Polecam tylko na proste naprawy jak zbieżność, klocki, zawieszenie. Przyjechałem do warsztatu na wymianę i adaptacje sterownika skrzyni biegow. Panowie gwarantowali, że znają się na temacie i szybko ogarna. Po kilku tygodniach odebrałem auto z wymienionym sterownikiem ale bez adaptacji. Do skrzyni dolano za mało oleju, pompa wydawała metaliczny dźwięk, fachowcy słyszeli i stwierdzili ze będzie ok. W kolejnym warsztacie wymieniłem olej + adaptacja i auto jezdzi. Za straty w postaci oleju i niepotrzebnie kupionego 2giego sterownika warsztat nie bierze odpowiedzialności. Nie polecam napraw elektroniki i wszystkiego co trudniejsze niż wymiana.
Zdjęcia
Opinie
-
mariusz wial ★☆☆☆☆
-
non pop ★★★★★
Oddałem panom samochód po długich próbach zrobienia koła gdzie indziej zdiagnozowali wymienili co trzeba. Jestem zadowolony mogę śmiało polecić warsztat :)
-
Łowca_ tornad ★★★★★
W danym serwisie ustawiałem zbieżność wraz z geometrią pojazdu po naprawie zawieszenia. Szybko konkretnie a conajważniejsze przestępstwie cenowo. Podczas umawiania dogodnego dla mnie terminu zostawiam poinformowany o możliwych kosztach za wykonanie usługi. Kontakt prosty oraz treściwy. Polecam serwis Pana Łukasza.
-
Kuba Naprawia ★★☆☆☆
Skuszony dobrymi opiniami postanowiłem odwiedzić ten punkt żeby wykonać geometrie kół po wymianie drążków, końcówek i przednich opon. Na plus szybkie zapisy (termin dostępny na następny dzień). Teraz troche gorzej- obsługa- od samego początku tona uwag i śmieszków że człowiek nie umie wjechać na kanał, że auto takie siakie itp. Finalnie do geometrii nie doszło gdyż Pan realizujący zlecenie stwierdził że geometrii nie ustawi bo „są luzy na wahaczach”, nie sprawdzając nawet (diagnoza na słowo tak naprawdę). Postanowiłem potwierdzić diagnozę w innym punkcie (auto świeżo odebrane z warsztatu) i okazało się że luzów nie ma, a geometrie udało się ustawić bez problemów. Ponadto słyszane przed usługą bluzgi i inne wulgaryzmy skutecznie mnie zniechęciły do tego miejsca. Powiem tak. Może jeszcze kiedyś dam szansę i skorzystam z usług tegoż punktu ( w sumie każdy moze miec dzień „na pieńku”). Na razie jednak 2* wpadają z wielkim :(
-
Marek Tableto ★★★★★
Bardzo rzetelna, uczciwa robota, bez naciągania na koszty. Dobry kontakt, po diagnozie zawsze decyzję zostawiają klientowi. Serwisują moje auto od lat, przyjeżdżam do nich kilkanaście km, choć mam pod domem kilka warsztatów, ale wiem że warto poświęcić czas żeby to oni je naprawiali. Ani razu nie oszukali mnie, zawsze wyjaśniają - co się stało, dlaczego, co zostało zrobione i co się składa na koszt. Ceny są OK.
-
Magdalena Kowalska ★★★★★
Kontakt mam od znajomego. Zmieniam w tym warsztacie opony od 3 lat. Jestem bardzo zadowolona. Są super solidni, profesjonalni i bardzo pomocni. Serdecznie polecam:))
-
Adrian Zakrzewski ★★★★★
Polecam głównie za zrobienie geometrii kół po której mój samochód wreszcie zaczął jechać prosto przy równej kierownicy. Wreszcie samochód się dobrze prowadzi. W przeszłości korzystałem z innego mechanika samochodowego ale teraz przyjeżdżam już tutaj. Mogę polecić ten warsztat samochodowy.
-
Piotr Kosel ★★★★★
Jestem stałym klientem serwisu, robiłem już u nich geometrię kol, wymianę opon i naprawę zawieszenia. Swoją robotę wykonują dobrze. Czasem są jakieś obsuwy czasowe ale najczęściej jest w porządku. Znam ich mechaników i z czystym sumieniem mogę polecić. Dzisiaj przyjechałem na wymianę oleju z filtrami, oraz zmiane klocków i tarcz hamulcowych w mercedesie. Niedługo muszę zrobić jeszcze napełnianie klimatyzacji z odgrzybianiem. Pozdrawiam Pana Łukasza oraz pozostałych mechanikow. Pozdrowienia i wielkie dzięki.
-
Paweł Pawełas ★★★★☆
Geometria 3D w Seacie Leonie. Panowie ustawili wszystko w 30 min. Poprzedni magik pół godziny się męczył z odkręceniem śruby i powiedział że nie da rady. Polecam ten warsztat. Dostałem wydruk oraz odpowiedzi na wszystko o co zapytałem.
-
Dan Grabos ★☆☆☆☆
Byłem na geometrii kół i więcej tam nie pojadę. Zaczynając od początku. 20 min przed umówiona wizyta otrzymałem telefon czy mógłbym przyjechać za kilka godzin, gdzie wiadomo już byłem w drodze i nie miałem czasu przyjechać później (wizyta była umówiona dużo wcześniej) na miejscu okazało się że całość trwała przeszło 2h, po wyjeździe auto bardziej ściągało niż przed wizytą na co koordynator warsztatu przejechał się i przyznał mi rację, po czym auto znów trafiło na podnośnik- była poprawa lecz przyjmujący płatność stwierdził że musi mi doliczyć 20zl do usługi bo WYKRYŁ usterkę która miała polegać na zamianie koła z tylnej osi na przednią. Także nie smak pozostał więcej tam nie zawitam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sobczak Auto Serwis - Geometria, Klimatyzacja, Wulkanizacja?
Sobczak Auto Serwis - Geometria, Klimatyzacja, Wulkanizacja znajduje się przy Legionowa 29, Struga, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sobczak Auto Serwis - Geometria, Klimatyzacja, Wulkanizacja?
Można skontaktować się z Sobczak Auto Serwis - Geometria, Klimatyzacja, Wulkanizacja pod numerem +48 227 812 600
Jak można dotrzeć do Sobczak Auto Serwis - Geometria, Klimatyzacja, Wulkanizacja?
Do Sobczak Auto Serwis - Geometria, Klimatyzacja, Wulkanizacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku