Jeśli chodzi o LUX MED jest to najgorsza placówka w jakiej byłam. Chodzi o personel recepcji. Byłam kilka razy i za każdym razem po wejściu do placówki jest jak na jarmarku wiejskim. Jedna osoba (przeważnie ucząca się) obsługuje pacjentów a 3 panie plotkują i opowiadają jakieś wrażenia Jest tak głośno że myśli nie można zebrać i nie można skupić się na tym czego się przyszło. Myślę że przede wszystkim jest ich tam zbyt dużo i z nudów tak się zachowują. A po drugie nie mają szacunku do chorych.
Zdjęcia
Opinie
-
Lucyna Zast ★★★☆☆
-
Mistgun “Mistgun” zzz ★★★★★
Kontakt telefoniczny z trzema różnymi osobami oceniam najwyżej jak się da. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak ciepłą obsługą ze strony pracujących osób w placówce medycznej, jestem tym bardziej zaskoczony, że moja sprawa była nagła a Panie stanęły na wysokości zadania i ewidentnie chciały pomóc. Polecam każdemu.
-
Marek Ziober ★☆☆☆☆
Lekarka Khadijah Odeh w dniu 13.11.2025 wystawiła skierowanie na rentgen zdrowej nogi zamiast chorej, po cofnięciu się i zgłoszeniu że na skierowaniu jest podana zdrowa noga zamiast tej w której są dolegliwości stwierdziła że skierowanie jest dobre. Dzisiaj próbując zrobić badanie RTG w placówce znajdującej się na ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 93 lekarka stwierdziła że skierowanie jest złe i odmówiła wykonania rentgena, wpisując jednocześnie w opisie wizyty że to pacjent zrezygnował co jest absolutną nieprawdą! Stracone pieniądze i czas na dojazd oraz powrót. Komunikacja z lekarką bardzo utrudniona ze względu na to że nie posiada umiejętności porozumiewania się w naszym ojczystym języku. Totalnie nie polecam tej placówki.
-
Katarzyna Dzienio ★☆☆☆☆
Niestety nie, nie i nie. Kiedyś, a było to baaardzo dawno temu, przed połączeniem z Lux-Medem które nastąpiło w 2007 r, była to doprawdy świetna placówka wyróżniającą się wśród innych. Wróciłam z dzieckiem po latach niekorzystania, z uwagi na konieczność szczepienia wymuszającą kontakt w ramach POZ. Lekarz pediatra był bardzo sympatyczny i rzeczowy, lecz sama obsługa samego szczepienia to już dramat. Przez "nawał" pacjentów (którego nie zauważyłam) panie nie potrafią odpowiednio umówić wynikającego z zaleceń terminu szczepienia (mimo dokładnego przekazania wskazówek otrzymanych w tym zakresie). Do tego brak identyfikacji pań z własną firmą, bo zawsze i ostatecznie wszystkiemu winny jest tylko i wyłącznie pacjent. Nie polecam ! Zatem po ponad 18 latach nie korzystania praktycznie z tej placówki POZ, bo zawsze był problem z jakimikolwiek terminem wizyty, ostatecznie zmieniamy całą rodziną przychodnię na inną. Bo i tak nie dało się skorzystać z wizyty u lekarza w czasie jakiejkolwiek choroby...
-
Angelina Zhyvalovich ★★★★★
Anna Dygas – przemiła i niesamowita Pani Doktor! Pełna pozytywnej energii, uważna, wszystko tłumaczy spokojnie, szczegółowo i zrozumiale. Ogromne wsparcie, ciepło i prawdziwe zainteresowanie problemami pacjenta. Jestem cudzoziemką i zawsze trochę stresuję się językiem, ale tutaj ani przez chwilę nie poczułam się oceniana. Wręcz przeciwnie – Pani Doktor cierpliwie słuchała, pomagała w doborze słów, tłumaczyła nawet po kilka razy, aby wszystko było jasne. To lekarz z sercem i wielką empatią. Po kilku wizytach jestem zachwycona – i do dziś pamiętam, jak zaskoczyło mnie, że na drugiej wizycie pamiętała szczegóły z mojego pierwszego spotkania! Przy tylu pacjentach to dowód ogromnego zaangażowania i oddania swojej pracy. Prawdziwa profesjonalistka i cudowny człowiek. Polecam z całego serca!
-
Elzbieta Karczmarczyk ★★★★★
Praktycznie zawsze jak należy. Nigdy nie zostałam bez pomocy, czy podpowiedzi. Jedynie raz miałam problem z leczeniem przez telefon. Ale mój przypadek wymaga osłuchania na żywo - astma.
-
Iwona ★★★★☆
Lepsza opieka i usługa z NFZ od zwykłej przychodni. Można się spokojnie umówić na szybką wizytę i zapanować szereg innych. Polecam. Dobra opieka medyczna. Natomiast brakuje podstawowych informacji o dostępnych badaniach dla pacjenta z NFZ i portalu pacjenta dla dziecka, który można uruchomić jedynie mając komputer. A jeśli rodzic ma tylko smartfon, usługa jest niedostępna. Warto to zmienić!!
-
Marta Majewaka ★★★★★
Opinia mojej teściowej dotyczaca wizyty u dr Tomczaka: Wizyta jak zawsze profesjonalna w kazdym aspekcie, dodatkowo w miłej atmosferze, Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, cierpliwie odpowiada na pytania i słucha pacjenta. Diagnostyka poszerzona jest przewaznie o odpowiednie badania, które Pan dr zleca jeśli jest taka potrzeba. Oby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta. Maria Majewska
-
Olga tarasenko ★☆☆☆☆
Dramat jest z położnymi. Nie polecam żadną z nich a wręcz przeciwnie jedna gorsza od drugiej. Beznadziejne gadanie, nie chęć do pracy i są bardzo nie miłe. Kompletnie odradzam wam wzięcie wizyt patronażowych w tej placówce.
-
Anna Kaszyńska ★★★★★
w miarę krótkie terminy na NFZ, uprzejma obsługa, przyjemne wnętrza. Problemem natomiast jest zgranie w czasie i jednej placówce kilku badań i porad, chociaż to chyba problem całej służby zdrowia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Medycyna Rodzinna?
Medycyna Rodzinna znajduje się przy Wrocławska 7A, Bemowo, 01-493 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Medycyna Rodzinna?
Można skontaktować się z Medycyna Rodzinna pod numerem +48 226 385 110
Jak można dotrzeć do Medycyna Rodzinna?
Do Medycyna Rodzinna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku