Opinie

  1. Irek ★★★★★

    Gorąco polecam to miejsce jak coś chciałby przygarnąć Pieska! Bardzo miła obsługa której widać że zależy na dobru zwierząt i że to co robią to nie tylko praca lecz powołanie. Tu naprawdę zależy wszystkim by znaleźć nowy dom dla piesków. My już w domu cieszymy się z pieska z tego miejsca i polecamy wszystkim.

  2. Monika Mentel ★★★★★

    Adoptowałam suczke ze schroniska i jestem bardzo wdzięczny/a za całą pomoc oraz wsparcie, jakie otrzymałam. Pracownicy to ludzie z ogromnym sercem – widać, że naprawdę dbają o zwierzęta i robią wszystko, by znalazły dobre domy. Suczka była dobrze przygotowana do adopcji, zdrowa, zadbana, posiada czipa i była wysterylizowana. Cały proces adopcji przebiegał sprawnie i szybko. Serdecznie polecam to schronisko każdemu, kto myśli o adopcji – to nie tylko miejsce, gdzie zwierzęta czekają na dom, ale też przestrzeń pełna empatii i życzliwości.

  3. Anna Zalewska ★★★★★

    Minęły 2 tygodnie odkąd Precel trafił do nas ze schroniska w Nowym Targu. Piesek szybko zaaklimatyzował się , jest radosnym , ułożonym stworzeniem. Zabiera nas na długie spacery , grzecznie doszedł do porozumienia z kotami . Każdego dnia cieszymy się , że psinka dostał nowe , spokojne życie :) Dziękujemy schronisku za opiekę nad tymi niechcianymi biedaczkami. Oby wszystkie trafiły do dobrych domów!

  1. Paulinka ★★★★★

    Każdy kto może niech adoptuje pieska! Zasługują one na lepsze życie w kochającej rodzinie. W schronisku maja opiekę, jedzenie ale brakuje im miłości która może dać tylko właściciel. Podziwiam prace schroniska, a ludzie nawet nie zdają sobie sprawy ile piesków uratowali

  2. Bożena Grzegorzowa ★★★★★

    Adoptowałam psa z tego schroniska widząc tylko jego zdjęcie. Pies przyjechał do mnie czysty z ładną puszystą sierścią. Po dwóch tygodniach już czuje się domownikiem, jest wspaniały. Polubił nawet domowego kota. Warto adoptować zagubione albo wyrzucone bidule, które żyją dzięki schronisku w Nowym Targu.

  3. Uli Ku ★★★★★

    Wczoraj zabrano 2 piekne i grzeczne psy ktore blakaly sie w Lubomierzu ‘Rzeki’ - zapewne zbiegly z posesji bo oba bardzo zadbane. Mam nadzieje ze wlasciciele sie odnajda albo pieski znajda nowe domy. Panstwo ze schroniska przyjechali od razu po autoryzacji z gminy o 23 w nocy. Dziekuje policji i schronisku za wsparcie w trakcie weekendu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Schronisko dla bezdomnych zwierząt?

Schronisko dla bezdomnych zwierząt znajduje się przy Kokoszków 101, 34-400 Nowy Targ, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Schronisko dla bezdomnych zwierząt?

Można skontaktować się z Schronisko dla bezdomnych zwierząt pod numerem +48 184 488 433

Jak można dotrzeć do Schronisko dla bezdomnych zwierząt?

Do Schronisko dla bezdomnych zwierząt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements