Opinie

  1. brunoramone1 ★★★★☆

    Dobry wybór i wykonanie zamówień, miła obsługa. Brak piątej gwiazdki za mały chaos związany z realizacją, utrudnione parkowanie w okolicy i trochę za wysokie ceny. Ale spokojnie mimo to polecam.

  2. Piotr ★☆☆☆☆

    Potwierdzam poprzednią opinię, starsza kobieta z czarnymi włosami pracuje tu jak za karę i źle odnosi sie do klientów. Przychodzisz kupić bukiet kwiatów ciętych - od razu komentarze i pretensje ze ona ci do tej kwoty nic nie złoży (mimo że stoi masa kwiatów w takiej cenie z których spokojnie można coś złożyć). Kobieto, przypominam że twoja praca dokładnie na tym polega.

  3. Дар'я Рыбак ★☆☆☆☆

    Tutaj pracuje kobieta z czarnymi włosami, która za każdym razem, kiedy przyjeżdżam coś kupić, jest po prostu nieuprzejma. Dlatego nie polecam tego miejsca.

  1. Ewelina Chryścionko ★★★★★

    Nazwa może być myląca, ponieważ w tym miejscu dostaniemy kwiaty na każdą okazję. Przepiękny flower box, dopasowany do okazji (imieniny), kolorystyka również uniwersalna, idealna interpretacja florystki. Kwiaty świeże, pachnące, odbiór o ustalonej godzinie. Na uwagę zasługuje również cena, która zachęca do kupowania kwiatów. To kolejny flower box zamówiony w tym miejscu i za każdym razem robi niesamowite wrażenie. Serdecznie polecam!

  2. Marzena Dominczak ★★★★★

    Profesjonalna firma florystyczna. Bez problemu został wykonany wieniec pogrzebowy, zgodnie z życzeniem klienta i na wskazaną godzinę. Wszystkie kwiaty świeże, a co najważniejsze wytrzymały długą podróż. Szczerze polecam.

  3. Adrianna Rosińska ★★★★★

    Piękne kwiaty, świeże i bardzo ładne kompozycje. Weszłam z zamiarem skomponowania kwiatów na pogrzeb ale kompozycje które były na miejscu były bardzo ładne wiec zdecydowałam się na jedna z już przygotowanych. Wrócę na pewno zwłaszcza ze maja piękne kwiaty cięte.

  1. Nataliaa ★★★★★

    Kwiaty przepiękne, świeże, idealna kompozycja - dokładnie jak na zdjęciu, dostarczone w expresowym tempie, na miejsce, na czas i ustawione idealnie. Panie z obsługi nie tylko utalentowane ale bardzo mile, rozumiejące i sympatyczne. Mistrzostwo - polecam z całego serca!!!

  2. Agnieszka Grosman ★★★★★

    Profesjonalna obsługa i wykonanie wieńca. Wszystko uzgodnione przez telefon, zamówienie złożone przez stronę. Nasze sugestie dotyczące ostatecznego wyglądu zrealizowane bez problemu. Kwiaty świeże, prezentowały się pięknie i elegancko. Dodatkowo, ponieważ uroczystość odbywała się w pobliskim kościele wieniec dostarczono na miejsce. W kwiaciarni oglądałam również gotowe do sprzedaży piękne wiązanki. Bardzo gorąco polecam, solidna firma.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Florystyka pogrzebowa - Wolska 176, Warszawa?

Florystyka pogrzebowa - Wolska 176, Warszawa znajduje się przy Wolska 176, Wola, 01-258 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Florystyka pogrzebowa - Wolska 176, Warszawa?

Można skontaktować się z Florystyka pogrzebowa - Wolska 176, Warszawa pod numerem +48 797 721 949

Jak można dotrzeć do Florystyka pogrzebowa - Wolska 176, Warszawa?

Do Florystyka pogrzebowa - Wolska 176, Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements