Restauracja bardzo kameralna i klimatyczna. Serwis i obsługa pełen profesjonalizm. Pani kelnerka doradziła co do steaków. Tatar wołowy wymiata samkiem i kolorem oraz estetyka podania. Mięsko bardzooooo świeże (chyba zaraz po uboju) POLECAM SERDECZNIE
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Fronczak ★★★★★
-
Lorania K ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Przepyszne burgery, mięso przygotowane w punkt - bardzo dobrej jakości. Klimatyczny wystrój. Pozycja Moo Moo obowiązkowa!
-
Filip ★★☆☆☆
Na plus jedynie szybki czas obsługi, za co daję 2 gwiazdki. Samo jedzenie - wyszło słabo. Zamówiliśmy burgera nr 1 oraz burgera nr 2 z podwójnym mięsem. Burgery były zimne, a mięso, było kompletnie surowe w środku, nie był to na pewno średni stopień wysmażenia. W przypadku burgera z camembertem ser był zimny i nie był stopiony, karmelizowana cebulka była właściwie tylko zabarwiona a nie karmelizowana. Mięso zdecydowanie bardziej surowe było w przypadku burgera nr 1 niż w przypadku podwójnego nr 2, nie były wysmażone (czy raczej niewysmażone) w równym stopniu, co dowodzi temu, że coś jednak poszło nie tak. Frytki akurat dobre, ale nie po to idzie się do takiego lokalu.
-
adrian janocha ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie mimo małej wpadki obsługa dobrze się spisała ,klimata bardzo fajny a obsługa naprawdę świetna
-
Seba ★★★★★
Bardzo przyjemny lokal. Obsługa pan z brodą "zapomniałem zapytać o Imię "Pełen profesjonalizm:) Tatar wyśmienity, hamburger BBQ podwójny zmieciony przez 15 latka, Żeberko Iberyjskie za....te :), Ribeye Steak Mniam.
-
Maciej Główczyk ★★★★★
Ta burgerownia jest wspaniała! Obsługa jest bardzo przyjazna, a jedzenie jest przepyszne i świeże. Burger był idealnie przygotowany, miękki i soczysty, a frytki były chrupiące i pyszne. Wszystko było tak dobre, że nie mogłem przestać jeść! Na pewno tu wrócę i polecam to miejsce każdemu, kto lubi pyszne jedzenie. Szymon, kucharz tej burgerowni, ma dar, który urzeka i wprost olśniewa, jego burgery to arcydzieła, które na długo zapadną w naszej pamięci.
-
Marek “Maro” VIEV ★★★★★
Byłem na burgerze i słuszne 5/5. Warto spróbować, na pewno wpadne sprawdzić jak smakuje stek. Wystrój elegancki ceny wysokie.
-
Szymon Byczek ★★★★★
Restauracja na pewno na bardzo dobrym poziomie. Obsługa bardzo miła oraz profesjonalna. Jedzenie, bardzo dobre. Jakość produktów oraz sposób przyrządzenia nie taki jaki oczekiwałem. Stek średnio wysmażony z batatem - fantastyczny. Zdecydowanie polecam fanom steków oraz dobrej kuchni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Moo Moo Steak & Burger Club?
Moo Moo Steak & Burger Club znajduje się przy Świętego Krzyża 15, Stare Miasto, 31-028 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Moo Moo Steak & Burger Club?
Można skontaktować się z Moo Moo Steak & Burger Club pod numerem +48 531 007 097
Jak można dotrzeć do Moo Moo Steak & Burger Club?
Do Moo Moo Steak & Burger Club można dotrzeć, korzystając z poniższego linku