Bardzo dobre moj znajomy był w Chinach i mówi ze smakuje jak tam
Zdjęcia
Opinie
-
Franek R. ★★★★★
-
Piszę jak jest ★★★★★
Pani z obsługi bardzo miła i pomocna w wyborze dań ...wszystko co zamówiliśmy było pyszne .Polecam.
-
OG gracz ★★★★★
Świetne jedzenie, bardzo miła obsługa, gościnna atmosfera. Wystrój typowo chiński, bardzo przytulny, moim zdaniem super. Ciekawa koncepcja z dzieleniem się daniami na obrotowej tacy - tak jak w Chinach. Napewno wrócimy, jestem ciekaw deserów.
-
Jakub H ★★★★☆
A więc, nie dostaniecie tutaj najlepszego jedzenia w Krakowie, to na pewno. Miejsce dobre na wspólny posiłek w większej grupie, można powiedzieć, pogadać, coś załatwić przy okrągłym stole. Jedzenie okej, ale raczej nic nie zrobi na was piorunującego wrażenia. Ceny dosyć wysokie jak na lokalizację.
-
Co_je_mroozu TikTok ★☆☆☆☆
Kategorycznie nie polecam! Ceny to chyba ktoś z kosmosu dał patrząc na to co tam jest serwowane. Wszystko dodatkowo ryż , sałatka powodują że danie kosztuje średnio 60 zł Menu , wystrój ok . I na tym można powiedzieć że koniec. Mimo dosłownie 4 osób czekaliśmy stanowczo za długo. Zupa ramen - wywar z magi, sosem sojowy Kapusta rzymska miesem wołowym. To nawet przy Ramenie nie stało . Zupa z makaronem sojowym i kluseczkami - wywar warzywny z mrożonymi warzywami . Pierożki z nadzieniem - ciasto grube , twarde bez smaku. Brak sosu - chyba że trzeba dokupić bo nie dostaliśmy . Wieprzowina na ostro - ok jedyna zjadliwa Kaczka chrupiąca - horror kulinarny - mięsa kaczki właściwie nie było, jakaś tłusta panierka i sam tłuszcz z jakimś cukrowym sosem . Sałatka - wygląda jak by miała parę dni. Nidy w życiu tam ponownie nie pójdziemy.
-
Artur Figiel ★★★★☆
Zacznę od tego, że nie oceniam cen - miałem voucher, więc wybrałem się z żoną po uprzedniej rezerwacji. Jako, że voucher niestety jak się okazało mieliśmy do wyboru zupy won ton, albo słodko-kwaśną, danie to wybór między łagodnym, a pikantnym, deser - bez wyboru; słabo. Same zupy dobre, ale bez szału 3.5/5. Danie główne - no było dobre, jarzyny chrupkie, wspaniałe, mięso również niczego sobie (mix trzech różnych), ale porcja (na zdjęciu) dla dwóch osób to dosłownie kilka kawałków na gorącym półmisku (w innych restauracjach więcej jest w jednej porcji); nic - nadrobiło smakiem. Deser bardzo wymyślny i choć nie lubię deserów to tego skubałem. Pewnie kiedyś wrócę by spróbować czegoś z karty, bo voucher lepiej wymienić na coś innego. Za bark możliwości wyboru dań (wegetarianie nie mają czego szukać z voucherem) odejmuję gwiazdkę. Drugą odjął bym za brak stolika przy oknie. Były, ale niestety usłyszeliśmy, że tam nie można, bo rezerwacja. Nasz też był rezerwacja, ale dwa krzesła tam 4. Pomyślałem - no jasne, przyjdą większe rodziny. Jednak gdy wychodziliśmy zajęte były 2 z 3 przy oknie przez dwuosobowe team'y. Jeden stał wciąż pusty. Słabo. Dlaczego więc 4 gwiazdki? Nadrobiły panie z obsługi. Byłem w różnych restauracjach i choć ten 'pałac' koło pałacu nawet nie stał tak dziewczyny jak z dobrej restauracji. Grzeczne, miłe, uśmiechnięte, pomocne. Wiedzą o daniach, nie tylko podają, dbają cały czas o stolik, pytają, czy smakowało. Rewelacja. Ogólna ocena 4/5. Kiedyś przyjdę bez vouchera, zjem i ewentualnie zmienimy ocenę. Powinienem odjąć gwiazdkę za lane piwo - przy mnie kilka osób pytało, wraz ze mną, a tego nie było - tylko butelka. Za takie nieprzygotowanie, w sobotę, gdy coś mianuje się 'pałacem' to nie powinno się zdarzyć. Nie odejmuję, bo na szczęście było piwo w butelce. Kolejny raz już ocenę obniżę.
-
Łukasz W ★☆☆☆☆
Ceny totalnie nieadekwatne do jedzenia. Wziąłem z dziewczyna hot pot, który nie bardzo wiedziałem jak obsługiwać, zatem poprosiłem kelnera o jakieś rady, nie otrzymałem żadnej, jedynie tekst "właśnie o to chodzi, żeby się uczyć" - serdecznie dziękuję za taką pomoc. Ogólnie zarówno kelner jak i kelnerka mocno zblazowani, z minami jakby pracowali za darmo. Wracając do samego dania - 139 zl, za porcje dla dwóch osób, bardzo srednia w smaku, szczerze mówiąc nawet poniżej średniej bym ocenił. Sos orzechowy do dania niesmaczny, jakby kwaśny, musiałem wszystko polewać sosem sojowym. Totalnie przereklamowane miejsce z cenami z kosmosu.
-
Inna Bagmyt ★★★★★
bardzo dobra obsługa. duże porcje jedzenia. kurczak, którego próbowaliśmy w dwóch rodzajach, jest po prostu na wierzchu. Mój mąż docenił Toma Yama, choć nie jest fanem takiej kuchni. Uwzględniają wszystkie prośby klientów, co nie jest bez znaczenia. Specjalne podziękowania dla kucharza. Administrator jest wyraźnie na swoim miejscu. Byliśmy bardzo zadowoleni! Polecam!!!!
-
art pec ★★★★★
Super miejsce , super atmosfera, Obsługa bardzo miła. Siedzieliśmy w dużym gronie znajomych 13 osób, każdy zjadł zupkę i oprócz tego zamówiliśmy 9 dań i 8 porcji ryżu, wylądowało to na okrągłym stole każdy mógł spróbować wszystkich dań, wyszliśmy syci na maxa . Gorąco polecam restauracje my napewno tam wrócimy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Chiński Pałac - restauracja?
Chiński Pałac - restauracja znajduje się przy Józefa Mackiewicza 14B, Prądnik Biały, 31-214 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Chiński Pałac - restauracja?
Można skontaktować się z Chiński Pałac - restauracja pod numerem +48 124 216 841
Jak można dotrzeć do Chiński Pałac - restauracja?
Do Chiński Pałac - restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku