Opinie

  1. Ula ★☆☆☆☆

    Już kolejny raz mleko kupione w tym sklepie jest skwaszone, nie wspominając o wielokrotnie nieświeżym mięsie. Nie wiem czy hobby właściciela to oszczędność i trucie w ten sposób klientów, ale na takim wózku nikt daleko nie zajedzie.

  2. J R ★★★★★

    uwielbiam kupować w tym sklepie, specjalnie przyjeżdżam z Krakowa robić większe zakupy. Nigdy nie zdarzyło mi się kupić nieświeżego mięsa czy wędliny. Wszystko świeżusieńskie i pachnące. Panie na stoisku mięsnym zawsze doradzą i obsłużą z uśmiechem. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi i Pani Ali. Pozostałe Panie również są miłe i bardzo pomocne. Ogólnie kierownictwu trafiła się fajna załoga. (krakuska z Dziewina)

  3. Katarzyna Styczeń ★☆☆☆☆

    Do obsługo nie mam nic mila uprzejmą pomocna. Natomiast 3 raz kupiłam mięso, które było nieświeże!!! Za pierwszym razem Pani kierownik wmawiała mi że jest dobreee a było aż się i śmierdziało z daleka ! Zostawiałam jej go w prezencie aby zrobila sobie obiad.

  1. Karolina Kowalska ★☆☆☆☆

    Mięso stare, bo zamawiane tonami i rozmrażane po kilka razy. Nie przestrzeganie higieny ani kodeksu pracy, plus niekompetentne osoby na kierowniczych stanowiskach. A w ogóle to przypominało mi się, że wczoraj wieczór kupiłam świeżo zapakowany chleb z Elity, a rano nie zdążyłam go jeszcze otworzyć a on już spleśniały, a Dorotka wiecznie niezadowolona

  2. Tomek Loockzye ★☆☆☆☆

    obsluga na miesnym tragedia jak ktos przed toba kupuje wiecej produktow to stoisz jak baran 20 min i nie ma kto obslugiwac nastepnych osob w kolejce NIE POLECAM poszanowanie czasu klienta zerowe

  3. Percepsjusz ★☆☆☆☆

    Nie można kupić pieczonych udek bo robią ich tak mało albo jednej osobie rezerwują wszystko nie patrzą na innych klientow

  1. Chuck Chuck ★★★★★

    Bardzo miła obsługa pomocna juz dawno tak milych osob w tym sklepie faktycznie nie było.

  2. Łukasz Momot ★★★★★

    Bardzo przyjemny, czysty i ładny sklepik :)

  3. Magdalena Nowecka ★★★★☆

    Miła pomocna obsługa. Ceny raczej średnie . Warzywa i owoce mogłyby być lepszej jakości, niektóre powinny być na przecenie, a są w sprzedaży regularnej- są również dość drogie w stosunku do innych sklepów. Wybór towarów nie najgorszy. Na plus zdecydowanie to , że nie trzeba się przeciskać między regałami , zwłaszcza jak się prowadzi wózek dziecięcy . Wędliny i mięso w porządku, dość duży wybór. Duży wybór ciast i alkoholi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum znajduje się przy 32-708 Drwinia, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?

Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 576 577 687

Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?

Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements