Jedzonko bardzo dobre, duże porcję. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Basia Krzak ★★★★★
-
Magda K ★★★★☆
Byłam dwa razy dzień po dniu, pierwszy raz byłam zachwycona jedzeniem, naprawdę niesamowicie smaczne, może poza plastrami kurczaka w zupie wietnamskiej który jest po prostu bez smaku i sztywny, ale drugiego dnia o ile zły wybór drugiego dania to moja wina to już zupa wonton była po prostu tą samą zupą wietnamską z poprzedniego dnia z dorzuconymi dwoma pierożkami natomiast całą masą wspomnianego kurczaka, bez kapusty, bez niczego, tylko makaron pietruszka i bezsmakowy kurczak.
-
Lukasz Zurek ★★★★★
Dziś zamówiłem zestaw dnia zupa wietnamska i kurczak gong bao. Za 35 zł i najadłem się bardzo. Ogólnie smaczne na 4.5 gwiazdki Ocena 4 byłaby za niska wiec daje 5 Zupa jak rosół z pokrojonym filetem z kurczaka i makaronem ryżowym smaczna Kurczak gong bao ciekawy łagodny smak Najbardziej polecam kurczaka po wietnamsku i udko chrupiące
-
Justyna ★☆☆☆☆
Jedzenie na dowóz. Ciepłe i to tyle. Zupa ostro kwaśna z całą zawartością resztek. Według aplikacji moje jedzenie było gotowe w mniej niż 10 min. Pad thai z krewetkami bez smaku tak samo jak sos ostry, który smakuje tłuszczem. Słabo, surówka najlepsza, ale to nie cały wyczyn.
-
grzechk 83 ★★★★★
Jedzenie bardzo smaczne, dobrze doprawione, obsługa bardzo miła, czas oczekiwania, bardzo przyzwoity nie przekroczył 10 min, lokal jak to Bar z chińszczyzną, trochę odrapany ale z przyjemną atmosferą, na plus jest to, że położony jest praktycznie w centrum a jednak na uboczu więc nie ma dzikich tłumów wydaje się, że raczej stali klienci.
-
Emily Siel ★☆☆☆☆
Dziwna atmosfera lokalu, duży wybór sosów. Makaron z zupki chińskiej, kurczak szary. Dania w smaku bardzo przeciętne. Po wyjściu z lokalu ciężko na żołądku oraz towarzyszy ci cudowny zapach oleju do końca dnia. Dania podawane przed napojami. Maraton na ostro podany z sosem obok pokazywanym na obrazku. Obsługa miła.
-
Monka ★★★★★
PadThai z krewetkami, bardzo duża porcja, duże krewetki i przepyszna surówka, wszystko to za 35 zł, cena korzystniejsza niż w Rzeszowie za takie samo danie. Polecam gorąco
-
Michał Suski ★★★★★
Dość obskurnie i bez klimatyzacji . Dania za to w rozsądnych cenach ,bardzo smaczne i duże porcje . Dużo stałych klientów oznacza chyba że lokal trzyma poziom
-
Gracjan Mazan ★★★★★
Lokal w super lokalizacji, obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Wielkość porcji na plus - nie wyjdziesz głodny. Smak spoko ale jak dla mnie kurczak słodko kwaśny powinien zawierać więcej warzywnych rozmaitości.Sosy są spoko i można sobie dolewać, ryż i surówka również ok. Ceny przystępne, polecam! Kolejna wizyta, tym razem zamówiony kurczak z trawą cytrynową, smakował rewelacyjnie! Początkowo dałem 4/5 lecz to ostatnie danie zachęciło mnie do zmiany opinii na 5/5 Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Orientalny AN NAM?
Bar Orientalny AN NAM znajduje się przy Szewska 25, Stare Miasto, 31-009 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Orientalny AN NAM?
Można skontaktować się z Bar Orientalny AN NAM pod numerem +48 782 604 564
Jak można dotrzeć do Bar Orientalny AN NAM?
Do Bar Orientalny AN NAM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku