Opinie

  1. Yulia ★★★☆☆

    Bardzo ładnie, obsługa idealna! Ale jest minusik. Czyli jedzenie, Ono jest bardzo suche. Nawet frytki które pani nasypała do pojemnika na moich oczach były gorącę ale suche, to brzmi głupie ale tak jest. Dżem na naleśniku był twardy, naleśnik jeszcze bardziej. Jest na wagę, I nie wiesz ile zapłacisz. Około 20-40 zł

  2. Agnieszka ★☆☆☆☆

    Zamówiłam dzisiaj jedzenie z tego lokalu w popularnej aplikacji. Otrzymałam posiłek przesolony, nieświeży, nadający się wyłącznie do wyrzucenia. Bardzo przestrzegam wszystkich,którzy chcą się stołować w Olimpie!!!

  3. Katarzyna Sokołowska ★☆☆☆☆

    Zapłaciłam 35 zł za totalnie zimny obiad jedyne co było zjadliwe na tym talerzu to ryż i ryba która miała jakąkolwiek temperaturę, ziemniaki w smaku jakby dwa dni już leżały, wszystko było zimne, rozumiem że to restauracja na wagę i korzystają z bemarów ale naprawdę ciężko coś takiego zjeść. Jedna gwiazdka bo wolałabym jeść w obskurnym lokalu lecz dostać ciepły i dobry posiłek za tą cenę

  1. Adam Klimczak ★★★★★

    Kebab bardzo dobry, dziecku smakowało. Ja też sprawdziłem - bardzo dobry. Mały promocyjny za 10 zł - w sam raz dla siedmiolatka.

  2. Piotr SOKÓŁ ★☆☆☆☆

    Zamówiłem jedzenie z dostawą do domu, po otrzymaniu zamówienia devolai był słony a porcja tego jedzenia jak dla 12 latka , jeżeli chodzi o placki ziemniaczane były dobre ale gulasz to nie gulasz tylko sos z surową marchewką, na całą porcje znalazły się tylko dwa kawałki mięsa...

  3. Antek (STONE.) ★☆☆☆☆

    Kebab jest okropny, a żeby było śmieszniej próbują go sprzedać jako "tortilla z wołowiną i warzywami" która została przedstawiona jako danie meksykańskie, gdzie z warzyw mamy jedynie kapustę pekińską z kebaba, kebabowe suche mięso oraz ostry sos. Jest to abominacja jakiegokolwiek jedzenia. Absolutnie nie polecam.

  1. Adam Morawski ★★★☆☆

    Przychylam się do wcześniejszych opinie w sprawie kebaba.Rozczarowanie.Bylo lepiej.Dodatkowym potwierdzeniem była pani kasjerka,którą swój kebab kupiła u Ali Baby na przeciwko mimo,że na pewno ma zniżkę jako pracownik.

  2. Klaudia M ★☆☆☆☆

    Razem z chłopakiem wstąpiliśmy na kolację- skuszeni w miarę przystępnym wyglądem potraw i brakiem oczekiwania na jedzenie. Ziemniaki z czosnkiem niedźwiedzim suche( niektórych nie dało się nabić na widelec) oraz nie doprawione solą tak samo jak frytki- bardzo jałowe( swoją drogą olej na którym były smażone też pozostawia wiele do życzenia )- do tej pory zadaję sobie pytanie czy kucharz boi się używać soli w kuchni ?Kotlet z kurczaka suchy,twardy i również nie doprawiony. Jeśli chodzi o sałatki : pomidory bez smaku,gumowe - również brak jakichkolwiek przypraw pieprzu,soli cokolwiek.Kapusta zasmażana jedna z bardziej tłustych jaką mieliśmy okazję próbować na dodatek wyczuwalna słodycz. Marchewka w sosie tragedia, słodka bez smaku .Tak naprawdę najlepsze w tej " restauracji" były napoje- rzecz jasna Pepsi w butelce. Połowa kolacji wylądowała w koszu na śmieci za bagatela ponad 100 zł. Koszt 6,99 za 100 g nie jest absolutnie warty tego co jest serwowane ,chyba że lubi ktoś jedzenie szpitalne to będzie zadowolony, natomiast myślę że w zasięgu ręki jest możliwość zjedzenia czegoś lepszego niż jest oferowane w tym miejscu. Nie polecam nawet degustować.

  3. Anna Szafrańska ★☆☆☆☆

    Nie polecam Olimpu w Galerii Czyzyny. Kurczak suchy a rosół 250% tłuszczu i tak ciężki ze nie dało sie zjesc... ;/ Agorący na tyle jakby probował zabić kubki smakowe zeby nie musiec nic juz wiecej czuc. Jesli chodzi o cene, prawie 40 zł za porcje ktora sie nie najadłam, kiepsko. Poza tym ardzo mało opcji na keto, wrzucaja te węgle wszedzie i słodza wszystko. Nawet fasolka z bułka, wszytsko w panierce, ciezko wybrac cos zeby ktos na keto mógł zjesc, myslałam ze rosół mnie uratuje ale nie ;)

  1. Pankracy ★★★★☆

    Jedzenie poprawne, ziemniaczki pieczone bardzo dobre, duży wybór dań na wagę. Surówki świeże. Na minus ceny, które niestety są wysokie, nawet za niewielką ilość jedzenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Olimp Czyżyny?

Restauracja Olimp Czyżyny znajduje się przy Mieczysława Medweckiego 2, Czyżyny, 31-863 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Olimp Czyżyny?

Można skontaktować się z Restauracja Olimp Czyżyny pod numerem +48 519 073 870

Jak można dotrzeć do Restauracja Olimp Czyżyny?

Do Restauracja Olimp Czyżyny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements