Opinie

  1. Tomasz P ★★★★★

    Bardzo ciekawe miejsce, z charakterem i klimatem. Oprócz kwiatów znajdziemy tam mnóstwo rzeczy, ozdóbek, figurek, retro zabawek. Nie wiedziałem na czym skupić wzrok :) Polecam.

  2. Marzenka Dmowska ★★★★★

    Salon Kwiatowy "Secesja" to moja ulubiona kwiaciarnia. Teraz powstają tam jak grzyby po deszczu wieszaki w formie miniaturowych domów

  3. Julka Mi ★★★★★

    Niezwykła atmosfera miejsca, jak z filmu - warto przyjrzeć się drobiazgom na sprzedaż. Polecam też wpaść do kwiaciarni z zapasem czasowym, bo rozmowy z panią właścicielką są bardzo ciekawe i trudno się oderwać:) Kupiłam piękny kolorowy bukiet urodzinowy, który zachwycił jubilata, w dobrej cenie 70zł.

  1. Kasia Zbieraczka ★★★★★

    Zaczarowane i niepowtarzalne ,baśniowe miejsce. Oprócz kwiatów, małe i większe cudeńka, ręcznie zdobione , ręcznie wykonane przez Właścicielkę. Przemiłą, profesjonalną Osobę, która doradzi jak dobrać kwiaty na każdą okazję i zrobi z nich przepiękny bukiet. Z kwiaciarni można wyjść ze swoim Aniołem pod pachą!:)Gorąco polecam!!!

  2. Free lac ★★★★★

    Niepowtarzalna kwiaciarnia z pięknymi kwiatami sprzedawanymi przez przemiłą i bardzo rzeczową panią. Zdecydowanie godna polecenia!

  3. Jacek Fogel ★★★★★

    Super miejsce. Zawsze można liczyć na pomoc, wsparcie i genialny dobór tak kompozycji kwiatowych jak i fajnych dodatków.

  1. Michał Kędzierewicz ★★★★★

    Wspaniała. Niesamowita. Unikatowa. Miejsc takich jak ta kwiaciarnia brakuje. Piękne miejsce, jak w bajce. Przemiła Pani właścicielka, która pomogła, dobrała, a na koniec ułożyła piękny świąteczny stroik do wazonu. Własne suszone owoce, papier na czas transportu z recyklingu, takich miejsc powinno być więcej!

  2. Marcin Olkowicz ★★★★★

    No tak. Od czego tu zacząć. To jest panopticum. Wszelkiej maści gadzety, robione ręcznie anioły, duperelki i durnostojki pomalowane, rzeźbione, podkręcone decoupage. Cudenka. Niektóre mocno przykurzone. To prawdziwe miejsce dla koneserów lub miłośników odwiedzin w sklepach-galeriach. Kwiaty schowane. Nienachalnie jak nie w kwiaciarni. Ale są, świeże, układane także w.bukiety. nie dajcie się zwieść pierwszemu wrażeniu, tylko wchodźcie śmiało. Cudna właścicielka (?) głośno i barwnie opowiada o leżącej na środku dyni (!) własnego chowu. Dynia wielkości średniej wielkości lwa morskiego. Opowieść ciekawa. Wyszedłem z wielkim bukietem pieknych, świeżych róż i ciekawym wspomnieniem z nietuzinkowego miejsca.

  3. Aneta G ★★★★☆

    Kwiaciarnia nie zachęca do wejścia z zewnątrz. W środku również poza kwiatami całe mnóstwo bibelotów. Za to Pani florystyka robi przepiękne bukiety! :) Gorąco polecam! Ceny też są przystępne, zwłaszcza w porównaniu do pięknego wykonania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Secesja?

Kwiaciarnia Secesja znajduje się przy Sienna 91, 00-815 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Secesja?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Secesja pod numerem +48 228 902 005

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Secesja?

Do Kwiaciarnia Secesja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements