Opinie

  1. EGP Sałi ★★★★★

    Jedzenie tylko na wynos. Lokal jest malutki, a jedzenie jest serwowane przez starszą parę - przemiłych ludzi. Klimat jest bardzo swoiski, poczułem się jakbym poszedł do rodziny na jedzonko. Jadłem banh mi i pod względem ceny jest to świetna opcja, szczególnie porównując do konkurencji. Smakowo, nie było to najlepsze banh mi jakie jadłem, ale było smaczne. Mogę polecić i na pewno jeszcze wrócę.

  2. Michał Listwan ★★★★☆

    Banh mi z kurczakiem smaczna. Fajna chrupiąca i miękka w środku bułka. Mięso soczyste, korzennie przyprawione kojarzące się z Wietnamem. W smaku brakowało mi chrupiącego ogórka, marynowanej marchewki i kolendry. Całość zbyt jednowymiarowa na 5.

  3. Olga K ★★★★★

    Pierwszy w tym miejscu lunch był bardzo smaczny - bułeczki bao nie zawiodły. Klimat jest swojski, jedzenie tylko na wynos, w przystępnej cenie. Jeśli będę jeszcze kiedyś przechodzić obok chętnie zjem ponownie.

  1. jogaleczka ★★★★★

    Często przechodzę tą ulicą i mając trochę czasu wstąpiłam do lokalu. Jest klimat! Z szerokiego menu wybrałam bao z wołowiną i char siu. Czekając na swoje zamówienie około 10 minut, do środka wpadło dwóch stałych klientów, bo szef, z uśmiechem, zapytał czy dziś to samo? :) Bardzo uprzejmi i mili właściciele. Jedzenie było naprawdę smaczne!!! Wrócimy spróbować innych pozycji z menu. Dziękujemy ♥️

  2. Aga G (Fancynessy) ★★★★★

    Ogólnie oceniam na 5 gwiazdek, bo nie mam porównania jeżeli chodzi o Banh mi. Wzięłam zestaw czyli wyżej wspomniane Banh mi z kurczakiem oraz małą zupkę Pho z kurczakiem. Całość 38 zł. Kanapka była bardzo chrupiąca - to na duuuży plus, mięso świeże i soczyste z dodatkiem ciekawej w smaku galaretki (nie mylić z tłuszczem) oraz trochę warzyw. Smakowała mi, ale nie była to eksplozja smaków. Zupę pho jadłam wiele razy i ta była mocno „inna” taka jakby cebulowa? Intensywny zapach został mi jeszcze długo w aucie (jedzenie dostałam na wynos i zjadłam w samochodzie). Nie powiem, że była gorsza, po prostu inna. Intensywna w smaku, esencjonalna i do tego gorąca tak jak lubię. Obsługa przemiła, dało się dogadać po polsku. Wspomnę, że czekałam 20 minut na przygotowanie, ale stawiłam się minutę po otwarciu, więc to pewnie dlatego. Na samo Banh mi pewnie wrócę, aby spróbować wersji z wołowiną.

  3. Karol ★★★★★

    Po zobaczeniu tylu dobrych opinii postanowiłem sam spróbować i zdecydowanie nie zawiodłem się. Banh mi specjalne przepyszne. Bagietka lekko chrupiąca i ciepła. Mięsa bardzo dużo, jest dobrze doprawione. Marchewka niesamowicie soczysta, a ogórek przepyszny. Sosy bardzo dobre. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Obsługa jest niesamowicie miła i całkiem dobrze posługuje się językiem polskim. Widać, że w restaurację wkładają swoje serca. Zdecydowanie godne polecenia.

  1. Katarzyna Szybalska ★★★★★

    Malutki lokal z daniami na wynos. Sympatyczne małżeństwo, które uwija się jak w ukropie. Trzeba mówić bardzo prosto i konkretnie i nie powinno być problemów z komunikajcją. Jestem w stanie wypowiedzieć się tylko o bahn mi z tofu, ale w całym lokalu pachniało obłęnie i pewnie inne dania są warte wypróbowania. Pyszne warzywa, chrupiąca bagietka, wyrazisty sos. Proste, ale aromatyczne. Wszystko świeżutkie. Za 15 zł można zjeść naprawdę solidny lunch. Polecam wypróbować i wspierać takie rodzinne lokale.

  2. Michał Sobański ★★★★★

    Bardzo dobre makarony i banh mi przygotowane w tradycyjny wietnamski sposób, do tego w przystępnych cenach. Traditional vietnamese cuisine in very affordable prices.

  3. LumpGra ★★★★★

    Bardzo dobre kanapki, a przede wszystkim przemiłe małżeństwo które prowadzi to miejsce. Idealny sposób na lunch i to poniżej 15 zł. Nie ma problemu jeśli chodzi o dostosowanie składników pod własne upodobania smakowe. Wszystko świeżutkie, smaczne. Polecamy Banh Mi z kurczakiem :)

  1. Grzegorz Filipek ★★★★☆

    Dobre jedzonko, ale bez wielkiego zachwytu. Sajgonki wegetariańskie niezłe, spring rollsy z krewetkami dobre, podobnie jak te z grillowaną wietnamską kiełbasą (choć połączenie wydawać się może nieco dziwne). Ciekawie też smakowała kanapka banh mi ze wspomnianą już wcześniej kiełbasą - chrupiąca bagietka, ciekawy sos i trochę warzyw. Ale najlepszą pozycją była zupa pho z wołowiną - aromatyczny bulion i soczyste mięso. Na pewno do odwiedzenia i spróbowania innych dań.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Banh Mi Dzień Dobry?

Banh Mi Dzień Dobry znajduje się przy Mazowiecka 26B, Krowodrza, 30-019 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Banh Mi Dzień Dobry?

Można skontaktować się z Banh Mi Dzień Dobry pod numerem +48 729 641 438

Jak można dotrzeć do Banh Mi Dzień Dobry?

Do Banh Mi Dzień Dobry można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements