Jedzenie pyszota :) Klimat magicznie świąteczny :) Ale obsługa... CUDOWNA! Ada, której to był pierwszy raz w roli kelnerki czaruje uśmiechem i serdecznością, a każdy gość czuje się przy niej wyjątkowo! Za taką uprzejmość oraz profesjonalizm mam nadzieję, że Ada zostanie doceniona :) Ja oraz moja Partnerka dziękujemy i doceniamy, za bardzo miłe niedzielne popołudnie :)
Zdjęcia
Opinie
-
W M ★★★★★
-
Patryk ★★★★★
To była fantastyczna przygoda. Jeśli podobnie jak my sugerujesz się opiniami na google to tutaj sie nie zawiedziesz. Jedzenie w tym miejscu sprawi, że twoje kubki smakowe doznają uniesienia. Krewetki, stripsy, stek z polędwicy, stek z antrykotu i na koniec "słodycz dzikiego jabłka". To wszystko trafiło idealnie w nasze gusta. Na uwagę nie mniejszą niż doznania smakowe zasługuje obsluga Pana Marka. Miły, pomocny i uśmiechnięty - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecamy to miejsce fanom steków i profesjonalnych kelnerów.
-
Przemek_K_ premo18 ★★★★☆
Lokalizacja najlepsza obok Starego Rynku, klimat w lokalu niesamowity, wystrój również komponuje się z klimatem, wielkość lokalu zaskakująca bo sal naprawdę jest kilka (i na górze jak i na dole), jest też ogródek na zewnątrz. Menu bogate jest z czego wybrać. Jedzenie tu mieszane odczucia - tatar jeden z najlepszych jaki jadłem w Krakowie (a jadłem już w kilku restauracjach), steki natomiast wypadły słabo. Mięso bez wyrazu w smaku i tyle. Obsługa taka sobie, niby miła ale też niepotrzebnie komentująca pewne wybory. Ceny, tanio nie jest. Podsumowanie za całokształt cztery gwiazdki w ocenie, czy wrócę raczej nie, chyba że znowu będę chciał się poczuć jak na Dzikim Zachodzie.
-
Mateusz Jakubowski (Skiowitz) ★★★★★
Chyba śmiało można uznać to miejsce za jedną z najlepszych restauracji w Krakowie - a jest to naprawdę duże wyróżnienie :) Klimat i wystrój w środku 10/10. Bardzo polecam "Żeberka przyjaciół Dakoty" - po prostu fenomenalne. Dawno nie byłem w restauracji której nie byłem w stanie znaleźć nawet jednego małego minusika. Czyżby było to miejsce obowiązkowe na mapie Krakowa w trakcie zwiedzanie?
-
Bartosz Marchewka ★★★★★
Miałem przyjemność zjeść wyśmienite żeberka i muszę przyznać, że było to prawdziwe kulinarne doświadczenie! Mięso było niesamowicie soczyste, idealnie upieczone i wręcz rozpływało się w ustach. Smakowało tak dobrze, że żałowałem, że nie mogę zjeść więcej! Całe danie było dopracowane w najmniejszych szczegółach, a obsługa w restauracji była profesjonalna i bardzo uprzejma. Atmosfera jest naprawdę przyjemna i sprzyja celebrowaniu posiłku. Serdecznie polecam wszystkim miłośnikom dobrego jedzenia, a w szczególności fanom żeberek. Na pewno tam wrócę!
-
Zuzanna Drewa ★★★★☆
Szaszłyki były bardzo dobre, kurczak nie był suchy więc jest to zdecydowany plus, w drugim daniu choć kurczak smaczny był lekko suchy. Dodatki w postaci frytek oraz sałatki było w porządku. Drinki bardzo dobre. Pani kelnerka, która nas obsługiwała była bardzo profesjonalna i miła. Czas oczekiwania znośny. Polecam :)
-
bikus ★★★★★
Restauracja jest niezwykła. Wchodząc do środka od razu czuć ciepło lokalu i naprawdę lekką i miłą atmosferę. Bardzo miła obsługa całego lokalu. Niezwykle pomocni i kulturalni ludzie. Menu głównie mięśne. Spory wybór steków oraz burgerów. Przystawki też są niezwykle dobre. Byłem razem z mamą aby posiedzieć w miłym i spokojnym miejscu. Na przystawkę zamówiliśmy onion rings'y oraz stripsy z kurczaka. Krążki cebulowe bardzo smaczne i naturalne - rzeczywiście było tam czuć cebulę a nie jak w innych sieciówkach. Stripsy też smaczne z bardzo dobrą panierką. Na dania główne poszły żeberka oraz podwójny cheeseburger. Żeberka wyśmienite. W niektórych momentach kruche a w innych rozpływające się w ustach mięso. W sumie - niebo. Kiszona kapusta oraz frytki bardzo dobrze do tego pasowały. Burger jak najbardziej poprawny, może nie najlepszy, ale smaczny. Mięso bazowo wysmażone na well done. I tu pojawia się moja pierwsza i ostatnia uwaga. Nie pytają o stopień wysmażenia. Mnie osobiście to nie przeszkadzało bo well done to mój ulubiony rodzaj wysmażenia, ale ktoś inny mógłby się oburzyć. Ogólnie pobyt w restauracji bardzo udany. Proszę nie patrzeć do końca na cenę całości gdyż na same dania poszło około 140 zł. Na same napoje poszło ponad 80. Ogólnie polecam i na pewno wrócę tu jeszcze z rodzinką :D
-
Vanalai ★★★★☆
Siouxa kojarzę, gdyż byłam częstym gościem gdy był jeszcze w Poznaniu. Także w piątek wieczór, bez rezerwacji, szukając wolnego miejsca (i stosunkowo przyjaznej ceny) zajrzałam tutaj. Obsługa bardzo miła i szybka. Nie czekałam długo. Razem z partnerem zamówiliśmy rosół, 2 opcje wątróbki oraz drinki. Rosół średni, mało esencjonalny. Wątróbki, dość smaczne ale...suche. Dosłownie trzeba było ratować się podanym dodatkowo sosem tzatziki. Miks sałat z sosem balsamicznym niezły. Najadłam się, ale moje kubki smakowe nie zostały zaspokojone, także drugi raz nie zamówiłabym tych dań. Jednocześnie było znacznie taniej niż w kilku sąsiednich lokalach. Obsługa miła i szybka. W zasadzie weszliśmy po zaproszeniu jednego z kelnerów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sioux?
Sioux znajduje się przy Rynek Główny 22, Stare Miasto, 31-008 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sioux?
Można skontaktować się z Sioux pod numerem +48 609 927 923
Jak można dotrzeć do Sioux?
Do Sioux można dotrzeć, korzystając z poniższego linku