Opinie

  1. Katarzyna Widłak ★★★☆☆

    Ciężko ocenić to miejsce. Jedzenie było w miarę dobre, to co najbardziej nam przeszkadzało, to obsługa. Od samego wejścia czuć było dziwny vibe od chłopaka, który nas obsługiwał i to było spostreżenie zarówno moje jak i siostry. Nie dostałyśmy menu, musiałyśmy się same obsłużyć. Następnie bardzo długo (ok. 10-15 minut) czekałyśmy aż ktoś przyjmie od nas zamówienie. Kiedy w końcu to nastąpiło, kelner podszedł do naszego stolika, nonszalancko oparł się o stolik za nami i burknął pretensjonalnie: CO BĘDZIE?.. I to nie tak, że oczekiwałyśmy niewiadomo jakiego traktowania, nie mam też nic przeciwko, jeśli ktoś zwraca się do mnie po imieniu, ale bez przesady. Dostałyśmy jedzenie, w miarę smaczne, jednak nie mialyśmy łyzek, nie zostały nam podane (dostałyśmy jedynie pałeczki), a więc nimi zjadłysmy udon i wypiłyśmy bulion prosto z miski (myślałysmy, zę taka jest forma spożywania, jednak wychodząc, zauważyłyśmy, że wszyscy mają łyżki xd). Siostra dostała herbatę w dzbanku z bardzo uszczerbionym dzióbkiem. Reasumując, obsługa sprawiła, że nie wrócę więcej, cała postawa chłopaka nas obsługującego sprawiła, że pomyslałam, że może to pierwsza w krk knajpa z konceptem Karen's kitchen.

  2. Jakub Krzymiński ★★★★★

    Świetne jedzenie - z klasy tych witaminowych, dobrych, bez trzech ton sera i boczku. Menu różnorodne a wszystko pyszne. Byłyśmy z narzeczoną wielokrotnie fi za każdym razem taki sam rezultat: super jedzonko i miła atmosfera. Moja ulubiona knajpa na mapie Krakowa

  3. Srokeu ★★★★★

    Miejsce warte odwiedzenia! Kuchnia genialna, połączenia smaków są wykonane idealnie, współgrają ze sobą! Smaki są pełne i dobrze skomponowane. Z przystawek najlepsze były pierożki gyoza z grzybami. Jako danie główne zjadłem wersje udonu na zimno i było to bardzo ciekawe doświadczenie. Widzieliśmy, że makaron był świeżo zrobiony. Obsługa kelnerska bardzo dobra, dowiedzieliśmy się wszystkiego o naszych potrawach. Zdecydowanie miejsce warte polecenia!

  1. Jakub Olesiński ★★★★★

    Po kilku wizytach w Ka Vegan Udon&Sushi wiem, że dla mnie to miejsce to totalny pewniak! Przyjazna obsługa, wystrój minimalistyczny. Jedzenie bez zarzutu! Boczniaki w panko są tak dobre, że po ich spróbowaniu nie można przestać o nich myśleć. Udon zarówno na ciepło jak i na zimno to piękna sprawa! Mnóstwo głębokiego smaku rozlewającego się po całym ciele. Również lunchowa oferta pozwala na wybór kilku solidnych pozycji z menu - dla mnie jest to prawie zawsze przepyszne katsu curry. Jako przystawka, kimchi i ciastko warzywne to zdecydowanie mocna pozycja. Pyszna herbata z prażonym ryżem. Jedynym słowem wszystko się zgadza. Bardzo mocne polecanko!

  2. Asia Je Azję ★★★★★

    Miejsce zarówno na lunch, jak i na luźną, lekką kolację. Zestawy lunchowe w punkt - świeża rolka, nigiri (szalotka i wegański kawior top) i gunkan. Do tego pół porcji udonu. Wspaniałe boczniaki w panko, które na stół zawsze docierają jeszcze wściekle gorące. Uwielbiam ich kombuchę, jednak tepache dorównuje jej smakowo!Miła obsługa. Jedyny minus - goście palący na ogródku. Rozumiem, bo komfort gości jest najważniejszy, jednak trochę psuje to doznania smakowe. Bardzo polecam! Miejsce do odwiedzenia w Krakowie, rzut beretem od ścisłego centrum.

  3. Aleksandra Krzywoń ★★★★★

    Pyszne jedzenie - ryż w punkt, a dodatki cudowne. Smaki zaskakujące. Polecam bardzo zestawy lunchowe - za super kwotę można spróbować kilku pozycji z menu, nie w pełnej porcji. Sama prezentacja dania bardzo cieszy oko. Wszystko mega estetyczne i schludne. Widać, że komuś bardzo zależy i na smaku i na wyglądzie potraw - co nie wszędzie jest oczywistą kwestią. Duży plus także za obecność koszyczka z damskimi rzeczami higienicznymi w toalecie. Jedyne do czego mogę mieć maluteńkiej ale to być może czasem za głośna muzyka. Jeszcze muszę wspomnieć o bardzo miłej i wykwalifikowanej obsłudze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ka Vegan Udon&Sushi?

Ka Vegan Udon&Sushi znajduje się przy Rakowicka 14A, Grzegórzki, 31-511 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ka Vegan Udon&Sushi?

Można skontaktować się z Ka Vegan Udon&Sushi pod numerem +48 790 237 779

Jak można dotrzeć do Ka Vegan Udon&Sushi?

Do Ka Vegan Udon&Sushi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements