Piotr Szeroki
★★☆☆☆
Bardziej warzywniak niż kwiaciarnia. Kilka kwiatków do wyboru stojących między marchewkami a ziemniakami. Nie ma co liczyć na bukiety czy przybranie. Ale awaryjnie-kwiatki są. No i ceny niewygórowane