Opinie

  1. Tomasz Bodziacki ★★★★★

    Super profesjonalny starszy Pan, doradził dobrał akcesoria, bardzo pomocny.

  2. Serafin Expedition ★☆☆☆☆

    Wszedłem do sklepu mówię dzień dobry za ladą trzy osoby stoję nikt niereaguje zapytałem czy przeszkadzam pan odpowiedział że tak wyszedłem

  3. Gabriela Mas ★☆☆☆☆

    Stanowczo nie polecam, przyszłam zapytać o śruby do deski sedesowej, jak kobieta nie znam się na takich rzeczach. Bardzo nie uprzejmy Pan z podbitym okiem gbur, wyjaśnienie mi na czym polega założenie śruby kosztowało go wiele wysiłku. Lepiej wybrać sklep z milszą obsługą.

  1. Ruda Grażyna ★★★★★

    Totalnie nie rozumiem skąd biorą się te negatywne komentarze, jestem kobietą i jak na kobietę przystało popełniam gafy i tym razem "wyprofilowałam" całe orurowanie pod zlewem gorącym olejem a co Ci "źli" Panowie na to? Panowie, których było aż 4 się razem ze mną pośmiali, pożartowali, pogadali a na koniec mi skompletowali cały nowy zestaw i to w bardzo fajnej cenie i nawet sama go już sobie skręciłam i zamontowałam. Tak więc polecam wszystkim z całego serca ten sklep a zwłaszcza kobietom - Panowie są super i na pewno Wam super pomogą! A Panów ze sklepu serdecznie pozdrawiam i dziekuje za pomoc!

  2. Jacek Lewandowski ★★★★★

    Byłem dzisiaj o 8 rano po zawór do chromowanego grzejnika łazienkowego na pexa i bardzo dziękuję za fachową i barrrddddzzzo miłą obsługę. Pozdrawiam serdecznie Jacek farby.

  3. Andrzej Godawski ★★★★☆

    Rzeczowa obsługa. Ceny lepsze niż w marketach budowlanych.

  1. Grzegorz Nawalaniec ★★★★★

    Świetny sklep, od lat. Można tutaj kupić wszystko potrzebne do wod kan.

  2. Marcin Sztandera ★☆☆☆☆

    Slaba obsluga klienta. Handlowiec przyjal zamowienie na parawan nawannowy aczkolwiek nie zamowil go od producenta. Po 7 dniach zadzwonilem i uslyszalem ze juz przyszedl. Natepnie otrzymalem emaila ze nie moga zrealizowac tego zamowienia. Zagubieni w akcji.

  3. Jerzy Porabik ★★★★★

    Od lat tutaj kupuje hydraulikę do domu,zawsze dobrze doradzą,sympatycznie i rzetelnie.Towar dobrej jakości,można oddać np kran do serwisu i będzie naprawiony, dużo lepsze warunki niż w marketach,sprawdzeni producenci.Dobra polska firma z tradycjami,cieszmy się że takie są bo ciężko w tym kraju być przedsiębiorcą

  1. Janusz Janusz ★★☆☆☆

    Kupiłem w tym sklepie piecyk gazowy firmy ariston model taki jak na zdjęciu. Miał być bez awaryjny a w razie awarii miały być części zamienne dostępne od ręki. Ale to tylko gadanie sprzedawcy. Po zakończeniu się gwaranci najpierw zepsuła się membrama zespołu wodnego. Jak się okazało prosta usterka. Nic mylnego takiej części nawet nie było w autoryzowanym serwisie ariston. Wszystko na zamówienie czas oczekiwania 5 dni. A teraz zepsul się elektrozawór gazu. Sytuacja jest identyczna części barak. Nie polecam tego piecyka. A słowa sprzedającego proszę dzielić przez połowę. (z ciekawostek wszystkie części ORGINALNE dostępne są na alliexpres tak to nie żart wszystko do tego piecyka tam jest). Dla porównania membrama w Polsce 1szt 90 zł z przesyłką. A na aliexpress 5szt oryginalnej 20 zł z przesyłką.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MiO?

MiO znajduje się przy Osiedle Dywizjonu 303 31B, Czyżyny, 31-874 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MiO?

Można skontaktować się z MiO pod numerem +48 604 458 102

Jak można dotrzeć do MiO?

Do MiO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements