Ciasno, mało towaru, słaby wybór, obsługa na środku przejścia ucina pogawędki ze stadem klientów, oczywiście wszędzie palety, nie ma jak się dostać do produktów.
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Kozakiewicz ★★☆☆☆
-
Andrzej Kalinka ★★★★☆
Mówię o Biedronce przy ul. Nuszkiewicza. Ma ona charakter sklepu osiedlowego z dosyć dużą paletą towarów. W sklepie jest duży wybór świeżych owoców i warzyw. Dzięki temu, że nie jest to rozległy sklep, łatwo znaleźć poszukiwane artykuły.
-
Kuba ★★★☆☆
Biedronka niestety bardzo oblegana niezależnie od pory dnia. Pomimo sporej ilości kas zazwyczaj trzeba być przygotowanym na spore kolejki. Powierzchnia sklepu duża ale rozmieszczenie towarów w strefie poza dużymi regałami jest najbardziej chaotyczne ze wszystkich biedronek jaki odwiedziłem, kosze i małe regały są poutykane towarami z calego sklepu, nie tylko tymi dostępnymi sezonowo. Zdarza sie, że jedna odmiana towaru bedzie rozrzucona po całym sklepie (np. Jeden smak sosu marki X bedzie przy makaronach a drugi smak za psią karmą przed domestosem na wysokości chłodni z serem)
-
Rghjr ★★★★☆
Fajny sklep, nie zawsze wszystko znajdę, np moją ulubioną wodę, jeżeli coś jest na promocji to często jak zejdzie to nie uzupełniają, ale z reguły jest to na tyle duży sklep że poza wyjątkowymi sytuacjami znajdzie się to czego się potrzebuje. Dodatkowo jest czysto, a obsługa jest pomocna oraz miła.
-
gdzie jest toaleta ★★☆☆☆
Nie dość, że w sklepie panuje chaos i towary są przemieszane pomiędzy działami... To jeszcze trzeba bardzo uważać na obsługę, która jeździ maszynami czyszczącymi po sklepie nie zwracając uwagi na chodzących po sklepie ludzi. Bardzo to dziwne. Na plus to sprawna obsługa kas samoobsługowych jak jest potrzeba zatwierdzenia czegoś, nie czekasz tak długo, jak to zdarza się w innych sklepach.
-
Kacha M ★★☆☆☆
Niestety nie mam dobrej opini, obsługa mało pomocna, wszystko "na kupie" dla osoby która na codzień nie robi zakupów w biedronce niestety pojawia się kłopot, a problem ze złym wybraniem produktów z promocji ujawnia się dopiero przy kasie. Ale zapewne dla stałych bywalców idealny sklep więc nie generalizujmy ;)
-
Adrian z Krakowa ★★★★★
Ogólnie fajny sklep, ponieważ jest duży asortyment artykułów przemysłowych co w porównaniu do innych biedronek w Krakowie ją wyróżnia. Obsługę ciężko ocenić bo korzystam z kasy samoobsługowej.
-
Carl KrK ★★★★☆
Największa biedronka w mieście, dobra lokalizacja. Kasy samoobsługowe ale i tak większość stoi w kolejce do tradycyjnej kasy płacąc kartą za 2 -3 produkty. Ceny - lepiej sprawdzić przy czytniku bez rozczarowań przy kasie. Bałagan jeśli jest to po części zasługa odwiedzających, produkty spożywcze porozrzucane po całym sklepie. Co do kas to w żadnym sklepie tej sieci nie widziałem żeby były wszystkie otwarte na raz. Kolejki były i będą. Ogólnie sklep ok.
-
Natalia Żebracka ★★★★☆
Kupiłam ostatnio goździki ( kwiaty) super! Stoją już 2 tygodnie i będą stać dłużej. Pracownicy dbają o kwiaty i zwracają uwagę na takie rzeczy mimo dużego ruchu. Minus gwiazdka przez duży ruch i kolejki.
-
Kamil Jędrzejewski ★☆☆☆☆
Notorycznie otwarta tylko jedna kasa z obsługą. To zdecydowanie za mało jak na tak duży sklep.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41, Mistrzejowice, 31-876 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku