Opinie

  1. Paulina Koc ★★★★★

    Kraków to miasto pełne niezwykłych restauracji - odwiedzaliśmy wiele miejsc butikowych, również z menu degustacyjnym - ale to miejsce wyróżniło się w sposób absolutnie wyjątkowy. Od pierwszych chwil poczuliśmy, że jest tu inaczej: atmosfera niepowtarzalna, spokojna, autentyczna, dopracowana w każdym, nawet najmniejszym detalu. Obsługa była przemiła, uważna i naturalnie zaangażowana, dzięki czemu czuliśmy się naprawdę zaopiekowani. Ogromnym wyróżnikiem jest szef kuchni, który przygotował dla nas coś specjalnego - z sercem, kreatywnością i doskonałym wyczuciem smaku. Takie gesty sprawiają, że wizyta przestaje być zwykłym wyjściem do restauracji, a staje się prawdziwym doświadczeniem. Jedzenie było po prostu wyśmienite - perfekcyjnie skomponowane, pełne smaku i dopracowane w każdym szczególe. Każde danie było przyjemnością i idealnie dopełniało całość doświadczenia. Takie chwile sprawiają, że wizyta przestaje być zwykłym wyjściem do restauracji, a staje się czymś naprawdę wyjątkowym. Ogromnym atutem tego miejsca jest także lokalizacja - w samym sercu Rynku, w absolutnym centrum Krakowa. Mimo tego zgiełku na zewnątrz, w środku panuje spokój i wyjątkowy klimat. Mimo wielu wyjątkowych miejsc odwiedzonych w Krakowie, to właśnie tutaj poczuliśmy się naprawdę inaczej. Miejsce tworzone przez ludzi z pasją, do którego chce się wracać. Zdecydowanie warte polecenia.

  2. Martyna Kaszynska ★★★★★

    Siedzieliśmy w Restauracji 13 przemiły wieczór. Wszystko, czego mieliśmy okazję spróbować było absolutnie przepyszne! Pani kelnerka która nas obsługiwała była tak miła i opiekuńcza osobą, że poczuliśmy się naprawdę wyjątkowo! Wpisujemy tą restaurację na listę naszych ulubionych w Krakowie i napewno tu wrócimy. Warto odwiedzić tą restaurację, zwłaszcza że jest stosunkowo mało znana, a znajduje się na samym Rynku!

  3. Dominika Zięba ★★★★★

    Żałujemy, że nie udało nam się być tu wcześniej! Miejsce jest wyjątkowe. Tam zgadza sie dosłownie wszystko. Przemiła obsługa, otwarta kuchnia, a dania 11/10. Wszystko dopracowane w najmniejszym detalu. Na pewno wrócimy po więcej!! Spróbowaliśmy: ostryg z octem i jabłkiem – serio, najlepsze w naszym życiu! tatara z majonezem chlebowym antrykota z borowikami w sosie miso – mistrzostwo świata krokietów z dorszem grillowanego udka z kurczaka w sosie maślanym z grzybami – mój absolutny top tarty gruszkowej z lodami z serem brie

  1. sław ★★★★★

    Wspaniałe miejsce ! Pyszne kawa i atmosfera, bardzo dobry wybór win. Obsługa jest również bardzo dobra. Wysoce rekomendowane.

  2. Ewelina Szamałek Garcarek ★★★★★

    Super klimat super jedzonko super obsługa - jestem bardzo zadowolona, że miałam okazje poznać to miejsce ❤️❤️❤️

  3. Ella Zubrowska ★★★★★

    Super dopracowany koncept. Bar, restauracja, luźna atmosfera, dobre wino, ostrygi. Kuchnia bardzo dobra, regularnie zmieniane menu. Ceny są adekwatne do jakości, ale nie sztucznie wygórowane. Obsługa jest fantastyczna, Pan Maciek za barem robi super atmosferę!

  1. Ola Tokarek ★★★★★

    Wspaniałe doznania kulinarne, bez wątpienia odwiedzimy ponownie. Wszystko było pyszne, a potrawy na długo pozostaną w mojej pamięci :) Dziękujemy Szefowi kuchni Piotrowi oraz Szymonowi za mile spędzony wieczór!

  2. Sergey Guzev ★★★★★

    Wyśmienita restauracja, która zabrała nas w kulinarną podróż. Najwyższej jakości sery i wędliny. Dania główne rewelacyjne! Zamawiając pappardelle z krewetkami spodziewałem się klasycznego makaronu, ale nie! Szef Paweł doprawia dania w fantastyczny sposób, robiąc gościom miłą niespodziankę. W tym przypadku dodając do dania szafran. Kaczka z sosem z foie gras obłędna. Całość dopełniła rewelacyjna obsługa. Szymon, bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście i komunikatywność.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja 13?

Restauracja 13 znajduje się przy Rynek Główny 13, Stare Miasto, 33-332 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Restauracja 13?

Do Restauracja 13 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements