Opinie

  1. Michał Lipiński ★★★★★

    Typowy Mac w galerii. Bardzo duży ruch, ale nigdy i nigdzie nie dostałem tak porządnie złożonej kanapki (maestro). Wszystkie dodatki na miejscu, nic się nie wysypywało. Nie było powrzucane w bułę na chybił trafił, tylko poukładane jakby kanapkę składał miłośnik tetrisa :) I za to bardzo dziękuję

  2. Rozalia Perzyna ★☆☆☆☆

    Bardzo powolna obsługo nieradząca sobie z zamówieniami pani nie umie wydać pieniędzy nie ma osób na kasie panie są nie miłe poddenerwowane ogólne wrażenie restauracji jest słabe Prosimy o respektu

  3. j m ★☆☆☆☆

    10 osób pracuje, 3 zamówienia, czekam 10 minut a sosu nie daliście. Trzeba was sprawdzać bo oszukujecie na głupich sosach.

  1. agnieszka ★☆☆☆☆

    Wczoraj zamawiałam m.in. nugetsy z sosem mayo sriracha, w domu okazało się, że dostałam śmietanowy, więc całość niejadalna, spicy mc crispy i bbq katastrofa, wrzucone byle jak, w niczym nie przypominają reklamowanych... ogólnie wyrzucone pieniądze. Mam nadzieję, że wkrótce otworzy się ponownie mc donalds przy rondzie, bo ten to katastrofa... nie polecam.

  2. Diana Radetska ★☆☆☆☆

    Dostałam zamiast łódeczek mieszankę tłustych frytek , chociaż stoi osoba na frytkach, kiedy podeszłam do menadżerki, nie dostałam odpowiedzi tylko Pani mi wrzuciła na tackę jeszcze jedną porcję takich samych frytek , okropnie, za co mam płacić pieniądze, za mieszankę z której cieknie olej na tacę?!

  3. Sylwia WTA ★☆☆☆☆

    Jeden z najgorszych w jakim byliśmy, wszystko co zamówiliśmy smakowało i wyglądało jakby było odsmażane kilkanaście razy na bardzo zużytym oleju. Rezultat: silne bóle brzucha i nieprzespana noc.

  1. Katarzyna Mikulska ★☆☆☆☆

    Nie dość, że czas oczekiwania z tej restauracji to ponad godzina, gdzie samochodem do mnie to jest dokładnie 5 minut drogi, to zamówienie kolejny raz przyjeżdża zimne i kolejny raz złe. Pracownicy nie potrafią rozróżnić kurczaka od wołowiny, wody gazowanej z niegazowaną albo "zapominają" o jednym ze składników zamówienia. Nie polecam zamawiania u nich, bo to szkoda i czasu i pieniędzy.

  2. Patryk Tes ★☆☆☆☆

    To niezły mcwrap klasyczny który okazał się vege XD, jakbym miał takie coś na co dzień jeść to byłbym bardzo nieszczęśliwym człowiekiem

  3. Aneta Love ★★★★★

    Czekaliśmy może około 2 minut! Szybko i wygląd u burgerów super

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy Stawowa 61, Prądnik Biały, 31-346 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 728 857 498

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements