oznaka prostactwa. Na pytanie, czy to on jest właścicielem i ustala swoje zasady panujące w sklepie padła odpowiedź, co mnie to obchodzi. A za zwrócenie uwagi sprzedawcy to pyskowanie. Szkoda, pozostałe panie bardzo miłe, jednak za wizyty w tym sklepie już podziękujemy.

  2. Marcelina Kwinta ★☆☆☆☆

    W internecie są źle podane godziny otwarcia sklepu

  3. MrReshi ★★☆☆☆

    Źle podane godziny pracy. Czwartek zamknięte o 22:05

  1. Damian NWD ★☆☆☆☆

    Za niemiłą obsługę i wprowadzanie w błąd co do godzin otwarcia w niedzielę.

  2. MAGDALENA WALCZAK ★★★★★

    Bardzo dobrze sklep zaopatrzony oraz miła obsługa. Polecam zakupy w tym sklepie.

  3. Karolina Michałek ★☆☆☆☆

    Na internecie pisze że sklep otwarty do 23:00. O 21:40 zamknięte....

  1. bxrtek bxr ★★★★★

    Mniam

  2. Siwy G. ★★★★☆

    Czesto tam bywam mila obsluga,duzy wybor,

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SHOT?

SHOT znajduje się przy Lilli Wenedy, Bieżanów-Prokocim, 30-833 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do SHOT?

Do SHOT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements