Opinie

  1. Magdalena Jarosz ★★★★★

    Najlepsze jedzenie. Pusty lokal. Można posiedzieć na spokojnie. Przyjemna muzyczka w tle. Pozdrawiam serdecznie Edit: Zmieniła się nazwa miejsca i wystrój. Teraz jest to Quê Viêt. Tofu bardzo dobre. Smaczna zupa wegetariańska z wodorostami Obsługa miła i pomocna. Plus za zadbanie o muzykę w lokalu. Dobrze zapakowane dania na wynos.

  2. Patrycja Kućmierczyk ★★★★★

    Super odkrycie! Tak blisko mieszkam i przejeżdżam Młynówką Królewską na rowerze prawie codziennie, a nie wiedziałam, że tu jest taka perełka azjatycka. Nie wiem dlaczego ktoś się czepia wnętrza albo toalety - to nie jest przecież droga, ekskluzywna restauracja tylko niewielki bar-restauracja. Otóż wnętrze jest przyjemnie urządzone, z tyłu malutki ogródek prawie że przy samej alejce Młynówka Królewska! Typowy rodzinny biznes. Jedzenie pyszne, zamówiliśmy tajskie dania i naprawdę sposób przyrządzenia rewelacja! Właściciel bardzo miły, mówi po polsku, wystrój i muzyka azjatycka, atmosfera w lokalu jest super sympatyczna.

  3. Selina Jachym ★★★☆☆

    Zamówiłyśmy z koleżankami parę dań - sajgonki, dwa pad thaie, danie wege z tofu, panierowane kotlety z kurczaka oraz banany w cieście. Cenowo mam wrażenie, że jest podobnie jak w innych restauracjach, chociaż są i dania w bardzo niskich cenach. Pad thai z krewetkami miał 4 krewetki na całe danie. Moim zdaniem wydaje się to trochę mało, ale przynajmniej były to krewetki z rodzaju tych dużych. Daniu brakowało większej ilości przypraw, ale samo w sobie w porządku - polecam zamówić pad thaia z kurczakiem, całkiem inny smak, lepszy w moim przekonaniu. Porcje były naprawdę duże, co można zauważyć na zdjęciu, dlatego tutaj stawiam naprawdę dużego plusa. Bardzo sympatyczna obsługa klienta. Pan starał się nas jak najlepiej obsłużyć, więc tutaj nie mogę się do niczego doczepić. Wygląd lokalu i okolica może trochę odstraszać, ale ogółem ma to swój klimat. Trochę takiego baru, do którego idzie się zjeść po szkole czy pracy. Czy wrócę? Może tak. Jedzenie może nie jest z najwyższej półki, ale nie zamierzam go skreślać. Najeść się najadłam i nie miałam żadnych rewolucji żołądkowych, więc jeśli chcecie wpaść zjeść coś z kuchni azjatyckiej to myślę, że jak najbardziej możecie to zrobić (choć nie oczekujcie dań bardzo wysokiej jakości).

  1. Mateusz T. ★★☆☆☆

    Raczej nie był to dobry wybór, ale było blisko chcieliśmy sprawdzić. Wnętrze mocno zaniedbane, z WC jak bardzo musicie to skorzystajcie ale odstrasza … Karta bogata w pozycję, różnorodności wszelakie. Ceny wcale nie są niskie a nie przekłada się to na jakość dań. Plus za świeże warzywa (nie mrożone jak zazwyczaj) w daniach, natomiast nie można w kazdym posiłku klientom podać wręcz surowych warzyw. Zupa al’a ramen to nieporozumienie bo za 20zl (mała) to lepiej zjeść gotowca z torebki. Smażony ryż z kurczakiem, to był tak przeciągnięty że to jedna breja. Jak nie powinniśmy dostać surowych warzyw, to już nie ma słów na pół surowego kurczaka w daniu. Że wszystkiego najlepsza była kawa po wietnamsku.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres THAI VIET "SP.o.0.?

THAI VIET "SP.o.0. znajduje się przy Racławicka 21, Krowodrza, 30-075 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do THAI VIET "SP.o.0.?

Można skontaktować się z THAI VIET "SP.o.0. pod numerem +48 732 698 666

Jak można dotrzeć do THAI VIET "SP.o.0.?

Do THAI VIET "SP.o.0. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements