Opinie

  1. ula pas ★☆☆☆☆

    Masakra!!! Niestety jestem bardzo rozczarowana. Kwiaty byly w zlym stanie juz w dniu zakupu i przetrwaly maksymalnie dwa dni, mimo odpowiedniej pielegnacji. Jak na prezent to absolutnie nie do przyjecia. Obsluga byla bardzo nieprzyjemna. Na pytanie o lilie uslyszelismy komentarz, ze sa one „na pogrzeb” i czy to normalne alby obdarowac nimi kobiete. Zero doradztwa, brzydkie pakowanie i brak profesjonalizmu. Nie polecam.

  2. Krzysiek Cx ★★☆☆☆

    Przykro mi to mówić, ale obsługa narzeka na swoją pracę, zrobienie kawy jest problemem. Nie ma co więcej pisać. Trochę czekałem z opinią, bo nie lubię roastować miejsc z potencjałem, ale niestety dwie gwiazdki. Tylko dlatego, że dostałem kawę. Niesmaczną i długo to trwało, ale jednak udało się kupić.

  3. Wojciech Łyszkowicz ★☆☆☆☆

    Jestem zbulwersowany dzisiejsza sytuacją. Zawsze byliśmy zadowoleni z tego miejsca. Dziś poszedłem kupić kwiaty na prezent urodzinowy. Za bukiet zapłaciłem 170 zł, zapewniono mnie, że kwiaty bez problemu kilka dni postoją. Bukiet tuż po wręczeniu - w zasadzie do niczego się nie nadawał... Po odpakowaniu okazało się, że kwiaty są w fatalnej kondycji, nie są w stanie wytrzymać nawet kilku godzin. Pod dekoracyjnym papierem ukryto prawdziwy stan kwiatów .Po powrocie z kolacji (około 5 godzin od zakupu) niemal połowa nadaje się wyłącznie do wyrzucenia. Z pięknego prezentu nici - zostało jedynie rozczarowanie. Spore pieniądze wyrzucone w błoto.

  1. Weronika Lewandowska ★☆☆☆☆

    Kwiaty w fatalnym stanie. Nie wytrzymały nawet pół dnia. Bukiet był urodzinowym prezentem. Obdarowujący został zapewniony, że kwiaty postoją kilka dni… Kupione o 13:00, o 15:00 już nie nadawały się do niczego (mimo stania w wodzie przez te 2 godziny). Widać, że w bukiecie, toną papieru, zasłonięte zostały pognite (?) płatki, by ukryć prawdziwy stan kwiatów. Ogromny zawód, zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z usług tego miejsca…

  2. Diana Khrypiuk ★☆☆☆☆

    Dzisiaj przyszła dostawa kwiatów, z tej tak zwanej kwiaciarni, nigdy nie widziałem tak obrzydliwych kwiatów !!!!!!! Jak oni mogą sprzedawać takie kwiaty? To miała być miła niespodzianka od faceta, a wasze kwiaty zepsuły wszystko w taki dzień !!!!!! Nie polecam, lekceważące podejście do zamówień! Jak macie stare kwiaty, to chociaż niech dobrze wyglądają!!!

  3. Damian Kowalski ★★★★★

    Profesjonalna usługa z dowozem! Kwiaty dojechały piękne, kobieta zadowolona! Polecam! Będę korzystał z Państwa usług w przyszłości! Pozdrawiam

  1. Kamil ★☆☆☆☆

    Za 8 róż w cenie 8 zł jedna zapłciłem 80 zł. Róże przewiązane tylko czerwoną tasiemką (jak się dowiedziałem z innych komentarzy tutaj za 4zł). Ciekawe za co doliczone 12 zł… Szkoda, że zorientowałem się dopiero po wyjściu gdy sprawdziłem opłaty na karcie i się mocno zdziwiłem. W każdym razie nie polecam. Róże nie zachwycają, 4zł za tasiemkę i 12 zł za.. założenie tasiemki?

  2. Łukasz Dys ★★★★★

    Cudowne miejsce. Piękne kwiaty, fajny klimat i miła obsługa :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Flowers&Coffe Bar ul. Josepha Conrada 3?

Flowers&Coffe Bar ul. Josepha Conrada 3 znajduje się przy Josepha Conrada 3, Bielany, 01-922 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Flowers&Coffe Bar ul. Josepha Conrada 3?

Można skontaktować się z Flowers&Coffe Bar ul. Josepha Conrada 3 pod numerem +48 790 261 286

Jak można dotrzeć do Flowers&Coffe Bar ul. Josepha Conrada 3?

Do Flowers&Coffe Bar ul. Josepha Conrada 3 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements