Opinie

  1. Basia Krzak ★★★★★

    Jedzonko bardzo dobre, duże porcję. Polecam

  2. Magda K ★★★★☆

    Byłam dwa razy dzień po dniu, pierwszy raz byłam zachwycona jedzeniem, naprawdę niesamowicie smaczne, może poza plastrami kurczaka w zupie wietnamskiej który jest po prostu bez smaku i sztywny, ale drugiego dnia o ile zły wybór drugiego dania to moja wina to już zupa wonton była po prostu tą samą zupą wietnamską z poprzedniego dnia z dorzuconymi dwoma pierożkami natomiast całą masą wspomnianego kurczaka, bez kapusty, bez niczego, tylko makaron pietruszka i bezsmakowy kurczak.

  3. Lukasz Zurek ★★★★★

    Dziś zamówiłem zestaw dnia zupa wietnamska i kurczak gong bao. Za 35 zł i najadłem się bardzo. Ogólnie smaczne na 4.5 gwiazdki Ocena 4 byłaby za niska wiec daje 5 Zupa jak rosół z pokrojonym filetem z kurczaka i makaronem ryżowym smaczna Kurczak gong bao ciekawy łagodny smak Najbardziej polecam kurczaka po wietnamsku i udko chrupiące

  1. Justyna ★☆☆☆☆

    Jedzenie na dowóz. Ciepłe i to tyle. Zupa ostro kwaśna z całą zawartością resztek. Według aplikacji moje jedzenie było gotowe w mniej niż 10 min. Pad thai z krewetkami bez smaku tak samo jak sos ostry, który smakuje tłuszczem. Słabo, surówka najlepsza, ale to nie cały wyczyn.

  2. grzechk 83 ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne, dobrze doprawione, obsługa bardzo miła, czas oczekiwania, bardzo przyzwoity nie przekroczył 10 min, lokal jak to Bar z chińszczyzną, trochę odrapany ale z przyjemną atmosferą, na plus jest to, że położony jest praktycznie w centrum a jednak na uboczu więc nie ma dzikich tłumów wydaje się, że raczej stali klienci.

  3. Emily Siel ★☆☆☆☆

    Dziwna atmosfera lokalu, duży wybór sosów. Makaron z zupki chińskiej, kurczak szary. Dania w smaku bardzo przeciętne. Po wyjściu z lokalu ciężko na żołądku oraz towarzyszy ci cudowny zapach oleju do końca dnia. Dania podawane przed napojami. Maraton na ostro podany z sosem obok pokazywanym na obrazku. Obsługa miła.

  1. Monka ★★★★★

    PadThai z krewetkami, bardzo duża porcja, duże krewetki i przepyszna surówka, wszystko to za 35 zł, cena korzystniejsza niż w Rzeszowie za takie samo danie. Polecam gorąco

  2. Michał Suski ★★★★★

    Dość obskurnie i bez klimatyzacji . Dania za to w rozsądnych cenach ,bardzo smaczne i duże porcje . Dużo stałych klientów oznacza chyba że lokal trzyma poziom

  3. Gracjan Mazan ★★★★★

    Lokal w super lokalizacji, obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Wielkość porcji na plus - nie wyjdziesz głodny. Smak spoko ale jak dla mnie kurczak słodko kwaśny powinien zawierać więcej warzywnych rozmaitości.Sosy są spoko i można sobie dolewać, ryż i surówka również ok. Ceny przystępne, polecam! Kolejna wizyta, tym razem zamówiony kurczak z trawą cytrynową, smakował rewelacyjnie! Początkowo dałem 4/5 lecz to ostatnie danie zachęciło mnie do zmiany opinii na 5/5 Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Orientalny AN NAM?

Bar Orientalny AN NAM znajduje się przy Szewska 25, Stare Miasto, 31-009 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Orientalny AN NAM?

Można skontaktować się z Bar Orientalny AN NAM pod numerem +48 782 604 564

Jak można dotrzeć do Bar Orientalny AN NAM?

Do Bar Orientalny AN NAM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements