Zamówiłem kilka tygodni temu hydroizolacje, odesłałem z ponieważ znalazłem taniej. Po odesłaniu okazało się że wiadro pękło w transporcie, nikt na miejscu nie złożył reklamacji twierdząc że nie ma do tego podstaw majac kompletnie zniszczone w transporcie wiadro zaprawy. Mimo ubezpieczonej paczki zostałem bez pieniędzy i materiału. Zamiast zgłosić uszkodzenie uzyskać opine przewoźnika i odzyskać zwrot, lepiej było stwierdzićze nic się nie da bo przecież juz się zarobiłono na tym ze nie oddamy za zawrot... Tak załatwia się tutaj sprawy reklamacyjne śmiejąc sie w twarz klientowi... Nigdy więcej zakupów w Tym miejscu,
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej Kowalski ★☆☆☆☆
-
Paweł O ★★★★★
Polecam. Szeroki asortyment materiałów budowlanych i narzędzi. Ceny dość dobre a przy większych zakupach sprzedawca dał rabat:)
-
Szymon Ptak ★☆☆☆☆
Szukaja naiwnych chciałem kupić aceton próbował mi sprzedać po cenie 2 razy większej niż w innych hurtowniach prawie 80 zl za 5l normalna cena to 40 za 5l. Cenny brutto. Nie polecam
-
E U ★★★★★
Obsługa miła i profesjonalna, mają szeroki wybór i dostępność materiałów. I dojazd rewelacja! Polecam
-
Kamil Marcinek ★☆☆☆☆
Drugiego takie składu budowlanego patrząc od strony dostaw nie znajdziecie w Krakowie. Rozładunek 6h do wjazdu na skład. Wózkowi chyba zapominają na czym polega ich praca, 4 wózki swoją a oni pochowali po hali zeby przypadkiem nikt ich nie widział. Kierownik twierdzi że duży ruch i trzeba się uzbroić w cierpliwość. No tak, rzeczywiście 3 busy po jednej palecie za 6h to rzeczywiście ruch jak w młynie. Nie polecam :)
-
Jerzyk Kierowca ★☆☆☆☆
Dziadostwo , 4 godzinny czekania na rozładunek na drodze ,do zdjęcia tylko 2 ciezarowki . Plac ciasny , cofając z drogi magazynierzy stoją nawet ci nie pomogą. Omijać szerokim łukiem .
-
marcin paździoch ★☆☆☆☆
Czas oczekiwania na rozładunek min 2-3 godziny stania na drodze,na placu ciasnota,brak szacunku dla kierowcy,zaopatrzeni są dobrze lecz podejście magazynierów do pracy pozostawia wiele do życzenia,sytuacja z przed tygodnia,plac pusty,nie ma nikogo do załadunku ani rozładunku,kierowca leci z papierami na magazyn a tu gadka,szmatka,kawka,uśmiech i hasło "no musi pan poczekać przynajmniej z 2 godziny bo nie mamy czasu teraz" po 2:30 min oczekiwania,zamiast zawołać kierowcę jak człowiek człowieka to jakieś gwizdy.... Nwm czy ci nasi kierowcy nie zasługują choć na minimum szacunku? Ręce opadają.... Lepiej omijajcie to miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Solmat?
Solmat znajduje się przy Stanisława Klimeckiego 14, Podgórze, 30-705 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Solmat?
Można skontaktować się z Solmat pod numerem +48 122 630 449
Jak można dotrzeć do Solmat?
Do Solmat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku