Opinie

  1. Pawel W ★★★★★

    Knajpka spoko jedna widać po niej już ząb czasu.Dania ok duże i smaczne .Cenowo trochę drogo ale nadrabiają porcjami. Jadłem już w innych restauracjach tego typu i może i taniej ale mniej . Obsługa miła i uprzejma. Czas przygotowania dań bez zastrzeżeń.

  2. Aleks Krystynski ★★★☆☆

    Dania niczym się nie wyróżniają są średnie. Na plus dużo ryżu i surówki. Niestety na minus ceny. W centrum Krakowa można zjeść taniej i dużo lepsze dania w mojej opinii oczywiście. Restauracja okej żeby zjeść, ale napewno nie do powtórzenia.

  3. Damian Adamek ★★★★☆

    Pyszne, duże porcję jedzenia. Miła i szybka obsługa. Na jedzenie też nie trzeba było czekać długo. Odejmuje jedna gwiazdkę za bardzo ubogie menu dla wegetarian (tylko 3 dania). Myślę, że jeszcze wrócę tu coś zjeść.

  1. Bartłomiej Mucha ★★★☆☆

    Mięso w wołowinie 5 smaków okropne, twarde z jednej strony spieczone. Trochę jak w kiepskim kebabie, przypalone z zewnętrznej strony. Finalnie nie zjadłem wszystkich kawałków mięsa . Poza tym porcja spora, warzywa i sos smaczne Stosunek ceny do jakości marny, do ilości w porządku

  2. Rob Jones ★★★★☆

    Zaglądam rzadko bo tylko przy okazji kolejnych koncertów w T.Arena.Trzeba było trochę poczekać bo przy stolikach komplet.Ale warto bo kuchnia jest pychota i jak widać trzymają poziom.Chętnie odwiedzę przy kolejnej wizycie w mieście Kraka.

  3. MIROSŁAW Walczak ★★★★★

    Lokal skromny wystarczający aby zjeść normalnie posiłek. Dania obfite i smaczne. Obsługa bardzo przyjemna i pomocna. Trochę nie pasuje tam toaleta zaraz obok kuchni. Ale i tak będę następnym razem.

  1. Natalia L ★★★☆☆

    Bardzo przeciętna restauracja orientalna. W makaronie zamiast piersi z kurczaka podano udko. Mięso było niesmaczne, nie pachniało ładnie. Wołowina w drugiej potrawie była wysuszona. Jedzenie bez rewelacji, spróbowaliśmy, ale niestety nie wrócimy. Na plus, że zamówione dania podane zostały bardzo szybko,a Pani obsługująca była miła.

  2. Krzysztof Mucha ★★★★★

    Lokal czysty i schludny. Stoliki czyste i zdezynfekowane. Podzielone dla wszystkich i tych z certyfikatem. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Jedzenie bardzo smaczne. Dyskusja na temat czy to kuchnia oryginalna czy nie - bez sensu. Trzeba by być w Chinach, Japonii, Wietnamie aby móc to stwierdzić. Najważniejsze, że jest smacznie, świeżo i ładnie podane. Od lat zaglądamy tu z żoną i nigdy nie byliśmy niezadowoleni. Ceny przyzwoite, porcje bardzo duże a tłok ? zależy od dnia. Dzisiaj na przykład było luźno.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hanoi Restauracja Orientalna?

Hanoi Restauracja Orientalna znajduje się przy Aleja Pokoju 67, Czyżyny, 31-580 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hanoi Restauracja Orientalna?

Można skontaktować się z Hanoi Restauracja Orientalna pod numerem +48 609 413 313

Jak można dotrzeć do Hanoi Restauracja Orientalna?

Do Hanoi Restauracja Orientalna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements