Tylko 3. Sklep ok. Natomiast serwisant polecony przez ten sklep to kpina, jak można polecać kogoś takiego?! Zul z biedronki wie więcej o akwarystce ni Marcinek. Zabił mi rybę za 1300 PLN i o mało nie zabił innych. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Martin Polo ★★★☆☆
-
Ela Fr ★★★★★
Świetny sklep, znakomicie wyposażony, panowie pracujący to eksperci w swoim fachu zawsze doradzą, pomogą.
-
Robert Misiek ★★★★★
Super sklep choć nie byłem tam osobiście tylko kupiłem Altumy Orinoco przez OLX z dostawą autobusem. Ryby w super kondycji profesjonalnie zapakowane zniosły podróż idealnie. Kontakt ze sklepem bardzo dobry,opis ryb rzetelny i prawdziwy także nie mam żadnych zastrzeżeń bo jakość ich jest super. Szczerze polecam zakupy na pewno jak tylko będę w Krakowie odwiedzę sklep gdzie pracują pasjonaci akwarystyki. Zdjęcia przedstawiają zakupione ryby po aklimatyzacji dwie godziny po odbiorze przesyłki ledwo co wpuszczone do akwarium docelowego.
-
Marek S ★★★★★
Sklep od akwarystów dla akwarystów. Mają tu wszystko czego dusza zapragnie. Od akwarium, poprzez osprzęt, wyposażenie, rośliny, po zdrowe ryby z własnej hodowli oraz bardzo cenne rady! Przyjeżdżam kilkadziesiąt kilometrów na zakupy bo wiem że ryby są zdrowe i od sprawdzonego hodowcy a nie z łapanki. Kupowałem tu wszystko od a do z i ceny otrzymałem lepsze jak internetowe. Akwarium zakupione w tym sklepie jak i jego mieszkańcy, mają się świetnie! Polecam!
-
Łukasz Fish ★★★★★
Super sklep, duży wybór zdrowych i pięknych gatunków ryb, szeroka gamma pokarmów, korzeni i całej reszty potrzebnej do aranżacji i utrzymania zdrowego pięknego zbiornika.
-
Tomasz Kazubowski ★★★★☆
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep zoologiczny. Bardzo miła obsługa z ogromną wiedzą na temat zwierząt i roślin sprzedawanych w sklepie:) Wrócę napewno .
-
Miroslaw Andrzej ★★★★★
Kupiłem w tym sklepie jonizator. Byłem sceptycznie do niego nastawiony tzn do jonizatora. Obejrzałem sporo filmów na YTube na jego temat. Powiem krótko, działa w baniaku trzy dni ustawiony na rośliny. Mam baniak 240 l. Efekty już widać. Tło w akwarium porosło mi glonami i już zaczęły znikać. Mam tło 3D imitujące skały i drewno. Przy sitku zupełnie glony odpadły i jest czyste jak że sklepu. Polecam ten produkt.
-
Tømek Migdał ★★★★★
Miła obsługa, a do tego widać, że właściciel zna się na rzeczy. Bardzo dobre podejście do ryb - tutaj liczy się ich dobro, a nie pieniądze. Do tego rybki trzymane są w dobrych warunkach - np. każdy bojownik ma swoje akwarium, a nie maleńki plastikowy pojemik jak w wielu innych sklepach. Polecam bardzo! Ja na pewno będę tu wracał.
-
Wojciech Lysko ★★★★★
Kupiłem w sklepie Altum hardscape do akwarium, podłoże, akcesoria oraz rybki. Wybór duży, ryby trzymane w bardzo dobrych warunkach rosną zdrowe i prezentują właściwe dla gatunku zachowania, napewno uzupełnię moje stadko kirysków kupując je właśnie tutaj. ceny przystępne. Obsługa mimo ciągłego kompletowania zamówień i dużej liczby klientów bardzo kompetentna, miła i pomocna, Panowie znają się na rzeczy i mają dobry zmysł jeśli chodzi o pomoc w aranżacji akwarium. Polecam z czystym sumieniem! Może uda mi się dodać filmik z kiryskami z tego sklepu :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Zoologiczny Altum?
Sklep Zoologiczny Altum znajduje się przy Powstańców 34B, Prądnik Czerwony, 31-422 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep Zoologiczny Altum?
Można skontaktować się z Sklep Zoologiczny Altum pod numerem +48 601 899 490
Jak można dotrzeć do Sklep Zoologiczny Altum?
Do Sklep Zoologiczny Altum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku