Opinie

  1. Piotr Szeroki ★★☆☆☆

    Bardziej warzywniak niż kwiaciarnia. Kilka kwiatków do wyboru stojących między marchewkami a ziemniakami. Nie ma co liczyć na bukiety czy przybranie. Ale awaryjnie-kwiatki są. No i ceny niewygórowane

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Kwiaty?

Do Kwiaty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements