Już kolejny raz mleko kupione w tym sklepie jest skwaszone, nie wspominając o wielokrotnie nieświeżym mięsie. Nie wiem czy hobby właściciela to oszczędność i trucie w ten sposób klientów, ale na takim wózku nikt daleko nie zajedzie.
Zdjęcia
Opinie
-
Ula ★☆☆☆☆
-
J R ★★★★★
uwielbiam kupować w tym sklepie, specjalnie przyjeżdżam z Krakowa robić większe zakupy. Nigdy nie zdarzyło mi się kupić nieświeżego mięsa czy wędliny. Wszystko świeżusieńskie i pachnące. Panie na stoisku mięsnym zawsze doradzą i obsłużą z uśmiechem. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi i Pani Ali. Pozostałe Panie również są miłe i bardzo pomocne. Ogólnie kierownictwu trafiła się fajna załoga. (krakuska z Dziewina)
-
Katarzyna Styczeń ★☆☆☆☆
Do obsługo nie mam nic mila uprzejmą pomocna. Natomiast 3 raz kupiłam mięso, które było nieświeże!!! Za pierwszym razem Pani kierownik wmawiała mi że jest dobreee a było aż się i śmierdziało z daleka ! Zostawiałam jej go w prezencie aby zrobila sobie obiad.
-
Karolina Kowalska ★☆☆☆☆
Mięso stare, bo zamawiane tonami i rozmrażane po kilka razy. Nie przestrzeganie higieny ani kodeksu pracy, plus niekompetentne osoby na kierowniczych stanowiskach. A w ogóle to przypominało mi się, że wczoraj wieczór kupiłam świeżo zapakowany chleb z Elity, a rano nie zdążyłam go jeszcze otworzyć a on już spleśniały, a Dorotka wiecznie niezadowolona
-
Tomek Loockzye ★☆☆☆☆
obsluga na miesnym tragedia jak ktos przed toba kupuje wiecej produktow to stoisz jak baran 20 min i nie ma kto obslugiwac nastepnych osob w kolejce NIE POLECAM poszanowanie czasu klienta zerowe
-
Percepsjusz ★☆☆☆☆
Nie można kupić pieczonych udek bo robią ich tak mało albo jednej osobie rezerwują wszystko nie patrzą na innych klientow
-
Chuck Chuck ★★★★★
Bardzo miła obsługa pomocna juz dawno tak milych osob w tym sklepie faktycznie nie było.
-
Łukasz Momot ★★★★★
Bardzo przyjemny, czysty i ładny sklepik :)
-
Magdalena Nowecka ★★★★☆
Miła pomocna obsługa. Ceny raczej średnie . Warzywa i owoce mogłyby być lepszej jakości, niektóre powinny być na przecenie, a są w sprzedaży regularnej- są również dość drogie w stosunku do innych sklepów. Wybór towarów nie najgorszy. Na plus zdecydowanie to , że nie trzeba się przeciskać między regałami , zwłaszcza jak się prowadzi wózek dziecięcy . Wędliny i mięso w porządku, dość duży wybór. Duży wybór ciast i alkoholi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy 32-708 Drwinia, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?
Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 576 577 687
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku