Opinie

  1. Ania Kot ★☆☆☆☆

    Wczoraj 26.07 mąż mi kupił kwiaty w tej kwiaciarni na imieniny( nie pierwszy raz ale oststni pewnie). Jestem zwiedziona. Dziś jest 27.07 i niektóre kwiaty z tego bukietu już padły. Róże, goździki widać, że nie są świeże, wręcz goździki mają zgniłe łodygi i kwiaty. A goździki to takie kwiaty które potrafią stać w wazonie piękne tydzień, nawet te z biedronki. Cena kosmiczna za ten bukiecik mówił mąż, że zapłacił coś ok 100zł. Pewnie jutro to już będzie po całym bukiecie. Dziś podcinałam im końcówki łodyg ale połowa jest zgniła. Widać, że cały bukiet nieświeży. Papieru nawalone więcej niż kwiatków. Nigdy więcej kwiatów z tego miejsca. Aby sprzedać i zauważyłam, że panów można oszukiwać i wcisnąć im wszystko co jest, nawet stare i zgniłe.

  2. Joanna Zawadzka ★★★★★

    Ładna choć nieduża kwiaciarnia,dużo kwiatów ciętuch i doniczkowych. Wspaniały asortyment bibelotów prezentowych-figurki,kubki,kufle. Obsługa miła i uprzejma.

  3. Magda ★☆☆☆☆

    Pani oszukuje z cenami. 3 razy podała inną aż w pewnym momencie sama się w tym pogubiła. Na koniec znów chciała naliczyć więcej niż nabiła na kasę aż druga pracująca tam osoba zwróciła uwagę. Nie dziwię się że nie ma tam ruchu skoro oszukują klientów .

  1. Piotr Kreft ★☆☆☆☆

    Jestem BARDZO zawiedziony. Kupiłem 37 róż za 400zl i po dwóch (!) dniach zwiędły wszystkie poza jedną. Wciskać ludziom nieświeże kwiaty to naprawdę żenada i niedopuszczalna praktyka… odradzam zakupy w tym miejscu!

  2. Kulinka Kaminka ★☆☆☆☆

    Z 5 róż po jednym dniu trzy całkiem klapnięte, jedna srodnio, tylko jedna swieża. Trzymane w zimnej wodzie z przyciętą końcówką.

  3. Justyna _K ★☆☆☆☆

    Kupuję tam kwiaty okazjonalnie. Blisko, jest gdzie parkować. Ale po wczorajszej wizycie robię bardzo długą przerwę od tej kwiaciarni. Określiłam wyraźnie limit bukietu do max 130 pln. Pani, która podjęła się stworzenia bukietu niewiele umiała doradzić, a na koniec podsumowała całość już gotowego bukietu na 167pln !!! Poczułam się bezczelnie oszukana. Żałuję, że nie wyszłam zostawiając tą panią z gotowym bukietem w ręku. Pani stwierdziła, że to przecież 'tylko 20 pln więcej' niż chciałam... Serio?!? Zniesmaczona sytuacją, domówiłam jeszcze 3 inne kwiaty, które potrzebowałam, naiwnie myśląc, że w ramach rekompensaty za ich pomyłkę naliczą mi na koniec symboliczny rabat. NIC, 100% pełnej kwoty do zapłacenia...Wręcz żenujące podejście do klienta. Uważajcie w tej kwiaciarni na bukiety, które robią na życzenie, zwłaszcza jezeli podejmuje sie tego osoba, która tam "okazjonalnie" pracuje i nie zna się na rzeczy. Ps. Bukiet za 167 pln przy wręczaniu się wręcz rozpadał na boki, był tak fatalnie ułożony....

  1. Wisełka ★★★★★

    Byłam tu po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miłe i kontaktowe Panie. Super doradztwo i wykonanie. A kwiaty wydają się bardzo świeże. Daję 5/5 i gorąco polecam :)

  2. Monika Choinska ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Wiązanka wykonana na zamówienie i wygląda dokładnie tak jakbyśmy chcieli. Polecam

  3. Magda Pękała ★☆☆☆☆

    Jeśli potrzebujecie tasiemki lub foli do dekoracji kwiata to tu nie kupicie :) Kwiaciarnia "nie sprzedaje dekoracji do nieswoich kwiatów". Szybka akcja dekoracji kwiatka (zakupienie folii i wstążeczki) na zakończenie roku nie powiodła się. Daję za to 5 gwiazdek za utrudnianie życia klientom.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Słoneczniki?

Kwiaciarnia Słoneczniki znajduje się przy Wólczyńska r/Wolumen, 01-912 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Słoneczniki?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Słoneczniki pod numerem +48 224 240 652

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Słoneczniki?

Do Kwiaciarnia Słoneczniki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements