Odwiedziłem ostatnio restaurację serwującą tradycyjną polską kuchnię i jestem bardzo zadowolony. Panuje tu ciepła, domowa atmosfera, a obsługa jest uprzejma i dobrze zna menu. Dania są przygotowane z wysokiej jakości składników i smakują naprawdę jak u mamy. Spróbowałem żurku, pierogów oraz schabowego — wszystko było świeże, aromatyczne i solidnie podane. Porcje są duże, a ceny rozsądne jak na taką jakość. To świetne miejsce, aby posmakować prawdziwej polskiej kuchni i spędzić miły czas przy smacznym, tradycyjnym jedzeniu. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Denis Eklerik ★★★★★
-
Jagoda Jek ★★★★★
Restauracja ma bardzo przyjemny klimat, profesjonalna i miła obsługa, Dania zbilansowane zróżnicowane A co najważniejsze przepyszne! Polecam
-
Weronika Dobek ★★★★★
Fantastyczne miejsce, przepyszne jedzenie i przemiła Pani, która nas obsłużyła! Będziemy polecać to miejsce!
-
Marcjanna Korbut ★★★★★
Bardzo fajne miejsce na śniadanko w Krakowie. Przemiła obsługa, przepyszna kawka i bardzo dobre śniadanie.
-
Patrycja Podsiadło ★★★★★
Dawno nie jadłam tak pysznego placka ziemniaczanego. Dużym plusem jest podanie gulaszu osobno. Każdy wtedy decyduje ile chce sosu a placek jest chrupiący do ostatniego kęsa ☺️
-
Damian Ch ★★★★☆
Bardzo miła obsługa. Jedzenie przepyszne. Polecam spróbować kaczkę, zupę z kiszonej kapusty, która smakowała jak francuska zupa cebulowa, a kwasowość kapusty podbijała smak zupy. Restauracja (small) dog-friendly. Minusik za muzykę w tle, w pewnym momencie słychać było odtwarzane nagrania z płyty, a na górze ktoś grał na pianinie (więcej pianina, chłopak pięknie gra) i za dodatki na stół: sól, pieprz, oliwa (w opakowaniach z supermarketu).
-
Kasia Janotnik77 ★★☆☆☆
Miejsce bardzo fajne i klimatyczne . Niestety jedzenie okazało się rozczarowaniem . Zamówiłam sałatkę z karczkiem i migdałami . Dostałam sałatkę w której nie było migdałów tylko pestki dyni, których nie znoszę . Sałatka z marnym sosem i z pewnością nie adekwatna do ceny . Kucharz nawet nie uprzedził kelnera, że zmienił skład sałatki . Nie mam pretensji do osoby obsługującej bo Pan był miły i bardzo pomocny . Mała uwaga również do wody . Zamawiałam gazowana a dostałam nie gazowana wymieniona po interwencji . Ponadto bardzo dlugi czas oczekiwania . Pozostali goście zjedli podane dania ale szału nie było . Daje 1 gwiazdkę za miejsce i 2 za obsługę . Generalnie warto się zastanowić czy nie wybrać czegoś innego z licznych restauracji na Kazimierzu .
-
Tomasz Gonsior ★★★★☆
Szukając na krakowskim Kazimierzu miejsca, gdzie można coś zjeść, natknąłem się na lokal pod szyldem „Kuchnia domowa” LunchBar Sąsiedzi. Stojący przed lokalem szyld zachęcał do wejścia do środka. Pierwsze spostrzeżenie, brak wolnych miejsc. Około 5 minut czekania, zwolnił się stolik. Usiadałem, podszedł miły starszy Pan z kartą dań (właściciel/sąsiad) :) Zamawiam danie dnia - pomidorową i kotlet schabowy z kapustą i ziemniakami + kompot (29 zł). (do wyboru 3 zupy i 5 drugich dań). Zupa z makronem nitkami rewelacyjna i spora porcja, kotlet i kapusta także dobre. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Będziecie w okolicy, wstąpcie na obiad. Warto POLECAM. (P.S Można dołożyć troszkę ziemniaków/kartofli/pyr/, a i jeszcze jedno cena, za butelkę 0,5 l białego pszenicznego Żywca 0% 15 złotych to troszkę za dużo!)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Sąsiedzi?
Restauracja Sąsiedzi znajduje się przy Miodowa 25, Stare Miasto, 31-055 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Sąsiedzi?
Można skontaktować się z Restauracja Sąsiedzi pod numerem +48 126 548 353
Jak można dotrzeć do Restauracja Sąsiedzi?
Do Restauracja Sąsiedzi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku