Opinie

  1. Renata Wilamowska ★★★★★

    Jestem pacjentką Pani dr, Jurczyk od wielu lat, jestem bardzo zadowolona, czuję się zaopiekowania , zawsze jestem szczegółowo ,przekonana o profesjonalizmie. Od 10 lat mieszkam w Warszawie ale wciąż jestem pacjentką.

  2. Dominika ★★★★★

    Panie w rejestracji bardzo przyjemne i miłe. Pobieranie krwi w przychodni zawsze kończy się bez siniaków i bez niepotrzebnych wkłuć. Najbardziej zadowoleni jesteśmy z lekarza pediatry Dr.Jakubowskiego. Pan doktor bardzo profesjonalny zawsze wysłucha do końca a przede wszystkim co najważniejsze zawsze wyleczy. Nie zdarzyło nam się od paru dobrych lat aby leki nie były skuteczne czy przy dolegliwościach przeziębieniowych czy przy problemach z jelitami. Ogromny profesjonalizm i mnóstwo wiedzy tej szpitalnej i codziennej. Polecam z całego serca!

  3. Jerzy Warzyński ★★★★★

    Bardzo uprzejme i profesjonalne Panie w rejestracji.Wyjątkowo pomocne i elastyczne w doborze terminu i informacji poszczególnych zakeceń.Pełne uznanie dla Pań i Pana dr.Traczyka.Polecam.

  1. Anna Anna ★★★★★

    Chodzę z dziećmi i sama od 17 lat do internisty i pediatry.Nie mamzastrzeżeń.Czasem trudno się dodzwonić,lepiej podejść osobiście,ale nigdy w nagłej potrzebie nie odmówiono mi przyjęcia.Personel ma dużo pracy,bo ta mała przychodnia obsługuje sporo pacjentów,ale dba o wszystkich jak o znajomych.Warto tu zostać na dłużej ,by to docenić. Niestety nie ma tu wielu specjalistów,niektórych trzeba szukać w innych placówkach.

  2. slawek ja ★☆☆☆☆

    Pod podany nr telefonu nie ma szans się dodzwonić. Jeśli już ktoś łaskawie podniesie słuchawkę, to natychmiast ja odkłada żeby nie męczyć się rozmowa. Zero poszanowania pacjenta w tym zakresie.

  3. Aleksandra “KwiatWisni” Wi ★☆☆☆☆

    dodzwonić się do rejestracji - prawie niemożliwe. Potem rozmowa z antypatyczną panią z recepcji, która robi łaskę, że w ogóle się do Ciebie odezwie. Pani dr Ćwiklinska już dawno zapomniała co znaczy słowo empatia. Chęci do niesienia pomocy - Z E R O. standardowy tekst - proszę dzwonić na pogotowie. taka oto polska służba zdrowia, za pieniądze podatników. Podejście jak za komuny, ale czemu się dziwić, skoro kadra edukowała sie raczej w czasach słusznie minionych. Wiem, że pacjentów jest dużo, a lekarzy mało, ale nie jest winą pacjenta, że lekarz ma dużo pracy. Każdy powinien być traktowany jak człowiek. Nie przychodzimy po ciastka, tylko żeby poprawić swój stan zdrowia, a traktuje się nas jak natrętnych petentów w urzędzie. Do pań z rejestracji - jeśli nie macie ochoty być miłe i pomocne dla pacjentów to najwyższa pora poszukać innej pracy.

  1. Alicja Struniawska ★☆☆☆☆

    TRAGEDIA!!!!! Nigdy nie da się dodzwonić,wogle nie odbierają telefonów. W czasie pandemii stałam 1h przed wejściem z 2 letnim dzieckiem na rękach,które jak się okazało miało zapalenie płuc. Przy kolejnym razie Panie wogle nie umowily mnie na wizytę tylko kazały jechać do szpitala,mowiac żebym podziała w Internecie gdzie mozemy jechać,nie będąc w stanie nawet podać placówki do której mogę jechać..Nie polecam,zero profesjonalizmu i pomocy.

  2. MARCIN PIEKARSKI ★☆☆☆☆

    Taka pseudo przychodnia to może za komuny była standardem. Dodzwonić się to trzeba mieć dużo szczęścia, a jak już to powita "mila" pani z rejestracji że masz ochotę się rozłączyć. Podejście lekarza to pomyłka. Skierowanie na test wymuszone, bo przecież jest tyle zachorowań że nie ma sensu robić testu. Nie polecam

  3. Consilka ★★★☆☆

    Nigdy nie ma kolejek. Wygląd budynku trochę PRL, ale do lekarza da się umówić na ten sam dzień (zarówno do pediatry jak i internisty), ale najlepiej zrobić to osobiście. Nie ma tam osoby tylko od telefonów. Więc jak są pacjenci osobiście to Pani w rejestracji zajmuje się nimi a nie odbieraniem telefonów. Często też prywatnie robię tam badania laboratoryjne, bo nie ma dużych kolejek. Minusy: to brak oddzielnego wejścia dla dzieci zdrowych na szczepienia i niezbyt fajna pielęgniarka (wczoraj jej nie widziałam. Czyżby już tam nie pracowała? Możecie zapytać ale co kogo obchodzi pielęgniarka? A to że ona i na rejestracji była, i potrafiła wparowac na wizytę u lekarza i gadać od rzeczy). Podsumowując: jak się przejdzie przez rejestrację to jest ok.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Medica-Perfect NZOZ?

Medica-Perfect NZOZ znajduje się przy Zwycięstwa 2, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Medica-Perfect NZOZ?

Można skontaktować się z Medica-Perfect NZOZ pod numerem +48 227 720 044

Jak można dotrzeć do Medica-Perfect NZOZ?

Do Medica-Perfect NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements