Rok temu zapisałam się z polecenia koleżanki. Nie żałuję. Pani Doktor wszystko tłumaczy, nawet rozrysowuje. Ma poczucie humoru to akurat uważam za plus, bo nie spotkałam się do tej pory z ginekologiem, który ma poczucie humoru. Ale wiadomo, nie to jest najważniejsze, jednak atmosfera podczas wizyty jest jednym z kluczowych elementów. Pani Doktor nie eksperymentuje lekami, co też jest dla mnie ważne. Ogólnie polecam z całego ❤
Zdjęcia
Opinie
-
Monika B-J ★★★★★
-
Martyna Syp-Zbroszczyk ★☆☆☆☆
Być może i Pani doktor ma wiedzę, być może potrafi ją wykorzystać w praktyce, ale niestety podejście do pacjenta jest bardzo słabe. Może mieć specyficzny sposób bycia, ale to niedopuszczalne stawiać diagnozę bez wyników. Zrzucenie bomby pod tytułem „rak” na pacjentkę, bo tak jej się wydaje i później brak chociażby przeprosin że to jednak nie to, jest nieludzki. Nowotwór to nie grypa żeby tak na luzie do niego podchodzić i straszyć pacjenta. Warto byłoby się zastanowić nad swoją empatią wykonując taki zawód.
-
Valeriia Ilina ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła pani!!!nie polecam
-
Julia Kwarc ★☆☆☆☆
Nie polecam pani doktor straszy ludzi chorobami jest wulgarna i niedokładna
-
Aa Daria User ★☆☆☆☆
Ginekolog przepisała lek, który prawdopodobnie ma zakontraktowany, bo przepisała mi go już 2 raz i po zgłoszeniu, że leczenie nim nie działa każe kolejny raz płacić za wizytę pod pretekstem, że leczenie może trwać długo. Skoro tak, to mogła przepisać kilka lekarstw za 1 razem a nie czekać aż zgłoszę, że zalecone leczenie nie działa. Nie polecam
-
Patrycja Aaa ★★★★★
Przemiła pani doktor, która wszystko wyjaśni, porozmawia, wytłumaczy pacjentce. Ceny także przystępne. Polecam z całego serca!
-
Daria Pienkosz ★★★★★
Serdecznie polecam Panią doktor! Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Pierwszy raz wizyta u ginekologa kojarzy mi się z czymś milym i nie stresującym, na pewno wrócę Bardzo kompetentną Pani doktor, udzieli odpowiedzi na wszystko pytania. Na prawdę dziewczyny polecam!
-
Ewa Wiśniewska ★★★★★
Pani doktor jest bardzo konkretna. Posiada ogromną wiedzę i udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Bardzo polecam.
-
Tomasz ★★★★★
Żonka zadowolona. Cena USG i badania 240zł. Minusem jest brak możliwości płatności kartą.
-
Joanna Długołęcka (Jodła) ★★★★★
Wspaniała, delikatna, prowadziła moje dwie ciąże. Zadbała o wszystko. Jest bardzo bezpośrednia osobą pani doktor. Pomimo dużej wiedzy nie wywyższa się, odpowiada na wszystkie pytania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Ginekologiczny PLUS?
Gabinet Ginekologiczny PLUS znajduje się przy Królowej Jadwigi 2, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Ginekologiczny PLUS?
Można skontaktować się z Gabinet Ginekologiczny PLUS pod numerem +48 227 749 456
Jak można dotrzeć do Gabinet Ginekologiczny PLUS?
Do Gabinet Ginekologiczny PLUS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku