Opinie

  1. Dorota Podstada ★★★★★

    Pyszne jedzenie, świetna obsługa i klimatyczne wnętrze. Polecam !

  2. Karina ★★★★★

    Pyszne jedzenie, ładnie podane dania i przyjazny personel. Czuć, że kuchnia jest oparta na dobrych produktach. Miejsce godne polecenia!!!!

  3. Amelia Zioło ★★★★☆

    Przepyszny tatar, bardzo dobra deska serów, risotto i żeberka, ravioli ok, niestety polędwiczki do niego podane mocno przesmażone. Lokal przyjazny psom, duży kącik dla dzieci.

  1. Anna O. ★★★☆☆

    Wzięłam dziś zestaw dnia a partner pizzę i piwo. Na piwo dostaliśmy kufel niedomyty i z okropną ilością zacieków - został wymieniony na nowy. Pizza była ok, ale zdecydowanie niedoprawiona, brak jakichkolwiek ziół. Zestaw dnia: krem z pomidorów i papryki całkiem smaczny, natomiast drugie danie to jakaś masakra. Zamówiłam risotto z warzywami i twarogiem, a dostałam torebkę ryżu z warzywami z mrożonej mieszanki warzyw z włoszczyzny i szczypta twarogu + sucha rukola na wierzch. Jak ktoś jest bardzo głodny to się powinien nasycić, ale jeśli ktoś ma ochotę poczuć dobry smak to raczej nie tu. Na plus kącik dla dzieci

  2. Damian ★★★★☆

    Przyjemna restauracja, z całkiem dobrym jedzeniem. Zamówiliśmy kaczkę i steka. Kaczka była na prawdę smaczna, soczysta, miękka taka, jak powinna być. Stek trochę rozczarowal. Trochę suchy mimo iż zamówiłem medium. Pani z obsługi na wielki plus. Bardzo uprzejma i pomocna. Ogólne wrażenia z tego obiadu pozytywne. Moja ocena 4.5, jednakże daje tylko 4 ponieważ stek mnie zawiódł. Peace

  3. Maciej ★★★★☆

    Kuchnia ma bardzo duże możliwości, jednak dania prezentowane podczas Restaurant Week zostały mocno przekombinowane. Ilość zastosowanych technik i smaków bardziej pasowałaby do 5-7 daniowego menu degustacyjnego. Spowodowało to odciagniecie uwagi od głównych składników, bo perliczka była bardzo średnia. Daję 4 gwiazdki ale w tym przypadku to komplement, bo porównuje dania do znacznie droższych restauracji. Największe zastrzeżenia mam do obsługi, sami musieliśmy prosić o kolejne drinki, nie dostaliśmy też do wglądu regularnego menu, co jest błędem, bo nie wiem co restauracja serwuje na codzień.

  1. Kcaj ★★★★★

    Świetne miejsce na restauracyjnej mapie Krakowa. Lokal wywiera duży nacisk na urozmaicone lunch jak i bogatą ofertę z menu. Dania smaczne z wysokiej jakości produktów. Warto również wspomnieć o obsłudze ,która pracuje na wysokim poziomie. Reasumując miejsce godne polecenia na pewno wrócę.

  2. Dominika Tarnawska ★★★★★

    Byliśmy w ramach restaurant week i wyszliśmy w 100% zaopiekowani zarówno jedzeniem jak i absolutnie świetną obsługą (zaangażowana, ciepła, super serdeczna. Wielkie brawa :)) Jedzenie w ramach rw bylo fantastycznie, pieknie podane, niezwykle ciekawe, kolorowe, że świetnych składników, okraszone opowieściami bardzo zaangażowanego Pana Kelnera. Na koniec wizyty dostaliśmy jeszcze ponadprogramową herbatkę, a na początek świetny humus jako czekadełko. Nie spodziewałam się tak przyjemnej restauracji w takiej lokalizacji. Ludzi bylo mnóstwo, restauracja tętniła życiem, a kelnerzy i kuchnia uwijali się bardzo szybko. Baaardzo polecam. Świetnie spelniona funkcja restaurant week Na pewno jeszcze się tam pojawimy.

  3. Martyna Sz ★★★★★

    Bardzo ciekawe miejsce na mapie Krakowa poza rynkiem czy Kazimierzem. Odwiedziliśmy tą restauracje podczas restaurant week. Menu (zarówno standardowe jak i podczas restaurant week) zdecydowanie niepowtarzalne - w teorii klasyczne dania wzbogacone nieoczywistym twistem. Widać ogromne zaangażowanie całego zespołu i pasje do eksperymentowania oraz dążenia do perfekcji na talerzu. Profesjonalizm, przytulne otoczenie i klimatyczna atmosfera sprzyjały degustacji. Gorąco polecam i wrócę ponownie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres La Forchetta?

La Forchetta znajduje się przy Józefa Marcika 27, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-443 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do La Forchetta?

Można skontaktować się z La Forchetta pod numerem +48 792 717 720

Jak można dotrzeć do La Forchetta?

Do La Forchetta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements