Świetne miejsce! Najlepszy tatar wołowy w Krakowie — świeży, idealnie doprawiony i podany z wyczuciem. Gęsina również zrobiła ogromne wrażenie: soczysta, aromatyczna i idealnie przyrządzona. Do tego przyjemny, elegancki wystrój, który tworzy świetny klimat zarówno na kolację we dwoje, jak i spotkanie ze znajomymi. Obsługa miła, pomocna i profesjonalna. Zdecydowanie warto wrócić!
Zdjęcia
Opinie
-
Artur Janoszek ★★★★★
-
Marcin Czystowski ★★★★★
Niezmiennie od lat, miejsce w Krakowie do którego powracam z rodziną. Grand Ascot Hotel i Restauracja Four trzymają poziom. Profesjonalna obsługa, niesamowite smaki. W restauracji polecam szczególnie tatar wołowy i stek. W mojej opinii to potrawy dla których warto jechać 300km. Profesjonalna obsługa kelnerska. Tym razem Pani Kaja pomogła wybrać wino - wybór padł na Winnicę Turnau i nie zawiodłem się. Polecam gorąco restaurację ale także i hotel, głównie po to żeby mieć blisko do tej kulinarnej perełki ❤️
-
Just Di0 ★★★★★
Przyznam się, że pisanie opinii kulinarnych nie jest moją mocną stroną gdyż uważam że najlepszą recenzją jest polecenie lokalu osobą wokół siebie, ale tym razem zrobię wyjątek od tej reguły. Miałem zaszczyt odwiedzić Restaurację FOUR już drugi raz i brak mi słów na opisanie jakości oraz kunsztu jaki oferuje owa lokalizacja. Miejsce jest schowane od ruchu ulicy rzekłbym nawet że ukryta niczym skarb za hotelem. Przywitała mnie dwukrotnie ta sama niezwykle miła kelnerka, która mnie bardzo zaskoczyła swoją wiedzą kulinarną. Jej świetne rekomendacje zaprowadziły mnie do tych wspaniałych posiłków. Arcydzieła! Chyba nie ma lepszego słowa na opisanie techniki wizualnej oraz smaku jaki miałem przyjemność tutaj przeżyć. Dania są pełne, serwowane idealnie oraz zapewniają wszystkie potrzeby żołądkowe. Dzięki małemu ruchowi posiłki są podawane ekstremalnie szybko co połączene z bardzo bogatą ofertą napojów zapewnia niezwykle przyjemne przeżycie. Obsługa, kuchnia i klimat sprawiają wrażenie bliskie błogości. Zwiedziłem prawie całą Europę i jeszcze nigdy nie czułem takiej potrzeby aby odwiedzić konkretną restauracja po raz trzeci! Serdecznie polecam!
-
Nikoletta Bielut ★★★★★
Bardzo lubimy tą restaurację z Mężem i w tym roku byliśmy w niej kolejny raz. Podobnie jak w ubiegłym roku, również teraz byliśmy zachwyceni jedzeniem i napojami. Kuchnia na bardzo wysokim poziomie, każde danie super smaczne i pięknie podane. Genialne drinki z „Willy Wonka” na bazie nutelli na czele, absolutna petarda! Jedyny komentarz z naszej strony to trochę powolna obsługa i dość długi czas oczekiwania na drinki. Poza tym wszystko na duży plus, restauracja bardzo fajnie urządzona, klimatyczny styl i oczywiście dogodna lokalizacja :)
-
Daria M ★★★★★
Rewelacja! Dawno nie byłam tak zachwycona WSZYSTKIMI daniami. Restauracje odwiedziłam dzięki RestaurantWeek i to była super decyzja. Szkoda ze w standardowym menu nie ma tych dań. Ravioli z kurkami to jest obłęd! Świetna obsługa, pełen profesjonalizm. Lokal przepiękny, bardzo fajny klimat. Na pewno odwiedzę ponownie by spróbować reszty dań z karty. Ps. Bardzo proszę o wprowadzenie tego ravioli do menu, z pewnością będę stałym gościem ♥️☺️
-
Jingis Y ★★★★★
Świetna restauracja w centrum miasta kompletnie niedoceniona i nieznana. Zorganizowałem w niej imprezę okolicznościową na kilka osób i byłem bardzo zadowolony. Wszystko elementy oceniam najwyżej w mojej skali. Obsługa perfekcyjna, bardzo inteligentny, świetnie wyszkolony kelner. Jego sposób rozmowy, luźny, dowcipny a jednocześnie nienachalny. Byliśmy z małym dzieckiem i bez problemu znalazło się dla niego danie podane w ekspresowym tempie. Kuchnia wyśmienita, smacznie i pięknie podane. Doskonale przyprawione dania a wybór taki w sam raz. Ilość dań w karcie nie za mała i nie za duża. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Wino dobrane z pomocą kelnera też znakomite. Polecam wszystkim którzy chcą smacznie i w spokoju zjeść oraz spędzić czas w pięknym otoczeniu i miłym towarzystwie. Restauracja znajduje się Hotelu Grand Ascot.
-
Anna Czarnota ★★★★★
Mało (a szkoda) znane miejsce na gastronomicznej mapie Krakowa. Naprawdę godne polecenia :)) oba mięska - kaczka i udziec jagnięcy zrobione w punkt. Do tego świetnie komponujące się, przemyślane dodatki. Podobnie polecajka tatara. A to wszystko przy świetnej, nienagannej obsłudze - Panie Hubercie chapeau bas za szeroko pojety serwis :))
-
iza bella ★★★★★
Super restauracja, z czystym sumieniem mogę nazwać ją jedną z najlepszych w jakiej byłam. Jedzenie pyszne - wszystko doskonale dopracowane od przystawki po deser, wręcz idealnie. Obsługa na najwyższym poziomie, doradzi, rozbawi i dobrze ugości - nie zapomnimy świetnego rozgadanego kelnera, który umilał nam posiłki. Cieszę się, że ją odkryliśmy i będąc w Krakowie na pewno jeszcze wstąpimy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Four?
Restauracja Four znajduje się przy Józefa Szujskiego 4, Stare Miasto, 31-123 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Four?
Można skontaktować się z Restauracja Four pod numerem +48 789 317 375
Jak można dotrzeć do Restauracja Four?
Do Restauracja Four można dotrzeć, korzystając z poniższego linku