Opinie

  1. jakubzbeczek ★★★★★

    Wziąłem burgera "Mushroom". Smaki w burgerze super się łączyły, stopień wysmażenia mięsa był taki, jaki poprosiłem. Sam burger był ogromny, a ilość frytek, które dodatkowo zamówiłem, też była przeogromna. Burger był bardzo pyszny - to jest burger, który cię rozumie. Sos curry ketchup do frytek - super. Jeśli lubisz zjeść dobre burgery - koniecznie odwiedź to miejsce. Nie będziesz zawiedziony. Pani z obsługi bardzo miła - super kontakt z klientem. Myślę, że jeszcze kiedyś tam wpadnę. Polecam.

  2. Jakub Sendor ★★★★★

    Najlepsze burgsony jakie jadłem. Marynowana łopatka też niczego sobie. I bardzo miła Pani, która to wszystko przygotowuje. Ostatnio nawet na zimowe mrozy pojawił się samowar z herbatką dla zmarzniętych pielgrzymów do świątyni Wielkiej Świni. Acha, no i fryteczki. Uwielbiam!!!

  3. Grzegorz Łuczyński ★★★★★

    Dobra cena, słuszna wielkość i wysoką jakość. Do tego miła obsługa. Oto przepis na satysfakcjonujący posiłek. I to wszystko tu jest. Będę wracał.

  1. Miłosz Olesiński ★★★★★

    Od dawna zbierałem się na wyjście do H.O.G.a, ale mimo iż mam blisko, nigdy nie było mi po drodze. Dziś po raz pierwszy spróbowałem Waszych burgerów i... Żałuję każdego dnia, który przeżyłem bez H.O.G.a! Petarda! Ambrozja w każdym kęsie, a do tego pierwszy raz wyszedłem najedzony! Do tego uczciwe ceny. Mały minus za to, że mimo iż powiększyliście lokal i są nawet w środku stoliki, to poza jedną drabinką nie ma gdzie usiąść ( choć obstawiam że to okres przejściowy i krzesełka się pojawią ). Mimo tego smak i obsługa w zupełności rekompensują tę niedogodność. Polecam, będę odwiedzał i rekomendował znajomym!

  2. Jakub Kruglej ★★★☆☆

    6,5/10 Burgery w porządku, porcje duże ale niestety ceny również, Plusy: bułki maślane, lokalizacja i sosy Minusy: okropne ogórki z posmakiem ryby, miękkie frytki i brak miejsca do zjedzenia na miejscu

  3. Lord Papkin ★★★★★

    Żałuje że nie mogę dać więcej gwiazdek!! Pracuje w pobliżu HOGa pod pół roku, i często się zdarza że jem tam lunch. Ceny są dość niskie, burgery są takie pyszniutkie, obsługa bardzo miła, NIGDY nie miałem pomylonego zamówienia. Dodatkowo dużym autem jest wybór mięsa od rare do well. Gorąco polecam.

  1. Julek Połącarz ★☆☆☆☆

    Jedzenie na dostawę, burgery rozmokłe, niskiej jakości produkty, mięso nie medium a raczej jeszcze niedawno chodziło po łące. Do tego restauracja nie zastosowała się do instrukcji przygotowania w związku z informacją o alergii

  2. Maria Janina ★★☆☆☆

    Burgery mocno średnie...jeden zapakowany tak, żeby wszystko się z niego wylewało i kapało w dostawie na całą bułkę, upchany do reklamówki w pudełku...smak i dobór składników to niestety nie dla mnie, ale w standardowym za to ogromna ilość sosu, przesadna co do innych składników i zabijająca smak całego burgera. Szkoda, bo kierowałam się opiniami i się zawiodłam.

  3. Sławomir ★★★★★

    Dobre burgery, trzymają standard i jakość. Ciekawa bułka, dobre mięso. Menu ciekawe, choć krótkie to różnorodne. Polecam również pulled pork również miałem okazję jeść i to bardzo dobra alternatywa dla burgera.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres HOG - burgery i kanapki?

HOG - burgery i kanapki znajduje się przy Stanisława Przybyszewskiego 71, Krowodrza, 33-332 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do HOG - burgery i kanapki?

Można skontaktować się z HOG - burgery i kanapki pod numerem +48 575 590 100

Jak można dotrzeć do HOG - burgery i kanapki?

Do HOG - burgery i kanapki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements