Opinie

  1. EN57 “EN57-001_MK” ★★★★☆

    Dość dobre burgery ale moim zdaniem trochę drogo. Sos do frytek - znakomity! Ale to trochę za mało na 5 gwiazdek.

  2. Anna Kalina ★★★★★

    Bardzo dobre śniadanko, żadna porcja, pyszna kawka. 37 zł każde sniadanie plus 2 zł kawka lub herbatka. Od razu dzień robi się milszy, bardzo dobre składniki, doprawione. Lokal przyjemny, obsługa przemiła. Warto wpaść na śniadanko jak odwiedza się muzeum narodowe.

  3. Mateusz Szczerbetko ★★★★★

    Fantastyczne miejsce na lunch/obiad. Zestaw obiadowy znakomitej jakości w naprawdę świetnej cenie. Zupa + 2 drugie dania do wyboru + lemoniada za niespełna 40 zł. Klimat miejsca, muzyka super. A najlepsza ze wszystkiego obsługa: Pani Maja o czarującym uśmiechu dba o gości na najwyższym poziomie. Szczerze polecam! :)

  1. Katarzyna Zawiła ★★★★★

    Wspaniałe miejsce. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dbają o każdy detal zarówno przy przyjomowaniu zamówienia jak i przy wydawaniu posiłķów. Zamówiony przeze mnie dorsz był wyśmienity! Interesujące menu (szczególnie to sezonowe), bardzo dobra oferta moktajli i lemoniad. Pod każdym względem super. 10/10

  2. Kacper Chmarzyński ★★★★☆

    Lokal posiada ciekawy klimat, dzięki któremu człowiek naprawdę dobrze się czuje. Odpowiednia ilość pozycji w menu ułatwia wybór. Miejsce posiada bar, który sprawia, że można tutaj nie tylko dobrze zjeść, ale również napić się intrygujących drinków. Zamówiony burger był poprawny. Obsługa jest miła i na odpowiednim poziomie.

  3. Kamila Z ★★★☆☆

    Uważam, że to fajne miejsce w centrum, ale z daleka od tłumów. Wystrój i klimat miejsca super. Dobra oferta śniadaniowa z kawką/herbatą za 1 zł do zadowolenia. Tosty francuskie niestety mocno średnie, chyba najsłabsze jakie miałam okazję jeść. A wszystko przez zbyt dużą ilość dżemu jagodowego (nie konfitury, jak zapowiadają w menu), który przytłoczył smak wszystkiego. Nie uratował sytuacji nawet sos miętowo-limonkowy, który był naprawdę smaczny. Cały smak wszystkiego co najlepsze, zniknął pod tym dżemem. Szkoda. Śniadania na słono wypadły lepiej. Szczególnie ten pieczony bakłażan z pomidorami i pieczarą! Myślę, że może kiedyś wrócę, ale chyba na wieczorne menu

  1. KasiaN ★★★★★

    Duże zaskoczenie, kojarzyłam ten lokal głównie jako coctail bar, ale okazało się, że to również dobre miejsce na kolacje. Menu nie jest obszerne, ale ciekawe, zainspirowane kuchnią europejską. Dobre składniki i oryginalne kompozycje. Obsługa uprzejma i dość sprawna. Napewno będę wracać.

  2. Ania Czerni ★★★★☆

    Bardzo ciekawy i eklektyczny wystrój lokalu. Uprzejma i uśmiechnięta obsługa. Menu okrojone, ale ciekawe. Fantastyczna grzanka z hiszpańską kaszanką. Jedyne co nas rozczarowało i do czego bym się przyczepiła to desery, a dokładniej beza - była sucha i twarda, przypominała takie małe beziki jakie kupuje się w sklepach spożywczych. Spodziewaliśmy się czegoś wow sądząc po reszcie posiłku. Niemniej to tylko mały minus i chętnie wrócę skosztować innych dań.

  3. Ewelina Makowska ★★★★★

    Pięknie urządzone miejsce, miła obsługa i ciekawa karta. Autorskie koktajle na prawdę smaczne i estetycznie podane. W menu znajdują się "klasyki" jak i bardziej ciekawe dania - sushi z burakiem i mango - bardzo dobre i ciekawe do spróbowania!

  1. Weronika O ★★★★★

    Serdecznie polecamy! Miejsce z fajnym klimatem i przemiła obsługa. Jedliśmy przepyszna zupę cebulowa, lasagne i żeberka. nie czekaliśmy długo na zamówienie :). Jedyny minus - sos bbq na żeberkach był bardzo słodki, a sos do frytek był strasznie czosnkowy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres VELO Food&Bar?

VELO Food&Bar znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 22, Stare Miasto, 31-111 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do VELO Food&Bar?

Można skontaktować się z VELO Food&Bar pod numerem +48 509 860 012

Jak można dotrzeć do VELO Food&Bar?

Do VELO Food&Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements