Pyszne jedzenie, świetna obsługa i klimatyczne wnętrze. Polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Dorota Podstada ★★★★★
-
Karina ★★★★★
Pyszne jedzenie, ładnie podane dania i przyjazny personel. Czuć, że kuchnia jest oparta na dobrych produktach. Miejsce godne polecenia!!!!
-
Amelia Zioło ★★★★☆
Przepyszny tatar, bardzo dobra deska serów, risotto i żeberka, ravioli ok, niestety polędwiczki do niego podane mocno przesmażone. Lokal przyjazny psom, duży kącik dla dzieci.
-
Anna O. ★★★☆☆
Wzięłam dziś zestaw dnia a partner pizzę i piwo. Na piwo dostaliśmy kufel niedomyty i z okropną ilością zacieków - został wymieniony na nowy. Pizza była ok, ale zdecydowanie niedoprawiona, brak jakichkolwiek ziół. Zestaw dnia: krem z pomidorów i papryki całkiem smaczny, natomiast drugie danie to jakaś masakra. Zamówiłam risotto z warzywami i twarogiem, a dostałam torebkę ryżu z warzywami z mrożonej mieszanki warzyw z włoszczyzny i szczypta twarogu + sucha rukola na wierzch. Jak ktoś jest bardzo głodny to się powinien nasycić, ale jeśli ktoś ma ochotę poczuć dobry smak to raczej nie tu. Na plus kącik dla dzieci
-
Damian ★★★★☆
Przyjemna restauracja, z całkiem dobrym jedzeniem. Zamówiliśmy kaczkę i steka. Kaczka była na prawdę smaczna, soczysta, miękka taka, jak powinna być. Stek trochę rozczarowal. Trochę suchy mimo iż zamówiłem medium. Pani z obsługi na wielki plus. Bardzo uprzejma i pomocna. Ogólne wrażenia z tego obiadu pozytywne. Moja ocena 4.5, jednakże daje tylko 4 ponieważ stek mnie zawiódł. Peace
-
Maciej ★★★★☆
Kuchnia ma bardzo duże możliwości, jednak dania prezentowane podczas Restaurant Week zostały mocno przekombinowane. Ilość zastosowanych technik i smaków bardziej pasowałaby do 5-7 daniowego menu degustacyjnego. Spowodowało to odciagniecie uwagi od głównych składników, bo perliczka była bardzo średnia. Daję 4 gwiazdki ale w tym przypadku to komplement, bo porównuje dania do znacznie droższych restauracji. Największe zastrzeżenia mam do obsługi, sami musieliśmy prosić o kolejne drinki, nie dostaliśmy też do wglądu regularnego menu, co jest błędem, bo nie wiem co restauracja serwuje na codzień.
-
Kcaj ★★★★★
Świetne miejsce na restauracyjnej mapie Krakowa. Lokal wywiera duży nacisk na urozmaicone lunch jak i bogatą ofertę z menu. Dania smaczne z wysokiej jakości produktów. Warto również wspomnieć o obsłudze ,która pracuje na wysokim poziomie. Reasumując miejsce godne polecenia na pewno wrócę.
-
Dominika Tarnawska ★★★★★
Byliśmy w ramach restaurant week i wyszliśmy w 100% zaopiekowani zarówno jedzeniem jak i absolutnie świetną obsługą (zaangażowana, ciepła, super serdeczna. Wielkie brawa :)) Jedzenie w ramach rw bylo fantastycznie, pieknie podane, niezwykle ciekawe, kolorowe, że świetnych składników, okraszone opowieściami bardzo zaangażowanego Pana Kelnera. Na koniec wizyty dostaliśmy jeszcze ponadprogramową herbatkę, a na początek świetny humus jako czekadełko. Nie spodziewałam się tak przyjemnej restauracji w takiej lokalizacji. Ludzi bylo mnóstwo, restauracja tętniła życiem, a kelnerzy i kuchnia uwijali się bardzo szybko. Baaardzo polecam. Świetnie spelniona funkcja restaurant week Na pewno jeszcze się tam pojawimy.
-
Martyna Sz ★★★★★
Bardzo ciekawe miejsce na mapie Krakowa poza rynkiem czy Kazimierzem. Odwiedziliśmy tą restauracje podczas restaurant week. Menu (zarówno standardowe jak i podczas restaurant week) zdecydowanie niepowtarzalne - w teorii klasyczne dania wzbogacone nieoczywistym twistem. Widać ogromne zaangażowanie całego zespołu i pasje do eksperymentowania oraz dążenia do perfekcji na talerzu. Profesjonalizm, przytulne otoczenie i klimatyczna atmosfera sprzyjały degustacji. Gorąco polecam i wrócę ponownie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres La Forchetta?
La Forchetta znajduje się przy Józefa Marcika 27, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-443 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do La Forchetta?
Można skontaktować się z La Forchetta pod numerem +48 792 717 720
Jak można dotrzeć do La Forchetta?
Do La Forchetta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku