Opinie

  1. Віталій Метельський ★★☆☆☆

    To już drugi raz, kiedy odwiedziliśmy ten lokal i niestety sytuacja była bardzo podobna. Do zamknięcia pozostawało jeszcze ponad dwie godziny, w restauracji było sporo klientów, jednak połowa sali została wyłączona z użytku, rzekomo z powodu sprzątania. Trudno jednak nazwać to sprzątaniem – na podłogę wylano wodę i ustawiono tabliczki ostrzegawcze, bez realnego porządku. Dodatkowo toaleta była nieczynna, a w umywalce brakowało mydła, co jest absolutnie niedopuszczalne w lokalu gastronomicznym. Ogólne wrażenie z tego miejsca jest bardzo negatywne. Daliśmy tej restauracji drugą szansę, ale po raz kolejny się rozczarowaliśmy. Na pewno więcej tam nie wrócimy.

  2. Bartek S ★☆☆☆☆

    Nie polecam!! Stary, śmierdzący kurczak - okropny w smaku. Zamowienie z dnia 10.09.

  3. Mikołaj Sławiński ★★★★★

    KFC jak każde inne, względnie czysto, zamówienia wydawane okolice 6-8 minut. Minus jedynie za toalety gdzie damska i męska były zamknięte i dostępna tylko dla niepełnosprawnych, już drugi raz taka sama sytuacja okolice godziny 21-22

  1. rafix games ★☆☆☆☆

    Nie wiem co się wydarzyło dzisiaj ale w 4 hot wingsach na 9 zamówionych znalazłem włosy w panierce, ponadto burger był tylko w połowie wypełniony składnikami a we frytkach znalazłem TO... czy ktoś mi wytłumaczy co to jest?? Dzisiejsza wizyta w KFC na pewno spowoduje ból brzucha...

  2. Klaudia Nowek ★★★★★

    Jak na KFC jestem zaskoczona - jedzenie gorące, smaczne. W środku nie było tłumów. Co prawda jakiś chłop postanowił 3 stoliki dalej odpalić sobie do jedzenia chyba jakiś odcinek z Gry o tron gdzie się bili i wyżynali na cały głośnik w lokalu, ale to nie wina restauracji. W każdym razie zjadłam i piłam sobie kawkę z słuchawkami na uszach patrząc przez okno na przystanek - jak ludzie wsiadają, wysiadają i jadą. Lofi vibes, uwielbiam.

  3. Ewa Kmak ★★★★★

    Wszystko super,tylko brakuje jakiegoś kącika do zabaw dla dzieci. Dzieci się nudzą i rodzice już zjeść spokojnie nie mogą

  1. Zaru Zaroovski ★★★★☆

    Obsługa bardzo miła,szybka realizacja zamówienia,czysty lokal,jednak frytki były zdecydowanie za słone.Uważam,że powinna być możliwość dozowania sobie ilości soli wedle upodobań, na pewno ja wtedy zaglądałbym tu częściej, i przełożyłoby się to z pewnością na ilość klientów.

  2. Tymi - Tumi ★★★☆☆

    No tak średnio bym powiedział. Brak powtarzalności jakości i wielkości potraw. Jednego dnia frytki są ok innego przegrzane, czerstwe w środku i śmierdzą stara fryturą. Stripsy tak samo. Raz świeże, chrupiące i soczyste, a innym razem suche i gumowate jakby przetrzymane w piekarniku. Z wagą porcji tez nie jest najlepiej. Wiec, no tak średnio bym powiedział.

  3. Paweł Rupier ★☆☆☆☆

    Kolejny raz w tej restauracji obsługa zachowuję się tak jakby w wolnych chwilach chcieli obsługiwać klientów. Moje zamówienie, złożone w kiosku, było drugie w kolejce, przede mną była klientka zamawiająca kawę. Ja sam zamówiłem b smarta ze stripsami i czas oczekiwania na wydanie wyniósł 10 minut. Mięso oczywiście czekało na blasze oraz frytki również były gotowe, ale dwóch obsługujących bardzo ciekawą rozmowę prowadziło, tak ciekawą, że nie mieli czasu patrzeć na ekran co ma zostać wydane.

  1. Ewa Gładysz ★★★★★

    Mega szybka obsługa godzina 21.00, a ludzi bylo sporo plus auta. Jedzenie bardzo smaczne, kanapki solidnie zapakowane. W srodku restauracji czysto. Polecam Odwiedzony ponownie po 2 tyg. Jedzenie bdb, kubełek frytkow napełniony w bardzo z dużej ilości frytek. (*-*) Lokal czysty , Pan sprzatajacy myje stoliki gdy ktoś juz zje, muzyka także miła. Nadal polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KFC Kraków Conrada?

KFC Kraków Conrada znajduje się przy Josepha Conrada 83, Prądnik Biały, 31-357 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KFC Kraków Conrada?

Można skontaktować się z KFC Kraków Conrada pod numerem +48 801 464 646

Jak można dotrzeć do KFC Kraków Conrada?

Do KFC Kraków Conrada można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements